منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • هر آنچه که باید در مورد شرکت های LLC قبل از شروع بدانید (2022)

هر آنچه که باید در مورد شرکت های LLC قبل از شروع بدانید (2022)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد شرکت های LLC قبل از شروع بدانید (2022)

یکی از رایج‌ترین چالش‌هایی که صاحبان کسب‌وکار احتمالی با آن مواجه هستند، انتخاب شکل مناسب نهاد تجاری برای راه‌اندازی است. حتی زمانی که یک ایده تجاری عالی و یک گزارش تحقیقات بازار امیدوار کننده دارید، این انتخاب می تواند یک مانع بزرگ باشد.

یک نهاد تجاری به عنوان ساختار تجاری شناخته می شود. این امر بر بسیاری از چیزها تأثیر می گذارد، از جمله اسنادی که باید تهیه و تشکیل دهید، توانایی شما برای برداشت پول نقد، هرگونه مسئولیت شخصی و میزان مالیاتی که پرداخت می کنید.

در میان چندین انتخاب LLC است. با توجه به اهمیت انتخاب ساختار کسب و کار مناسب، می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا همه چیزهایی را که باید در مورد شرکت‌های LLC بدانید، بیاموزیم.

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا LLC گزینه مناسبی برای شرکت آینده شما است، باید بدانید.

تعریف شرکت با مسئولیت محدود

LLC مخفف “شرکت با مسئولیت محدود” است. در اینجا تعریف LLC آمده است:

LLC یک ساختار تجاری ترکیبی خاص ایالات متحده است که می تواند یک یا چند مالک به نام اعضا داشته باشد که ویژگی های یک شراکت و یک شرکت را ترکیب می کند.

همانطور که می بینید، تعریف LLC چیز زیادی به شما نمی گوید مگر اینکه قبلاً شراکت ها و ساختار تجاری شرکت ها را درک کنید و دقیقاً کدام یک از ویژگی های آنها را یک LLC ترکیب می کند.

بیایید به برخی جزئیات نگاه کنیم.

در سمت شرکت، LLC در صورت شکست کسب و کار به دلیل بدهی ها و مطالبات، مسئولیت محدودی در قبال مالکان می پذیرد. و از طرف واحد تجاری شریک، به شیوه های مالیاتی نیاز دارد. سود کسب و کار LLC به عنوان درآمد شخصی صاحبان در نظر گرفته می شود و به این ترتیب مشمول مالیات می شود (اطلاعات بیشتر در مورد مالیات LLC در زیر).

چگونه کار می کند

بهترین راه برای درک ساختار کسب و کار این است که ببینید چگونه کار می کند. LLC تحت یک قرارداد عملیاتی عمل می کند.

قرارداد عملیاتی شامل جزئیات مختلفی در مورد شرکت است:

 • لیست اعضا (صاحبان LLC)؛
 • درصد سود و زیان برای هر عضو؛ و
 • حق رای هر یک از اعضا

یک LLC می تواند با دو ساختار کار کند – یک ساختار مالکیت و یک ساختار مدیریت.

 • ساختار مالکیت – به این معنی است که یک (تک عضو LLC) یا چند عضو LLC (چند عضو LLC) وجود دارد.
 • ساختار مدیریت – فرض می کند که اعضای LLC مدیرانی را برای مدیریت عملیات روزانه منصوب کرده اند. چنین LLC، LLC مدیریت شده توسط مدیر نامیده می شود. اگر اعضا خود مدیران باشند، ساختار LLC مدیریت شده توسط اعضا نامیده می شود.

مهمترین ویژگی یک LLC برای درک مسئولیت محدود است. LLC ها محافظت بیشتری از اعضا در برابر مسئولیت شخصی ارائه می دهند. اگر یک LLC تعداد زیادی بدهی و مطالبات علیه شرکت انباشته کرده باشد، اعضا نمی توانند توسط طلبکاران تعقیب شوند.

در عوض، طلبکاران فقط می توانند به طور قانونی به دنبال خود شرکت بروند و دارایی های آن را توقیف کنند. در این چرخش وقایع، اعضا فقط منابعی را که در شرکت سرمایه گذاری کرده اند از دست می دهند.

چرا به یکی نیاز دارید

چه در حال راه اندازی یک کسب و کار آنلاین یا یک تجارت سنتی باشید، احتمالاً از خود می پرسید که چرا باید آن را به عنوان یک نهاد LLC ساختار دهید.

مهم است که توجه داشته باشید که طبق هیچ قانونی مجبور نیستید کسب و کار خود را به عنوان یک LLC (به استثنای یک استثنا) درخواست و ثبت کنید.

با این حال، اگر در مورد هر یک از موارد زیر نگران هستید، باید این کار را انجام دهید:

 • مسئولیت شخصی – اگر مالکیت انحصاری شما شکست بخورد و طلبکاران شما به دنبال شما بیایند، شما مسئول خواهید بود. با این حال، اگر صاحب یک LLC هستید، LLC مسئول است و شما می توانید تمام دارایی های شخصی خود را نگه دارید.
 • اعتماد کافی به شرکای تجاری شما وجود ندارد – قرارداد عملیاتی که قبلاً ذکر کردیم را به خاطر دارید؟ خوب، به لطف قرارداد عملیاتی، شما و شرکای تجاری تان دقیقاً نحوه تخصیص سود و زیان و همچنین مسئولیت ها را می دانید.
 • چالش های تامین مالی – وام دهندگان ترجیح می دهند به شرکت های LLC وام دهند تا شرکت های سهامی عام و شرکت های انحصاری.
 • اگر حرفه ای هستید که نیاز به مجوز از هیئت نظارتی تجارت دولتی دارید – در اکثر ایالت ها، ارائه دهندگان پزشکی، مشاوران حقوقی و حسابداران ملزم به تشکیل یک ساختار LLC (PLLC) هستند.

8 نوع LLC که باید درباره آنها بدانید

ساختار کسب و کار LLC یک دسته گسترده است که انواع مختلف LLC را پوشش می دهد. هر یک از این نوع LLC ها منحصر به فرد هستند و دانستن تفاوت ها می تواند به شما کمک کند تا انتخاب درستی برای کسب و کار آینده خود داشته باشید.

مالکیت انحصاری LLC

ساختار تک نفره LLC برای کارآفرینان انفرادی مناسب است. از نظر کاغذبازی و هزینه های اولیه نسبت به سایر انواع LLC نیازمندی های کمتری دارد.

LLC چند نفره

شرکت با مسئولیت محدود چند نفره برای افرادی مناسب است که می خواهند با شرکا تجارت خود را راه اندازی کنند. همه اعضای LLC باید یک قرارداد عملیاتی امضا کنند که مسئولیت ها و سهم سود / بدهی آنها را بیان می کند.

شرکت های LLC داخلی و خارجی

یک LLC داخلی برای صاحبان مشاغل احتمالی که در ایالتی با نرخ های مالیاتی مقرون به صرفه، هزینه های ثبت نام پایین و قوانین مناسب برای تجارت زندگی می کنند ایده آل است. اگر می خواهید یک LLC را در کشور دیگری با هزینه ها، قوانین و نرخ های مالیاتی مطلوب تر ثبت کنید، LLC خارجی محسوب می شود.

سری LLC

A Series LLC شرکتی است که دارای LCC مادر و چندین LLC کوچکتر است که اغلب سلول نامیده می شود. هر سلول در یک سری LLC اعضای خاص خود را دارد و ممکن است هدف و اهداف کاملاً متفاوتی نسبت به سلول های دیگر داشته باشد. این یک انتخاب عالی برای کارآفرینان با ایده های مختلف تجاری قابل دوام است.

شرکت L3C

L3C یا Low Profit LLC اغلب برای مؤسسات غیر انتفاعی استفاده می شود. شرکت‌های L3C اغلب به دلیل جذب سرمایه‌گذاری خصوصی و بشردوستانه، تأمین مالی را آسان‌تر می‌کنند.

ناشناس LLC

همانطور که از نام آن پیداست، نوع LLC ناشناس به شما امکان می دهد بدون افشای اطلاعات شخصی اعضا، کسب و کاری راه اندازی کنید.

LLC Limited

یک LLC محدود به اعضای خود اجازه می دهد تا دارایی ها را بدون پرداخت مالیات بالا به اعضای خانواده منتقل کنند. در حال حاضر می توانید یک LLC محدود در نوادا ثبت کنید.

PLLC

ساختار قانونی یک PLLC یک الزام قانونی در بسیاری از ایالت ها است. PLLC برای متخصصانی است که باید توسط هیئت نظارتی تجارت دولتی مجوز بگیرند. این شامل مشاغل مختلف مانند ارائه دهندگان پزشکی و مشاوران حقوقی است.

مالیات شرکت با مسئولیت محدود

درک موقعیت منحصر به فرد شرکت های LLC هنگام پرداخت مالیات بر کسب و کار و درآمد ضروری است. خدمات درآمد داخلی (یا IRS) مسئول جمع آوری مالیات و مدیریت کد درآمد داخلی در ایالات متحده است. IRS ساختار کسب و کار LLC را به عنوان یک “موجود عبوری” تعیین کرده است.

این یک LLC را در موقعیتی مشابه با مشارکت قرار می دهد و ساختارهای تجاری مالکیت انحصاری بر اساس پرداخت مالیات شرکت تعریف می شود. LLC به سادگی به عنوان یک کشتی در نظر گرفته می شود که درآمد کسب و کار از طریق آن جریان می یابد. این درآمد نصیب اعضای LLC می شود. هر یک از اعضای LLC مسئول حسابداری سهم خود از سود و زیان است.

از آنجایی که سود و زیان هایی که از طریق یک شرکت LLC عبور می کند، درآمد شخصی محسوب می شود، اعضای LLC نیازی به نگرانی در مورد مالیات شرکت ندارند. این بدان معنی است که قانون با اعضای LLC به عنوان خوداشتغال رفتار می کند و آنها باید مالیات خوداشتغالی را بپردازند.

شرکت‌های LLC می‌توانند فرمی را برای درخواست مالیات به عنوان شرکت‌های C یا S به IRS ارسال کنند.

مزایا و معایب شرکت با مسئولیت محدود

قبل از انتخاب ساختار تجاری مناسب برای کسب و کار جدید خود، باید تمام مزایا و معایب یک ساختار خاص را بدانید.

در اینجا تمام مزایا و معایب قابل توجه LLC ها آورده شده است:

حرفه ای ها

 • از دارایی های خود محافظت کنید؛
 • به لطف قانون کاهش مالیات و مشاغل، در مالیات صرفه جویی کنید.
 • آسان برای ایجاد و کار؛
 • مدیریت انعطاف پذیر؛ و
 • امکان انتخاب نحوه مالیات.

منفی

 • هزینه های بالای تاسیس و مدیریت یک LLC؛ و
 • تامین مالی می تواند چالش برانگیز باشد زیرا سرمایه گذاران شرکت ها را به شرکت های LLC ترجیح می دهند.

هزینه های تشکیل یک LLC

ارائه رقم دقیق مربوط به هزینه های دقیق تشکیل یک LLC دشوار است. اگر تعجب می کنید که تشکیل یک LLC چقدر هزینه دارد، مهم است که بدانید هزینه های تشکیل پرونده از ایالت به ایالت دیگر (از جمله هزینه های مختلف) متفاوت است.

به طور کلی، هزینه های تشکیل پرونده LLC از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است و می تواند بین 40 دلار در کنتاکی و 500 دلار در ماساچوست متغیر باشد. همچنین باید مجوز کسب و کار دریافت کنید، که می تواند بین 10 تا 200 دلار به همراه پرداخت هزینه های تمدید هر سال هزینه داشته باشد.

هزینه های دولتی برای بایگانی و تمدید LLC

معمولا چقدر طول می کشد تا یک LLC تشکیل شود؟

به طور کلی، هنگامی که اساسنامه خود را ثبت کردید و تمام هزینه های مورد نیاز را پرداخت کردید، می تواند به طور متوسط ​​14 روز طول بکشد تا یک LLC تشکیل شود. گاهی اوقات این فرآیند ممکن است بیشتر از این طول بکشد، اما معمولاً بیش از 21 روز طول نمی کشد.

چگونه یک LLC راه اندازی کنیم

از آنجایی که در نظر دارید یک LLC راه اندازی کنید، باید خود را با رویه های مربوطه آشنا کنید. این می تواند به شما کمک کند پیچیدگی فرآیند را ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که آیا برای انجام این کار به کمک حرفه ای نیاز دارید یا خیر.

یک نام انتخاب کنید

ابتدا، نامی را برای LLC خود انتخاب کنید. پیدا کردن یک نام به یاد ماندنی می تواند یک چالش باشد و ممکن است یک تولید کننده نام تجاری برای شما مفید باشد. شما باید یک نام منحصر به فرد را انتخاب کنید، زیرا قوانین ایالتی اجازه نام تجاری تکراری را نمی دهد.

یک نماینده ثبت شده را انتخاب کنید

همچنین باید یک نماینده ثبت شده داشته باشید. هنگام در نظر گرفتن اینکه چه کسی باید نماینده ثبت شده شما باشد، باید مطمئن شوید که نماینده بالقوه در ساعات اداری در آدرسی در ایالتی که LLC در آن ثبت خواهد شد در دسترس است.

قرارداد عملیاتی را وارد کنید

ایجاد یک قرارداد عملیاتی مرحله بعدی است. این باید مسئولیت های اعضای LLC، سهام سود/زیان و سایر اطلاعات مرتبط در مورد عملیات LLC شما را مشخص کند.

مقالات سازمان خود را یادداشت کنید

در مرحله بعد، باید اساسنامه شرکت مورد نیاز ایالتی را که LLC در آن ثبت می کنید، تکمیل، امضا و بایگانی کنید.

تمام هزینه های لازم را بپردازید

در نهایت، شما باید هر گونه هزینه ای که توسط موسسه مربوطه در ایالت مورد نیاز است را پرداخت کنید.

نتیجه

همانطور که می بینید، راه اندازی یک LLC آنقدر که قبلا تصور می کردید پیچیده نیست. برخلاف سایر نهادهای تجاری، ساختار LLC مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهد و بهترین عناصر مدل های تجاری مشارکت و شرکت را ترکیب می کند.

انتخاب LLC نسبت به سایر نهادهای تجاری می تواند به شما در محافظت از دارایی های خود، صرفه جویی در مالیات و بهره مندی از مدیریت انعطاف پذیر کمک کند. امیدواریم که این مزایا بتواند هزینه های بایگانی بالاتر و چالش های سرمایه گذاری که یک LLC می تواند ایجاد کند را جبران کند.