منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

به دنبال افزونه های تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی وب سایت خود هستید؟

انتخاب فونت شما نقش اساسی در طراحی وب شما دارد. بهبود تایپوگرافی وب سایت شما، خواندن سایت شما را آسان تر می کند و به بازدیدکنندگان تجربه بهتری ارائه می دهد.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس را که می توانید با سایت وردپرس خود استفاده کنید، به شما نشان می دهیم.

16 بهترین افزونه تایپوگرافی وردپرس برای بهبود طراحی شما

چرا تایپوگرافی برای سایت وردپرس شما مهم است؟

تایپوگرافی وب سایت شما بخش بسیار مهمی از طراحی کلی شما است. انتخاب فونت های زیبا و خوانا باعث افزایش تعامل در وب سایت شما و افزایش زمان صرف کاربران در سایت شما می شود.

بسیاری از بهترین تم های وردپرس با دسترسی به فونت های گوگل ارائه می شوند و به شما امکان می دهند تایپوگرافی را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

تنظیمات داخلی در ویرایشگر پست و صفحه وجود دارد که به شما کنترل بیشتری بر روی فونت ها و طرح بندی های خود می دهد.

با این حال، کارهای بیشتری وجود دارد که می توانید با تایپوگرافی خود انجام دهید، مانند اضافه کردن زیرنویس، استفاده از حروف، از جمله پاورقی، اجازه دادن به کاربران برای تغییر اندازه فونت ها و موارد دیگر.

با انتخاب افزونه های مناسب وردپرس، می توانید تایپوگرافی وب سایت وردپرس خود را بدون نوشتن هیچ کدی بهبود بخشید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس که می توانید در وب سایت خود امتحان کنید، بیاندازیم.

1. فونت های گوگل برای وردپرس

افزونه فونت

فونت های گوگل برای وردپرس دارای کتابخانه ای با بیش از 1455 فونت شیک است که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید. این برنامه با یک پیش نمایش زنده برای هر فونت ارائه می شود تا به شما کمک کند فونت را برای سرفصل ها و محتوای خود انتخاب کنید.

این افزونه دارای فونت های Adobe است و هزاران فونت گوگل را نیز پشتیبانی می کند. همچنین می توانید فونت های سفارشی را آپلود کنید و اندازه فونت، رنگ، وزن و ارتفاع خط را در تنظیمات افزونه تغییر دهید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن فونت های سفارشی در وردپرس را ببینید.

معامله: اگر می‌خواهید نسخه پریمیوم افزونه را دریافت کنید، فراموش نکنید که از کوپن Google Fonts for WordPress با 20% تخفیف استفاده کنید.

2. wp-تایپوگرافی

wp-تایپوگرافی

wp-Typography یک افزونه رایگان تایپوگرافی وردپرس است. به شما کنترل بیشتری بر روی کاراکترهای خاص مانند خط تیره، بیضی، نمادهای علامت تجاری، کسرها و موارد دیگر می دهد.

این افزونه از بیش از 70 زبان مختلف پشتیبانی می کند و می تواند به ارائه یک تجربه خواندن پیشرفته برای بازدیدکنندگان شما کمک کند.

3. Zeno Font Resizer

تغییر اندازه فونت Zeno

Zeno Font Resizer بازدیدکنندگان شما را قادر می سازد تا اندازه فونت وب سایت شما را با چند کلیک تغییر دهند. این می تواند تجربه کاربری شما را برای کسانی که متن بزرگتر را ترجیح می دهند بهبود بخشد.

این افزونه اضافه کردن گزینه تغییر اندازه فونت به نوار کناری وردپرس را آسان می کند. همچنین از jQuery استفاده می کند تا بازدیدکنندگان شما بتوانند فونت را بدون بارگیری مجدد صفحه تنظیم کنند.

4. جداکننده عنوان صفحه

جداکننده عنوان صفحه

Page Title Splitter یک افزونه منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد عناوین پست های طولانی تر را به دو خط تقسیم کنید. این به شما امکان می دهد از عناوین پست های طولانی تر و توصیفی تر استفاده کنید و در عین حال مطمئن شوید که همچنان قابل خواندن هستند.

این برای همه پست ها، صفحات و انواع عنوان پست سفارشی کار می کند. به شما کنترل کامل بر روی طرح بندی عنوان خود در دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه می دهد.

5. عنوان ثانویه

عنوان ثانویه

Secondary Title یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد زیرنویس را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید. این مورد در وب سایت های محبوبی مانند Buzzfeed، Medium، Mashable و دیگران رایج است.

افزودن عناوین یا زیرنویس‌های ثانویه به شما امکان می‌دهد عنوان خود را توضیح دهید و شانس بیشتری برای جذب خوانندگان و تشویق آن‌ها به خواندن محتوای شما به شما می‌دهد.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن زیرنویس به پست ها و صفحات در وردپرس را ببینید.

6. جعبه ابزار تم را مسدود کنید

جعبه ابزار تم بلوک

Toolkit for Block Theme یک افزونه ویرایشگر بلوک وردپرس برای سفارشی کردن طراحی و سبک های تم شما است. این به شما امکان می دهد فونت ها را تغییر دهید، فونت های گوگل را ادغام کنید و از سبک های جهانی اضافی برای ایجاد یک وب سایت عالی برای کسب و کار خود استفاده کنید.

این به شما امکان می‌دهد فونت‌های Google را به صورت محلی میزبانی کنید، بنابراین می‌توانید هر خانواده فونتی را وارد کنید و از آن در وب‌سایت خود استفاده کنید. این افزونه چندین گزینه دیگر برای تم های بلوک وردپرس دارد.

7. Editor Plus

ویرایشگر پلاس

Editor Plus یک افزونه سفارشی سازی پیشرفته وردپرس است. دارای کنترل‌های تایپوگرافی و پنلی برای مدیریت ویژگی‌های فونت شماست.

این افزونه به شما امکان می دهد وزن قلم، سبک فونت، اندازه فونت، فاصله حروف، ارتفاع خط و رنگ را تغییر دهید. همچنین می توانید به راحتی نمایش فونت را در اندازه های مختلف صفحه نمایش و دستگاه ها کنترل کنید.

8. متن را نگه دارید

متن را نگه دارید

Text Hover افزونه ای است که به شما امکان می دهد یک جعبه متنی شناور را به محتوای خود اضافه کنید و سایت خود را تعاملی تر کنید.

این می تواند هنگام نمایش عبارات، تعاریف، توضیحات، کلمات اختصاری و غیره مفید باشد. این به خوانندگان شما کمک می کند تا هنگام خواندن مقالات شما، زمینه بیشتری را فراهم کنید.

9. فونت های سفارشی Adobe

فونت های سفارشی Adobe

Adobe Custom Fonts به شما امکان می دهد فونت های محبوب Adobe (که قبلا Typekit نام داشت) را به وب سایت خود اضافه کنید.

این افزونه با محبوب ترین صفحه سازها کار می کند، بنابراین شما یک کتابخانه فونت بزرگتر برای انتخاب در هنگام سفارشی سازی سایت خود دارید.

10. فونت عالی

فونت عالی

Font Awesome به شما امکان می دهد فونت های آیکون را به وب سایت خود اضافه کنید. فونت‌های آیکون آیکون‌های ساده‌ای هستند که می‌توانید از آنها برای بهبود دکمه‌ها، جعبه‌های عملکرد، منوهای ناوبری و موارد دیگر استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن آسان فونت های نماد به قالب وردپرس خود را ببینید.

11. از هر فونتی استفاده کنید

از هر فونتی استفاده کنید

استفاده از Any Font به شما امکان می دهد فونت های سفارشی را در وردپرس آپلود کنید. اگر فونت های سفارشی را در رایانه خود دانلود کرده اید که می خواهید استفاده کنید، عالی است.

همچنین می توانید از فونت های کتابخانه فونت استفاده کنید که بیش از 23000 فونت مختلف برای انتخاب دارد.

12. راهنمای سبک

راهنمای سبک

Styleguide به شما این امکان را می دهد که فونت ها و رنگ های پوسته خود را در سفارشی ساز تم وردپرس خود سفارشی کنید.

این به شما این امکان را می دهد که ظاهر فونت های خود را بدون نیاز به افزودن CSS سفارشی به وب سایت خود تغییر دهید. با اکثر قالب های وردپرس سازگار است.

13. OMGF

OMGF

OMGF افزونه ای است که فونت های گوگل شما را بهینه می کند. به شما امکان می دهد فونت های خود را به صورت محلی میزبانی کنید تا زمان بارگذاری را افزایش دهید.

این افزونه به به حداقل رساندن پرس و جوهای DNS کمک می کند، جابجایی طرح را کاهش می دهد و از کش مرورگر برای بهبود عملکرد استفاده می کند. برای مبتدیان بسیار مناسب است و بی سر و صدا در پس زمینه اجرا می شود.

14. SeedProd

سایت ساز وردپرس SeedProd

SeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده وب سایت در بازار است. این مجموعه دارای قالب های آماده ای است که می توانید از آنها برای راه اندازی وب سایت خود تنها با چند کلیک استفاده کنید.

SeedProd همچنین بهترین صفحه ساز وردپرس است. با استفاده از این افزونه می توانید صفحات سفارشی ایجاد کنید و کنترل کاملی بر ظاهر فونت های خود داشته باشید.

حتی می توانید از ویژگی متن پویا برای ایجاد عناوین متحرک برای جذب بازدیدکنندگان خود استفاده کنید. شما همچنین به کل کتابخانه فونت های گوگل برای استفاده در وب سایت خود دسترسی دارید.

15. تم ها را شکوفا کنید

ThriveThemes

Thrive Themes یک سازنده وب سایت وردپرس محبوب دارد و مجموعه ای قدرتمند از ابزارها را برای رشد تجارت آنلاین شما ارائه می دهد. این یک راه حل یک مرحله ای برای مبتدیان است که می توانند یک وب سایت تجاری ایجاد کنند و ابزارهای رشد را به یکباره اضافه کنند.

علاوه بر این، با سازنده تست، ابزار تست A/B، پلاگین توصیفات و موارد دیگر همراه است. همه ابزارهای آنها به طور یکپارچه با موضوع وردپرس شما کار می کنند.

Thrive Builder به شما امکان می دهد سبک فونت، اندازه فونت و رنگ فونت را در تنظیمات سازنده وب سایت سفارشی کنید. همچنین می توانید هر افزونه فونت سفارشی را با Thrive Themes ادغام کنید تا فونت های بیشتری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

Thrive Builder به شما امکان می دهد منبع واردات فونت پیش فرض را تغییر دهید و به راحتی می توانید فونت های جدید دلخواه خود را اضافه کنید.

16. موشک WP

موشک WP

WP Rocket بهترین افزونه کش وردپرس در بازار است. برای مبتدیان بسیار مناسب است و به شما کمک می کند سرعت وردپرس را افزایش دهید.

این یک گزینه کش منحصر به فرد دارد که فونت های گوگل شما را با یک کلیک بهینه می کند. اگر تست سرعت را در یک وب سایت انجام می دهید، این یکی از رایج ترین مشکلات سرعت است که کاربران گزارش می کنند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نصب و راه اندازی WP Rocket در وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های تایپوگرافی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب تخصصی ما از بهترین برنامه های شماره تلفن کسب و کار مجازی و راهنمای ما در مورد نحوه دریافت دامنه ایمیل رایگان را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک