9 بهترین پلاگین پایگاه دانش وردپرس (مقایسه شده)

9 بهترین پلاگین پایگاه دانش وردپرس (مقایسه شده)

به دنبال یک افزونه پایگاه دانش برای وردپرس هستید؟

پلاگین پایگاه دانش به شما امکان می دهد اسناد، آموزش ها و مقالات را به راحتی منتشر کنید. شما می توانید به طور موثر این منابع را سازماندهی کنید در حالی که آنها را از وبلاگ و صفحات فرود خود جدا نگه دارید.

در این مقاله تعدادی از بهترین افزونه های پایگاه دانش وردپرس را که می توانید از آنها استفاده کنید به اشتراک می گذاریم.

چه چیزی را در افزونه وردپرس در پایگاه دانش جستجو کنیم؟

چه شما یک فروشگاه آنلاین دارید یا خدماتی را در وب سایت وردپرس خود می فروشید، داشتن یک بخش پایگاه دانش به شما این امکان را می دهد که بدون باز کردن بلیط پشتیبانی یا پنجره چت زنده به مشتریان خود کمک کنید.

این باعث افزایش رضایت مشتری و در عین حال کاهش درخواست های پشتیبانی مشتری می شود. خوشحالی مشتری به شما کمک می کند تجارت بیشتری ایجاد کنید و محصولات بیشتری بفروشید.

معمولاً می توانید راهنمای پشتیبانی خود را به عنوان صفحات جداگانه وردپرس منتشر کنید. همچنین می توانید آنها را به عنوان پست منتشر کنید و آنها را با دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

با این حال، جدا کردن صفحات پشتیبانی از صفحات فروش یا پست های وبلاگ دشوار است.

افزونه پایگاه دانش به شما این امکان را می دهد که منابع آموزشی خود را جدا نگه دارید و آنها را با کارایی بیشتری سازماندهی کنید.

بدون بحث بیشتر، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های پایگاه دانش برای وردپرس بیندازیم.

1. پلاگین Heroic KB

افزونه Heroic KB یک افزونه مبتنی بر دانش وردپرس با کاربری آسان است که بسیار قدرتمند و با امکانات کامل است.

این به شما امکان می دهد یک پایگاه دانش قابل جستجو به سایت موجود خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان شما بتوانند به راحتی پاسخ سوالات خود را بیابند. دارای ویژگی جستجوی سریع AJAX است که پاسخ‌های بلادرنگ را اضافه می‌کند.

شما تمام ویژگی‌هایی را که از یک افزونه پایگاه دانش قدرتمند انتظار دارید، مانند دسته‌بندی محتوا، سفارش‌دهی محتوا، ضمیمه‌های مقاله، ماژول‌های بصری و موارد دیگر را دریافت می‌کنید.

بهترین بخش این افزونه قابلیت تجزیه و تحلیل داخلی و بازخورد کاربر است که به شما امکان می دهد اطلاعاتی را برای بهبود اسناد موجود خود جمع آوری کنید تا بتوانید تعمیر و نگهداری را کاهش دهید، در زمان صرفه جویی کنید و فروش را افزایش دهید.

ما از این افزونه برای ایجاد اسناد توسعه دهنده وب سایت WPForms خود استفاده کردیم. اگرچه تیم ما از آن زمان بسیار بیشتر آن را سفارشی کرده است، اما همچنان بهترین راه حل در بازار است.

2. BetterDocs

BetterDocs یک افزونه قدرتمند مبتنی بر دانش وردپرس است که استفاده از آن آسان و جامع است.

همراه با قالب های آماده برای استفاده از پایگاه دانش وردپرس است. همچنین شامل پشتیبانی از سازندگان صفحه ویجت می شود. همچنین می‌توانید از کدهای کوتاه برای ایجاد طرح‌بندی‌های سفارشی و جاسازی مقالات دانش در هر مکانی استفاده کنید.

این شامل جستجوی قدرتمند، محتوای شناور و یک ربات پایگاه دانش است که به طور خودکار سعی می کند پاسخ هایی را برای کاهش درخواست های پشتیبانی پیدا کند. این افزونه همچنین شامل کنترل‌ها و بینش‌های مبتنی بر نقش کاربر است تا ببیند کاربران چه می‌خواهند.

3. پایگاه دانش پژواک

Echo Knowledge Base یکی از بهترین افزونه های پایگاه دانش برای وردپرس است. همراه با یک جادوگر راه اندازی آسان است که شما را در تنظیمات افزونه راهنمایی می کند. شما همچنین چندین طرح بندی را برای انتخاب با گزینه هایی برای سفارشی کردن هر جنبه دریافت می کنید.

می‌توانید بین طرح‌بندی‌های پایه، برگه‌ها یا دسته‌بندی‌شده یکی را انتخاب کنید. هر طرح بندی دارای یک نوار جستجوی سریع در بالا است تا به کاربران کمک کند تا به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند. می‌توانید مقالات را در دسته‌ها و برچسب‌ها سازماندهی کنید.

این افزونه همچنین دارای صدها آیکون است که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین شامل کدهای کوتاه و قالب هایی برای ایجاد بخش های پرسش و پاسخ و نمایش مقالات پایگاه دانش در وب سایت شما می باشد.

4. weDocs

weDocs یکی دیگر از افزونه‌های پایه دانش و اسناد عالی وردپرس است. استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد صفحات اسناد خود را به بخش ها، اسناد سلسله مراتبی و برچسب ها مرتب کنید.

این یک رابط ساده تر برای مدیریت تمام اسناد شما از یک صفحه دارد. این افزونه شامل قالب های اضافی نیست، اما با تمام تم های محبوب وردپرس به خوبی کار می کند.

طرح پایگاه دانش با پیمایش نوار کناری و منوی سوخاری ساده و در عین حال موثر است.

5. دایره المعارف / فرهنگ لغت / ویکی

افزونه دایره المعارف / دیکشنری / ویکی یک افزونه مبتنی بر دانش وردپرس انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد اسناد خود را در قالب فرهنگ لغت سازماندهی کنید. می توانید اسناد و مقالات خود را بر اساس حروف الفبا یا بر اساس دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

این شامل یک الگوی ساده برای فهرست کردن تمام موارد واژگان است. می‌توانید یک ویجت جستجو اضافه کنید، نظرات را برای هر مقاله فعال کنید، و یک فهرست فیلتر شده برای مرتب‌سازی موارد بر اساس حروف الفبا اضافه کنید.

این افزونه فرصتی عالی برای سازماندهی صفحات پشتیبانی خود به سبک فرهنگ لغت یا دایره المعارف فراهم می کند. از WPML پشتیبانی می کند و می تواند در وب سایت های چند زبانه استفاده شود.

6. HelpCrunch

HelpCrunch یک گزینه فوق العاده برای ایجاد یک بخش پایگاه دانش در وردپرس است. این افزونه چندین ویژگی دیگر از جمله چت زنده، ربات چت، اتوماسیون ایمیل و غیره را ارائه می دهد.

می توانید مقالات پایگاه دانش خود را بر اساس دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا با انتخاب رنگ ها، افزودن پس زمینه و غیره ظاهر پایگاه دانش خود را به طور کامل شخصی سازی کنید.

به طور خودکار صفحات پایه دانش را ایجاد می کند که می توانید آنها را ویرایش و در سایت خود منتشر کنید. همچنین می‌توانید یک ویجت چت برای ارائه پشتیبانی هم‌زمان به مشتریان خود اضافه کنید.

7. BasePress

BasePress یک افزونه مفید پایگاه دانش وردپرس و مدیریت اسناد است. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی صفحات پشتیبانی و یک بخش اسناد را برای محصولات یا خدمات خود ایجاد کنید.

دارای الگوهای سه گزینه ای با نوار جستجوی فوری پیشرفته است که به کاربران کمک می کند تا پاسخ ها را سریع پیدا کنند. شما می توانید مقالات را در بخش ها، دسته ها و برچسب ها با یک رابط کشیدن و رها کردن آسان برای مرتب کردن مجدد مقالات سازماندهی کنید.

می توانید برای هر بخش یک تصویر و توضیحات اضافه کنید که یک صفحه فهرست بسیار تمیز برای مرور کاربران ایجاد می کند. این افزونه همچنین گزینه های سفارشی سازی آسان را برای کنترل ظاهر صفحات مقاله فراهم می کند.

8. KB پشتیبانی

KB Support یک افزونه پشتیبانی و دانش پایه وردپرس است که استفاده و گسترش آن آسان است. این افزونه با یک سیستم مدیریت بلیط و پلت فرم پایگاه دانش ارائه می شود تا یک سیستم پشتیبانی کامل را ارائه دهد که در وب سایت وردپرس شما اجرا می شود.

شما به راحتی می توانید مقالات را به بخش پایگاه دانش خود اضافه کنید و آنها را بر اساس دسته ها و برچسب ها مرتب کنید. در مرحله بعد، یک کد کوتاه ساده وجود دارد که می توانید برای نمایش مقالات پایه دانش خود به صفحه وردپرس اضافه کنید.

مشتریان می توانند در صورت یافتن پاسخ، بلیط ارسال کنند. این تیکت در داشبورد وردپرس شما نمایش داده می شود و می توانید مستقیماً به کاربر پاسخ دهید. افزونه‌های پولی برای گسترش عملکرد افزونه وجود دارد، مانند امکان ارسال ایمیل، ادغام WooCommerce، پاسخ‌های آماده و موارد دیگر.

9. پایگاه دانش بسیار ساده

Very Simple Knowledge Base یک افزونه پایه دانش ساده و مینیمالیستی برای وردپرس است.

این به شما امکان می دهد از پست های مقاله پایگاه دانش موجود خود استفاده کنید و آنها را با یک کد کوتاه نمایش دهید. سپس موارد را مرتب‌شده بر اساس دسته‌بندی نمایش می‌دهد و می‌توانید طرح‌بندی‌های چند ستونی را برای نمایش دسته‌ها و مقالات بیشتر انتخاب کنید.

این افزونه با هر نوع پست سفارشی، از جمله محصولات یا رویدادها کار می کند. انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کند اما هیچ یک از ویژگی‌هایی را که می‌توانید در سایر پلاگین‌های پایگاه دانش در این فهرست بیابید، شامل نمی‌شود. این افزونه همچنین گزینه ای برای ذخیره آسان پست های وبلاگ معمولی شما جدا از مقالات پایگاه دانش ارائه نمی دهد.

تصمیمات پاداش

مشتریان همیشه نمی توانند پاسخ سوالات خود را در مقالات پایگاه دانش شما بیابند. به عنوان مثال، ممکن است برخی سوالات پیش فروش یا گزارش اشکال داشته باشند، یا ممکن است فقط به پاسخ شخصی تری نیاز داشته باشند.

ابزارهای زیر به شما این امکان را می دهند که از پشتیبانی فراتر از مقالات مبتنی بر دانش استفاده کنید و رضایت مشتری را افزایش دهید.

10. WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس در بازار است. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی هر نوع فرمی را در وردپرس ایجاد کنید، از جمله فرم درخواست پشتیبانی.

به عنوان یک کسب و کار کوچک، ممکن است نتوانید هزینه یک پلت فرم پشتیبانی کامل از مشتری را توجیه کنید. WPForms به شما امکان می دهد یک فرم پشتیبانی مشتری را به وب سایت خود اضافه کنید و از طریق ایمیل به درخواست های مشتری پاسخ دهید.

دارای یک سیستم مدیریت ورودی داخلی است که به شما امکان می دهد رکوردی از تمام درخواست های مشتری را حفظ کنید. حتی می‌توانید این داده‌ها را صادر کنید و از آن در نرم‌افزار CRM برای مدیریت تمام سرنخ‌های ممکن استفاده کنید.

11. چت زنده

LiveChat بهترین نرم افزار پشتیبانی چت زنده برای مشاغل کوچک است. این به شما امکان می‌دهد چت زنده را به وب‌سایت وردپرس خود اضافه کنید و به مشتریان کمک کنید فوراً به دنبال کمک باشند.

افزودن LiveChat به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. می توانید یک پاپ آپ چت زنده را با پیام های هدفمند در وب سایت خود نمایش دهید. کاربرانی که پایگاه دانش را مرور می کنند همیشه این گزینه را خواهند داشت که بدون ترک وب سایت شما کمک بیشتری دریافت کنند.

12. چت بات

ChatBot.com از یک الگوریتم هوشمند برای کمک به شما در ارائه خدمات بهتر به مشتریان و در عین حال افزایش فروش استفاده می کند. این بهترین نرم افزار چت بات برای مشاغل کوچک است و ما در حال استفاده از آن در سایت های خود هستیم.

امروزه بسیاری از شرکت ها استفاده از ChatBot را به عنوان جایگزینی برای LiveChat و گاهی اوقات به عنوان یک راه حل پیش از چت زنده انتخاب می کنند زیرا مقرون به صرفه تر است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه پایگاه دانش وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک و راهنمای گام به گام ما برای افزودن اعلان های فشار وب در وردپرس برای افزایش ترافیک خود را مشاهده کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست 9 بهترین پلاگین پایگاه دانش وردپرس (مقایسه شده) اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.