منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه دکمه های پاسخ وردپرس را برای افزایش تعامل اضافه کنیم

چگونه دکمه های پاسخ وردپرس را برای افزایش تعامل اضافه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه دکمه های پاسخ وردپرس را برای افزایش تعامل اضافه کنیم

آیا می خواهید تعامل کاربر را در وب سایت خود بهبود بخشید؟

وجود دکمه های بازخورد در سایت وردپرسی شما به خوانندگان شما یک راه ساده و آسان برای گذاشتن بازخورد در وبلاگ شما بدون نیاز به تایپ نظر می دهد.

در این مقاله نحوه اضافه کردن دکمه‌های واکنش‌گرا در وردپرس را به شما نشان می‌دهیم.

چگونه دکمه های پاسخ وردپرس را برای افزایش تعامل اضافه کنیم

چرا دکمه های React را در وردپرس اضافه کنیم؟

دکمه های React به شما کمک می کنند تا تعامل کاربر را در وبلاگ وردپرس خود افزایش دهید. زیرا همه کاربران زمان یا اعتماد به نفس برای گذاشتن نظر ندارند.

به همین دلیل است که وب سایت های رسانه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک از دکمه های لایک و سایر واکنش ها برای افزایش تعامل استفاده می کنند. همچنین می توانید دکمه لایک فیس بوک را به پست های خود اضافه کنید.

فیس بوک به کاربران اجازه می دهد تا با دکمه لایک به پست ها واکنش نشان دهند

با افزودن دکمه های واکنش گرا وردپرس می توانید تعامل بیشتری را در سایت خود تشویق کنید. آنها به کاربران شما اجازه می دهند تنها با یک کلیک با پست شما درگیر شوند.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن این نوع دکمه پاسخ به سایت وردپرس خود بیاندازیم.

نحوه اضافه کردن دکمه های React در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Reactions Lite را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

برای این آموزش از نسخه رایگان افزونه استفاده خواهیم کرد. همچنین یک نسخه پریمیوم به نام WP Reactions وجود دارد که ویژگی‌های اضافی مانند دکمه‌ها را برای پلتفرم‌های اجتماعی بیشتر اضافه می‌کند.

پس از فعال سازی به WP Reactions » فعال سازی جهانی برای پیکربندی افزونه پس از رسیدن به آنجا، باید سوئیچ Reactions را در موقعیت ON قرار دهید.

سوئیچ واکنش ها را در موقعیت روشن قرار دهید

دکمه‌های واکنش‌گرای وردپرس اکنون در پایین هر پست و صفحه ظاهر می‌شوند. می‌توانید گزینه‌های مختلف واکنش را با کلیک کردن روی دکمه Customize Now و استفاده از WP Reactions Setup Wizard سفارشی کنید.

سفارشی کردن دکمه های واکنش وردپرس

تنظیمات پیش فرض افزونه WP Reactions برای اکثر وب سایت های وردپرسی کار می کند. با این حال، هنوز راه‌های زیادی برای سفارشی‌سازی آن‌ها بر اساس نیازهای شما وجود دارد.

ابتدا 7 شکلک پیش فرض را در پایین صفحه خواهید دید. می‌توانید با کشیدن و رها کردن شکلک‌ها، آن‌ها را مرتب یا جایگزین کنید. هنگامی که یک ایموجی با رنگ آبی برجسته می شود، به این معنی است که قبلاً گنجانده شده است.

شکلک هایی را برای افزودن به پست های خود انتخاب کنید

وقتی از انتخاب دکمه واکنش خود راضی هستید، روی دکمه “بعدی” در پایین کلیک کنید.

در صفحه بعد، می توانید اندازه ایموجی ها و اینکه آیا آنها را متحرک کنید یا خیر، انتخاب کنید. همچنین می توانید رنگ نشان هایی را انتخاب کنید که نشان می دهد کاربران چند بار روی هر واکنش کلیک کرده اند.

کاربران حرفه ای می توانند این نشان ها را به طور کامل غیرفعال کنند.

دکمه های واکنش خود را تنظیم کنید

اکنون می توانید با استفاده از تنظیمات پایین صفحه تصمیم بگیرید که دکمه های واکنش را در کجا قرار دهید. آنها می توانند در پست ها، صفحات یا هر دو ظاهر شوند و شما می توانید آنها را قبل یا بعد از محتوا نشان دهید. همچنین می توانید انتخاب کنید که تراز چپ، وسط یا راست باشند.

هنگامی که از انتخاب خود راضی هستید، به سادگی روی دکمه “بعدی” کلیک کنید.

اکنون می‌توانید سبک، پس‌زمینه و فریم دعوت به اقدام (CTA) را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، عبارت “واکنش شما چیست؟” در بالای دکمه ها ظاهر می شود. می توانید این متن را تغییر دهید یا پنهان کنید و همچنین گزینه های فونت را تنظیم کنید.

دکمه های واکنش خود را سبک کنید

وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید روی دکمه «بعدی» کلیک کنید.

در صفحه بعد، دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی اختیاری را پیکربندی خواهید کرد. گزینه هایی برای نمایش دکمه های فیس بوک، توییتر، ایمیل و تلگرام وجود دارد. کاربران حرفه ای حتی گزینه های بیشتری مانند LinkedIn و WhatsApp دارند.

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را تنظیم کنید

به‌طور پیش‌فرض، افزونه این دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را پس از کلیک کاربر روی دکمه واکنش نشان می‌دهد. می توانید این تنظیم را در قسمت Button Behavior تغییر یا غیرفعال کنید.

همانطور که صفحه را به پایین اسکرول می کنید، گزینه هایی برای سفارشی کردن اندازه و رنگ دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی پیدا خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که پس از اتمام کار، دکمه “بعدی” را فشار داده اید.

تنظیمات خود را ذخیره کنید

تبریک می گوییم، شما اکنون با موفقیت دکمه های پاسخگو وردپرس خود را پیکربندی کرده اید. اطمینان حاصل کنید که برای ذخیره تنظیمات خود روی دکمه “ذخیره و خروج” کلیک کرده اید.

نمای کلی دکمه های واکنش گرا وردپرس شما

اکنون می توانید از هر پست در وب سایت خود دیدن کنید تا دکمه های واکنش را در عمل مشاهده کنید. در اینجا با استفاده از تنظیمات پیش فرض در وب سایت آزمایشی ما به نظر می رسد.

پیش نمایش دکمه های واکنش وردپرس

هنگامی که روی یکی از دکمه های واکنش کلیک می کنید، نشان آن با یک مجموع جدید به روز می شود.

توجه داشته باشید که از آنجایی که ما روی ایموجی ها کلیک کردیم، اکنون دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در زیر دکمه های واکنش وردپرس ظاهر می شوند.

دکمه های واکنش گرا وردپرس با کلیک رندر می شوند

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه دکمه‌های واکنش‌گرا را در وردپرس اضافه کنید تا تعامل سایت خود را افزایش دهید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه کلمات کلیدی و توضیحات متا را اضافه کنید یا لیست ما از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس را بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک