منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه به روز رسانی های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم

چگونه به روز رسانی های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه به روز رسانی های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم

به دنبال راهی برای مدیریت خودکار به‌روزرسانی‌های وردپرس هستید؟

به روز رسانی ها برای امنیت و ثبات سایت وردپرس شما مهم هستند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه بروزرسانی های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنید.

چگونه به روز رسانی خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم

چرا به به روز رسانی خودکار بهتر در وردپرس نیاز دارید؟

به روز نگه داشتن وب سایت وردپرس شما بسیار مهم است. همین امر در مورد همه افزونه ها و تم های نصب شده در وب سایت شما صدق می کند. برای دریافت ویژگی‌ها و اصلاحات جدید، باید به‌روزرسانی‌های هسته، تم‌ها و افزونه‌های وردپرس را نصب کنید.

در راهنمای ما بیشتر بدانید که چرا باید همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید.

زمانی که نسخه امنیتی یا جزئی در دسترس باشد وردپرس به طور خودکار به روز می شود. همچنین می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای نسخه‌های اصلی و همچنین افزونه‌ها و تم‌ها فعال کنید.

به روز رسانی های وردپرس

با این حال، ممکن است متوجه شده باشید که برخی از آنها بیشتر از بقیه به روز می شوند. بسیاری از افزونه های محبوب تقریبا هر هفته به روز می شوند.

برخی از کاربران آن را کمی آزاردهنده می‌دانند که هر بار که وارد سیستم می‌شوند، به‌روزرسانی‌های جدیدی برای هسته وردپرس، یک یا چند افزونه یا موضوع آنها در دسترس است. وقتی چندین سایت وردپرسی را مدیریت می‌کنید، زمان‌برتر می‌شود.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران می‌خواهند وردپرس به‌روزرسانی‌ها را به‌طور خودکار برای هسته وردپرس، افزونه‌های قابل اعتماد و تم‌ها نصب کند. اما در حالی که وردپرس اکنون به شما امکان می دهد این کار را بدون افزونه انجام دهید، هنوز کنترل کاملی بر به روز رسانی خودکار خود ندارید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می‌توانید کنترل کامل وردپرس را در دست بگیرید و زمان صرف شده برای نصب به‌روزرسانی‌ها را به حداقل برسانید.

Easy Updates Manager را تنظیم کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Easy Updates Manager را نصب و فعال کنید. این افزونه به شما کنترل کامل بر سفارشی کردن به‌روزرسانی‌هایتان را می‌دهد و همچنین گزارش‌هایی را از آنچه و زمان به‌روزرسانی می‌شود نگه می‌دارد.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید کنترل پنل » گزینه های به روز رسانی صفحه راه اندازی افزونه

به روز رسانی خودکار را با یک افزونه فعال کنید

این صفحه به شما دسترسی سریع برای روشن یا خاموش کردن به‌روزرسانی‌های هسته وردپرس، افزونه‌ها، تم‌ها و ترجمه‌ها را می‌دهد. تنظیمات پیش‌فرض در اینجا برای اکثر وب‌سایت‌ها به خوبی کار می‌کنند.

ما قویاً توصیه می کنیم که هرگز به روز رسانی هسته، پلاگین یا تم وردپرس را خاموش نکنید. این امر به طور جدی امنیت و سلامت سایت شما را به خطر می اندازد.

به روز رسانی خودکار برای وردپرس، افزونه ها و تم ها را تنظیم کنید

Easy Updates Manager به شما امکان می دهد به سرعت به روز رسانی خودکار هسته وردپرس، پلاگین ها و تم ها را فعال کنید داشبورد » گزینه های به روز رسانی صفحه فقط روی دکمه آبی “به‌روزرسانی خودکار همه چیز” در بخش “عملکردهای پیکربندی سریع” کلیک کنید.

به‌روزرسانی خودکار همه چیز

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد که به طور انتخابی به روز رسانی خودکار را برای پلاگین ها یا تم های خاص روشن کنید. اگر می‌خواهید به‌روزرسانی‌های خودکار را به‌طور انتخابی روشن کنید، روی دکمه‌های «انتخاب افزونه» و «انتخاب تم» کلیک کنید.

در مرحله بعد، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه انتخاب کنید کدام افزونه ها و تم ها به طور خودکار به روز شوند.

به‌روزرسانی‌های خودکار را برای پلاگین‌ها و تم‌های انتخابی تنظیم کنید

اگر انتخاب کرده‌اید که به‌روزرسانی‌های خودکار را برای چندین افزونه به‌صورت جداگانه فعال کنید، باید به برگه «افزونه‌ها» بروید. داشبورد » گزینه های به روز رسانی صفحه

به روز رسانی خودکار را برای پلاگین های جداگانه فعال کنید

در اینجا لیستی از تمامی افزونه های نصب شده در سایت وردپرس خود را مشاهده خواهید کرد. برای به‌روزرسانی خودکار یک افزونه خاص، کافی است روی دکمه «روشن» در زیر «به‌روزرسانی‌های خودکار» کلیک کنید.

هنگامی که به تب Themes بروید، لیستی از تم های نصب شده در سایت خود را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب کنید کدام تم ها به طور خودکار به روز شوند

برای تم‌هایی که می‌خواهید به‌طور خودکار به‌روزرسانی شوند، باید روی دکمه «روشن» در زیر «به‌روزرسانی‌های خودکار» کلیک کنید.

به نسخه قبلی یک پلاگین یا تم برگردید

ناسازگاری افزونه ها و تم ها دلیل اصلی تردید برخی از کاربران هنگام به روز رسانی است. اگرچه اکثر توسعه دهندگان خوب پلاگین های خود را به طور کامل آزمایش می کنند، اما همچنان ممکن است باگ هایی وجود داشته باشد که باعث خرابی سایت شما شود.

اولین قدمی که باید برای ایمن سازی وب سایت خود بردارید، نصب یک راه حل پشتیبان وردپرس است. این به شما امکان می دهد اگر مشکلی پیش آمد کل وب سایت خود را بازیابی کنید.

با این حال، بازیابی سایت وردپرس خود از پشتیبان گیری می تواند کار زیادی باشد. اگر می‌دانید کدام افزونه یا به‌روزرسانی تم باعث این مشکل شده است، پس راحت‌تر است که آن یک به‌روزرسانی را به عقب برگردانید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Rollback را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، به صفحه افزونه های سایت وردپرس خود بازگردید. در زیر هر افزونه نصب شده در سایت خود، متوجه یک گزینه بازگشت مجدد خواهید شد.

صفحه افزونه ها اکنون یک پیوند برگشتی جدید دارد

با کلیک بر روی پیوند Roll Back به شما این امکان را می دهد که افزونه خود را به هر نسخه قبلی که می خواهید برگردانید. همچنین می‌تواند به‌روزرسانی‌های تم را بازگرداند.

برای دستورالعمل های گام به گام دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه لغو افزونه های وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا راه بهتری برای مدیریت به روز رسانی خودکار وردپرس در سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید یا لیست 40 ابزار مفید ما را برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود مشاهده کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک