منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس

نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس

آیا باید یک پیکسل تبلیغاتی TikTok را در سایت وردپرس خود تنظیم کنید؟

هنگامی که وب سایت خود را در TikTok تبلیغ می کنید، باید کدی را به سایت خود اضافه کنید تا عملکرد کمپین تبلیغاتی خود را پیگیری کنید. وقتی تبلیغات TikTok و پست‌های حمایت‌شده، ترافیک را به وب‌سایت شما هدایت می‌کنند، می‌توانید ببینید کدام محتوا بیشترین تبدیل را به همراه دارد.

در این مقاله، نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس

چرا از TikTok Ad Pixel در وردپرس استفاده کنیم؟

طبق بررسی‌های اخیر بازاریابی، TikTok یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه است. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین و صاحبان مشاغل کوچک از تبلیغات TikTok برای دستیابی به مخاطبان خود استفاده می کنند.

پیکسل تبلیغاتی TikTok به شما کمک می کند تا ROI (بازده سرمایه گذاری) تبلیغات TikTok خود را به حداکثر برسانید و به شما امکان می دهد عملکرد کمپین های خود را ردیابی کنید.

شما به راحتی می توانید پیکسل تبلیغاتی TikTok را به وب سایت وردپرس یا فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید تا بتوانید به راحتی بر فعالیت کاربر، فروش تبلیغات نظارت داشته باشید و کمپین های خود را بهینه کنید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به نحوه تنظیم صحیح پیکسل تبلیغات TikTok در وردپرس بیاندازیم.

ایجاد کد پیکسل TikTok

برای شروع، باید به وب سایت TikTok for Business بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس شما باید به دارایی ها » رویدادها صفحه

به Assets » Events در TikTok Ads Manager بروید

در صفحه بعدی، باید به TikTok اطلاع دهید که آیا قصد دارید رویدادهایی را که در برنامه یا وب سایت شما اتفاق می افتد به اشتراک بگذارید.

شما رویدادهایی را که در وب‌سایتتان اتفاق می‌افتد ردیابی خواهید کرد، بنابراین باید روی دکمه مدیریت در زیر رویدادهای وب کلیک کنید.

روی دکمه مدیریت در زیر رویدادهای وب کلیک کنید

سپس پیامی مبنی بر اینکه باید یک پیکسل TikTok را نصب کنید مشاهده خواهید کرد.

فقط روی دکمه “ایجاد پیکسل” کلیک کنید.

روی دکمه Create Pixel کلیک کنید

اکنون باید به پیکسل یک نام مانند نام وب سایت خود بدهید.

پس از آن، باید “TikTok Pixel” را به عنوان روش اتصال انتخاب کنید و سپس روی دکمه “Next” کلیک کنید.

پیکسل را نامگذاری کنید، سپس گزینه TikTok Pixel را انتخاب کنید

در مرحله بعد، باید به TikTok اطلاع دهید که قصد دارید پیکسل را با کپی کردن کد در وب سایت خود نصب کنید.

شما باید گزینه “Install Pixel Code Manually” را انتخاب کنید و سپس روی دکمه “Next” کلیک کنید.

گزینه Manually Install Pixel Code را انتخاب کنید

اکنون می توانید کد پیکسل را ببینید.

شما باید آن را با کلیک بر روی دکمه “Copy Pixel Code” در کلیپ بورد کپی کنید.

روی دکمه Copy Pixel Code کلیک کنید

اکنون می توانید برای راه اندازی پیکسل تبلیغاتی TikTok در وردپرس از وب سایت خود دیدن کنید.

افزودن کد پیکسل TikTok به وردپرس

ساده ترین راه برای افزودن کد پیکسل تبلیغاتی TikTok به سایت وردپرس خود، WPCode است، قوی ترین افزونه قطعه کد موجود برای وردپرس. این به شما امکان می دهد به راحتی کدهای سفارشی را به هر منطقه از سایت خود اضافه کنید و از همه بهتر این است که رایگان است.

ابتدا باید افزونه رایگان WPCode را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن، باید به قطعه کد » سرصفحه و پاورقی.

فقط کافی است کد پیکسل TikTok را که قبلاً کپی کرده اید در قسمت “Header” قرار دهید و سپس روی دکمه “Save Changes” کلیک کنید.

از افزونه WPCode برای تبلیغ آسان کد پیکسل به وب سایت خود استفاده کنید

این است! پیکسل تبلیغاتی TikTok به سایت شما اضافه شده است.

اکنون باید برای ایجاد رویدادهایی که می خواهید ردیابی کنید، به وب سایت TikTok بازگردید.

ایجاد و آزمایش رویدادهایی که می خواهید ردیابی کنید

وقتی به وب‌سایت مدیر تبلیغات TikTok بازگشتید، از Event Builder برای تکمیل تنظیمات استفاده می‌کنید. باید به صفحه Create Action Tracking Events نگاه کنید. دو نوع رویداد وجود دارد که می توانید آنها را ردیابی کنید.

اول، رویدادهای URL وجود دارد. آنها هر بار که شخصی از یک صفحه خاص در سایت شما، مانند صفحه محصول یا صفحه تأیید سفارش بازدید می کند، ردیابی می کنند.

فقط روی دکمه “+ Enter URL Keywords” کلیک کنید و نوع رویداد و چند کلمه کلیدی را از URL وارد کنید.

یک URL ایجاد کنید و روی رویدادهای TikTok کلیک کنید

دوم، رویدادهای کلیکی وجود دارد. این رویدادها زمانی را دنبال می‌کنند که فردی روی یک عنصر وب‌سایت مانند دکمه «افزودن به سبد خرید» یا دکمه ارسال فرم کلیک می‌کند.

وقتی روی دکمه «+ Add Web Elements» کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود افزونه «Pixel Helper» را برای Chrome نصب کنید. این برنامه افزودنی به شما کمک می کند رویدادهای کلیکی را اضافه کنید و همچنین آزمایشاتی را انجام دهید تا مطمئن شوید پیکسل تبلیغ TikTok شما به درستی کار می کند.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه افزودن هر دو نوع رویداد، به مستندات رسمی مرکز راهنمای کسب و کار TikTok در مورد نحوه ایجاد رویدادها مراجعه کنید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه پیکسل تبلیغاتی TikTok را به درستی در وردپرس تنظیم کنید. همچنین می توانید راهنمای ما در مورد نحوه ردیابی بازدیدکنندگان وب سایت یا لیست ما از بهترین افزونه های اینستاگرام برای وردپرس را بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک