منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه “ارسال پیش نمایش” را در فرم های چند قسمتی وردپرس فعال کنیم؟

چگونه “ارسال پیش نمایش” را در فرم های چند قسمتی وردپرس فعال کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آیا نمی دانید چگونه می توان Pre-Submit را در فرم های چند قسمتی وردپرس فعال کرد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، به جای درستی آمده اید.

در فرم چند قسمتی وردپرس، به خاطر سپردن تمام جزئیاتی که در قسمت های قبلی فرم وارد می کنید، می تواند دشوار باشد. اینجاست که توانایی پیش نمایش فرم های ارسالی به کار می آید.

خبر خوب این است که افزونه Everest Forms ویژگی «View Submission» را ارائه می دهد. این به کاربران اجازه می دهد تا تمام جزئیات فرمی را که وارد کرده اند در یک فرم چند قسمتی مشاهده کنند.

بنابراین، در این مقاله نحوه فعال کردن ویژگی در اورست فرم ها را با راهنمای گام به گام نشان خواهیم داد. بیا شروع کنیم!

چرا از فرم های اورست برای فعال کردن پیش ارسال در فرم های چند بخشی وردپرس استفاده کنیم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، ما از Everest Forms برای نشان دادن روند فعال کردن ویژگی پیش نمایش استفاده خواهیم کرد.

اورست شکل می گیرد

Everest Forms یک افزونه محبوب فرم ساز وردپرس با رابط کشیدن و رها کردن است. با این افزونه می توانید هر فرمی که می خواهید مانند فرم های ثبت نام، فرم های تماس، فرم های چند قسمتی و بسیاری موارد دیگر ایجاد کنید.

برای اضافه کردن موارد بیشتر، استفاده از این افزونه بسیار آسان است زیرا به شما امکان می دهد فرم خود را در چند مرحله سفارشی کنید، حتی اگر مبتدی باشید. علاوه بر این، اورست فرم دارای اسناد و راهنماهای عالی برای کمک به شما در تنظیم سریع همه چیز است.

فراموش نکنیم که چندین پلاگین وجود دارد که به شما کمک می کند ویژگی های عالی را به فرم خود اضافه کنید. یکی از این افزونه ها افزونه Multi-Part است که به شما امکان می دهد بدون هیچ زحمتی فرم های چند قسمتی ایجاد کنید. علاوه بر این، با گزینه “نمایش ارسال” همراه است.

به این ترتیب از Everest Forms و افزونه چند قسمتی آن برای فعال کردن گزینه «View Submission» استفاده خواهیم کرد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید مستقیماً به آموزش پرش کنیم!


چگونه “ارسال پیش نمایش” را در فرم های چند قسمتی وردپرس فعال کنیم؟

مرحله 1: Everest Forms و Everest Forms Pro را نصب و فعال کنید

ابتدا باید نصب کنید اورست شکل می گیرد افزونه برای این کار وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها >> افزودن جدید.

افزودن افزونه جدید

سپس در نوار جستجو Everest Forms را تایپ کنید و پس از مشاهده آن در نتایج جستجو بر روی آن کلیک کنید الآن نصب کن و سپس روی آن ضربه بزنید شما فعال کنید یک افزونه دکمه.

افزونه Everest Forms را جستجو و نصب کنید

پس از نصب نسخه رایگان، برای استفاده از افزونه فرم چند قسمتی همچنان به Everest Forms Pro نیاز دارید.

لطفاً مقاله ما را در مورد نحوه نصب صحیح Everest Forms Pro و راه اندازی سریع افزونه در سایت خود بررسی کنید.


مرحله 2: افزونه چند قسمتی را نصب و فعال کنید

اکنون برای فعال کردن باید افزونه Multi-Part را نصب کنید “پیش نمایش” گزینه.

بنابراین، به داشبورد WPEverest برگردید و دانلود کنید افزونه چند قسمتی اورست فرم.

افزونه Multipart را دانلود کنید

سپس برو به Plugins>> Add New>> Upload Plugin در داشبورد وردپرس شما حال بر روی آن کلیک کنید یک فایل را انتخاب کنید را انتخاب کنید و فایلی را که به تازگی دانلود کرده اید آپلود کنید.

آپلود یک افزونه چند قسمتی نصب کنید

سپس انتخاب کنید الآن نصب کن و فشار دهید افزونه را فعال کنید دکمه.

افزونه Multipart را فعال کنید

این است! اکنون آماده استفاده هستید مکمل چند قسمتی


مرحله 3: یک فرم چند قسمتی جدید ایجاد کنید

گام بعدی شما ایجاد یک فرم چند قسمتی با فرم ساز Everest Forms است. پس از همه، شما به یک فرم چند مرحله ای نیاز دارید که در آن پیش نمایش ارسال را فعال کنید.

فقط با کلیک کردن شروع کنید یک مورد جدید اضافه کنید زیر اورست شکل می گیرد برگه در داشبورد وردپرس شما. در اینجا می توانید گزینه ایجاد فرم خود را از ابتدا یا استفاده از قالب های مختلف موجود مشاهده کنید.

یک فرم ایجاد کنید

در اینجا یک فرم چند مرحله ای از ابتدا ایجاد می کنیم. پس روی آن کلیک کنید از صفر شروع کنید گزینه و می توانید با نام گذاری فرم خود شروع کنید.

شما با تمام فیلدهای موجود در سمت چپ به فرم ساز هدایت خواهید شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط فیلدهایی را که می خواهید لایک کنید بکشید و رها کنید نام، نام خانوادگی، ایمیل و غیره.

فیلدهایی را به فرم چند قسمتی خود اضافه کنید

را کلیک کنید صرفه جویی برای ذخیره تغییراتی که در فرم خود ایجاد کرده اید، در بالا کلیک کنید.

برای ارسال پیش نمایش فرم های وردپرس روی ذخیره کلیک کنید

برای ایجاد یک فرم چند مرحله ای، باید ویژگی چند قسمتی را فعال کنید. بنابراین به تنظیمات زبانه در بالا. سپس باز کنید چند قسمتی را بزنید و کلیک کنید یک فرم چند بخشی را فعال کنید گزینه.

یک فرم چند بخشی را فعال کنید

پس از روشن کردن این گزینه می توانید به آن بازگردید زمینه های تا یک قسمت جدید به فرم خود اضافه کنید. حالا متفاوت خواهید دید گزینه های بسیاری از قطعات در سمت چپ خود را. از این طریق می توانید ویرایش کنید عنوان قسمت، برچسب بعدی و تگ قبلی از اینجا. همچنین می توانید قسمت را به طور کامل حذف کنید.

هر قسمت از فرم چند قسمتی را سفارشی کنید

یه دونه هست اضافه کردن بخش جدید گزینه در سمت راست پایین پنجره ویرایشگر فرم. با این دکمه می توانید هر تعداد قسمت را که می خواهید اضافه کنید. سپس فیلدهای مورد نیاز را در هر قسمت اضافه کرده و فرم را ذخیره کنید.

برای راهنمای دقیق تر، مقاله ما را در مورد نحوه ایجاد یک فرم وردپرس چند قسمتی بررسی کنید.


مرحله 4: اجازه دهید پیش نمایش ارسال شود

حالا قدم بعدی شما بله است پیش نمایش ارسال را فعال کنید. پس روی آن کلیک کنید گزینه های صفحه را در بالا برگه و بررسی کنید “فعال کردن پیش نمایش” گزینه.

پیش نمایش ورود فرم چندبخشی وردپرس را فعال کنید

سپس باید اضافه کنید مشاهده پیام. می توانید یک پیام HTML سفارشی برای نمایش در بالای پیش نمایش بنویسید.

مشاهده پیام

Everest Forms همچنین به شما امکان می دهد از بین سه طرح بندی موجود برای پیش نمایش فرم خود انتخاب کنید. اصلی، جدول و ستون.

سه طرح

اگر تصمیم بگیرید چیدمان اولیهپیش نمایش فرم شما مانند تصویر زیر خواهد بود.

چیدمان اولیه

از سوی دیگر، چیدمان میز اطلاعات را در قالب جدول نمایش می دهد.

چیدمان میز

با توجه به طرح بندی ستونداده ها در ستون هایی مانند تصویر زیر نمایش داده می شوند.

طرح بندی ستون

وقتی آماده شدید، فشار دهید صرفه جویی روی فرم خود را فشار دهید!


مرحله 5: تنظیمات فرم را پیکربندی کنید

حال بر روی آن کلیک کنید تنظیمات تنظیمات فرم چند مرحله ای خود را پیکربندی کنید. چهار بخش وجود دارد؛ عمومی، ایمیل، وب هوک و بسیاری از بخش ها.

زیر عمومی بخشی که می توانید اضافه کنید توضیحات فرم، پیام فرم غیرفعال، طراحی طرحو بیشتر.

تنظیمات پایه

علاوه بر این، زیر پست الکترونیک می توانید تنظیمات ایمیل را برای مدیران و کاربران پیکربندی کنید.

تنظیمات ایمیل

اکنون، تحت تنظیمات WebHook، می توانید webhook ها را برای فرم و تنظیم فعال کنید درخواست URL، روش درخواست، فرمت درخواستو غیره.

وب هوک

در زیر تنظیمات چند قسمتی با گزینه های پیکربندی مختلف برای فرم چند قسمتی شما آمده است. بنابراین می توانید تنظیم کنید نشانگر پیشرفت، رنگ نشانگر پیشرفت و تراز ناوبری قطعات.

تنظیمات فرم چند قسمتی

این نشانگر پیشرفت نوار پیشرفت پیش فرض است. اما شما می توانید یکی را انتخاب کنید نوار گرد، پله‌هایی با فلش یا هیچ چیز از منوی کشویی. همچنین می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید رنگ نوار پیشرفت.

به همین ترتیب تراز ناوبری قطعات به شما امکان می‌دهد برای پیمایش بخش، تراز راست، چپ، مرکز یا تقسیم را انتخاب کنید.

فقط روی آن کلیک کنید صرفه جویی برای به روز رسانی تغییراتی که در فرم خود ایجاد کرده اید. و شما تمام شده اید!


مرحله 6: یک فرم به سایت خود اضافه کنید

پس از ایجاد فرم چند قسمتی با ویژگی پیش نمایش، باید فرم را به صفحه اضافه کنید یا در وب سایت خود پست کنید.

برای این کار یک پست یا صفحه جدید در وردپرس ایجاد کنید. به ویرایشگر گوتنبرگ هدایت خواهید شد که می توانید روی آن کلیک کنید “+” برای افزودن یک بلوک جدید. پس انتخاب کن اورست شکل می گیرد مسدود کردن.

بلوک فرم اورست

فرمی را که ایجاد کرده اید از منوی کشویی انتخاب کنید و آن را به پست یا صفحه خود اضافه کنید.

Shape را انتخاب کنید

یا می توانید کد کوتاه فرم را از آن کپی کنید همه اشکال صفحه برگه اورست فرم. سپس آن را در یک بلوک کد کوتاه در صفحه یا پست خود قرار دهید. پس از اتمام کار، باید روی آن کلیک کنید انتشار دکمه.

یک کد کوتاه بچسبانید و منتشر کنید

با آن، فرم شما در سایت شما خواهد بود! کاربران اکنون می توانند فرم چند قسمتی را پر کرده و با کلیک کردن بر روی آن پیش نمایش آن را مشاهده کنند قبلی دکمه قبل از ارسال

پیش نمایش فرم چند قسمتی

پس از تایید اینکه آنها اطلاعات صحیح را بدون هیچ خطایی وارد کرده اند، می توانند روی آن کلیک کنند در حال ارسال دکمه ارسال فرم


نتیجه

این ایده خوبی است که گزینه «ارسال بررسی» را به فرم خود اضافه کنید تا کاربران مجبور نباشند تمام جزئیاتی را که در قسمت های قبلی فرم وارد کرده اند به خاطر بسپارند. آنها می توانند به سادگی داده ها را قبل از ارسال نهایی فرم بررسی کنند.

شما می توانید این کار را به راحتی با افزونه شگفت انگیز – Everest Forms انجام دهید. فقط یک فرم چند قسمتی ایجاد کنید و گزینه پیش نمایش را برای آن فعال کنید.

اما این همه ماجرا نیست. می‌توانید از فرم‌های اورست برای برنامه‌ریزی و تعیین ضرب‌الاجل برای فرم‌ها، ایجاد فرم‌های چند ستونی و موارد دیگر استفاده کنید.

شیفته؟ وبلاگ ما را برای آموزش های بیشتر فرم های اورست بررسی کنید.

همچنین اگر می خواهید از پست های ما به روز باشید، ما را دنبال کنید توییتر و فیس بوک از خواندن لذت ببرید!