منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

آیا می خواهید از ویدئو برای تصاویر کوچک برجسته در وردپرس استفاده کنید؟

با جایگزینی تصویر ویژه یک پست یا محصول با یک ویدیوی ویژه، می توانید وب سایت خود را بسیار زنده تر و پویاتر کنید. بازدیدکنندگان می‌توانند این ویدیوها را تقریباً از هر کجا تماشا کنند، از جمله آرشیو وبلاگ، صفحه اصلی و صفحات محصول WooCommerce.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید تصاویر کوچک را به ویدیوهای ویژه در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن ریز عکسها به ویدیوهای ویژه در وردپرس

چرا تصاویر کوچک ویدیوی ویژه را در وردپرس اضافه کنیم؟

همه تم های محبوب وردپرس به شما امکان می دهند تصاویر برجسته را به پست ها و محصولات خود اضافه کنید.

اینها تصاویر اصلی هستند و اغلب در بالای صفحه و در قسمت های دیگر سایت شما مانند صفحات آرشیو وب سایت شما ظاهر می شوند. موتورهای جستجو و سایت های رسانه های اجتماعی نیز ممکن است یک تصویر برجسته را در یک صفحه نمایش دهند.

یک تصویر به خوبی برجسته می‌تواند باعث جذب کاربر عالی برای شما شود. با این حال، ممکن است بتوانید با استفاده از یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه، کلیک، بازدید از صفحه و حتی فروش بیشتری داشته باشید.

اگر یک فروشگاه آنلاین ایجاد کرده اید، نمایش یک ویدیو در بالای صفحه محصول راهی عالی برای ترغیب خریداران به پایین رفتن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول است.

نمونه ای از تصویر کوچک ویدیوی برجسته

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه می توانید تصاویر کوچک را به ویدیوهای ویژه در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

ساده‌ترین راه برای استفاده از ویدیوها به‌عنوان ریز عکس‌های برجسته، استفاده از ویدیوی واقعاً ساده است. این افزونه به شما امکان می دهد ویدیوهای وب سایت های میزبانی ویدیوی محبوب مانند YouTube یا Vimeo را جاسازی کنید و از آنها به عنوان تصاویر کوچک ویدیوهای انتخاب شده استفاده کنید.

همچنین با WooCommerce کاملاً کار می کند و ویدیوی انتخاب شده را در بالای صفحه محصول نمایش می دهد.

با این حال، توجه داشته باشید که ووکامرس تنها ویدیوی ویژه را در صفحه محصول نمایش می دهد. تصویر کوچک تصویر برجسته همچنان در جاهای دیگر از جمله صفحه فروشگاه WooCommerce شما استفاده خواهد شد.

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، تنظیمات مختلفی برای پیکربندی وجود دارد. برای شروع، به تنظیمات » ویدیوی واقعا ساده.

تنظیمات ویدیوی ویژه ساده

در این صفحه، می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید تصاویر کوچک ویدیوهای انتخابی را به صفحات، پست‌ها یا محصولات WooCommerce اضافه کنید.

برای انجام این کار، کافی است روی دکمه‌های پست‌ها، صفحات یا محصولات کلیک کنید تا از خاکستری (غیرفعال) به بنفش (فعال) تبدیل شوند. در تصویر زیر، ویژگی ویدیوی ویژه را برای محصولات، به علاوه پست ها و صفحات فعال کرده ایم.

ریز عکس های ویدئویی ویژه پست ها، صفحات و محصولات را فعال کنید

سپس روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

سپس روی تب “Controls” کلیک کنید. در اینجا شما یک بخش Self-Hosted Videos را پیدا خواهید کرد که در آن می توانید تنظیمات ویدیوها را در کتابخانه رسانه وردپرس خود پیکربندی کنید.

تنظیمات تصویر کوچک ویدیوی انتخابی را تغییر دهید

اگرچه این افزونه از ویدیوهای خود میزبان پشتیبانی می کند، اما می تواند فضای ذخیره سازی و پهنای باند زیادی را اشغال کند، بنابراین ما آن را توصیه نمی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، ببینید چرا هرگز نباید ویدیو را در وردپرس آپلود کنید.

در عوض، به بخش «جاسازی ویدیوها» بروید. اینجاست که تنظیمات هر ویدیویی را که از پلتفرم‌های ویدیویی شخص ثالث مانند YouTube جاسازی می‌کنید، پیدا خواهید کرد.

وقتی ویدیوها را از YouTube یا Vimeo جاسازی می‌کنید، Really Simple Featured Video کنترل‌های پخش را برای آن پلتفرم نمایش می‌دهد.

برای مثال، اگر یک ویدیوی YouTube را جاسازی کنید، بازدیدکنندگان به ویژگی‌های پخش ویژه YouTube دسترسی خواهند داشت.

با این حال، بخش Embed Videos دارای یک کلید پخش خودکار است که می توانید برای فعال کردن آن نیز کلیک کنید.

پخش خودکار تصاویر کوچک وردپرس را فعال کنید

به‌طور پیش‌فرض، افزونه ویدیوهایی را با صدا پخش می‌کند. برای بی‌صدا کردن ویدیوهایتان به‌طور پیش‌فرض، روی سوئیچ Mute کلیک کنید.

همچنین می‌توانید تصاویر کوچک ویدیوی ویژه را برای پخش مداوم تنظیم کنید.

ویدیوهای تکراری می تواند برای بسیاری از بازدیدکنندگان آزار دهنده باشد، به خصوص اگر ویدیو کوتاه و دارای صدا باشد. ایده خوبی است که سوئیچ “حلقه” را فقط در صورتی فعال کنید که پخش مجدد ویدیو به نحوی تجربه بازدیدکنندگان را بهبود بخشد. برای مثال، می‌توانید ویدیویی ایجاد کنید که نمای 360 درجه یک محصول را نشان می‌دهد و سپس آن ویدیو را برای تکرار تنظیم کنید.

جاسازی ویدیو

پس از انجام تنظیمات مختلف، حتما روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

ریز عکس های ویدئویی برجسته را به پست ها، صفحات و محصولات WooCommerce اضافه کنید

هنگامی که نحوه نمایش ویدئوهای تعبیه شده توسط این افزونه را پیکربندی کردید، آماده هستید تا تصاویر کوچک ویدیویی انتخاب شده را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برای انجام این کار، به سادگی پست، صفحه یا محصول WooCommerce را در جایی که می‌خواهید یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه اضافه کنید، باز کنید.

اگر یک ویدیوی ویژه را به یک صفحه یا پست اضافه می‌کنید، بخش «ویدیوی ویژه» را در منوی سمت راست زیر بخش «بحث» خواهید دید.

افزودن یک ویدیوی ویژه به پست وردپرس

آیا می خواهید به جای آن یک ویدیوی ویژه به محصول WooCommerce اضافه کنید؟

سپس بخش فیلم های ویژه را در بخش گالری محصول پیدا خواهید کرد.

تنظیمات یک ویدیوی انتخابی در صفحه محصول

برای استفاده از یک ویدیو از یک سایت میزبانی ویدیو، به سادگی روی “Embed” کلیک کنید.

در فیلد جدید، باید URL ویدیویی را که می‌خواهید جاسازی کنید، جای‌گذاری کنید.

افزودن ویدیوی بند انگشتی ویژه به ویرایشگر پست وردپرس

فقط مطمئن شوید که URL ویدیو را با فرمت صحیح اضافه کرده اید. در منوی سمت راست چند نمونه از YouTube، Vimeo و Dailymotion را مشاهده خواهید کرد.

برای YouTube، این افزونه URL نمونه زیر را به ما می دهد: https://www.youtube.com/embed/vbLgiRQ0Moo

این بدان معنی است که شما باید استفاده کنید https://www.youtube.com/embed/ به عنوان قسمت اول URL خود و سپس شناسه ویدیویی را که می خواهید جاسازی کنید اضافه کنید.

برای پیدا کردن شناسه ویدیو، به سادگی یک برگه جدید در مرورگر خود باز کنید، سپس به ویدیوی YouTube که می‌خواهید جاسازی کنید بروید. حالا به نوار آدرس مرورگر نگاه کنید.

شناسه ویدیو مقداری است که بعد از v= آمده است. در تصویر بعدی می بینیم که شناسه ویدیو است DvbFBxKcORA.

کانال یوتیوب WPBeginner

پس از افزودن شناسه ویدیو به قسمت اول URL، موارد زیر را دریافت می کنیم: https://www.youtube.com/embed/DvbFBxKcORA

اکنون می توانید به تب ویرایشگر بلوک وردپرس برگردید و به سادگی URL را در قسمت Embed قرار دهید. با این کار یک تصویر کوچک ویدیوی ویژه به پست اضافه می شود و سپس شما آماده هستید که روی دکمه “به روز رسانی” یا “انتشار” کلیک کنید.

اکنون می توانید با پیروی از همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، تصاویر کوچک ویدیوی ویژه را به چندین پست، صفحه و محصول WooCommerce اضافه کنید.

در آرشیو وبلاگ یا صفحه مشابه خود، خواهید دید که وردپرس قبلاً از ویدیوها به عنوان تصاویر کوچک برجسته برای پست ها و صفحات شما استفاده می کند.

اگر هر صفحه، پست یا محصول WooCommerce را باز کنید، خواهید دید که ویدیوی ویژه نیز مانند یک تصویر ویژه در بالای صفحه ظاهر می شود.

نمونه ویدیویی ویژه WooCommerce

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه تصاویر کوچک را به ویدیوهای ویژه در وردپرس اضافه کنید. همچنین می‌توانید راهنمای ما را در مورد بهترین افزونه‌های گالری ویدیوی YouTube برای وردپرس و نحوه جاسازی یک ویدیو در فیس‌بوک بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک