نحوه اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس

نحوه اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس

آیا می خواهید دکمه اشتراک YouTube را در وردپرس اضافه کنید؟

داشتن دکمه اشتراک یوتیوب در وبلاگ شما به بازدیدکنندگان کمک می کند تا ویدیوهای شما را پیدا کنند و در کانال YouTube شما مشترک شوند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید دکمه اشتراک یوتیوب را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

چرا دکمه اشتراک یوتیوب را در وردپرس اضافه کنید؟

کانال یوتیوب راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید، افزایش تعامل در وب سایت و افزایش ترافیک وبلاگ شما است.

در واقع، بسیاری از وب سایت ها یک کانال یوتیوب نیز دارند، از جمله WPBeginner.

اگر یک کانال یوتیوب برای پشتیبانی از وبلاگ وردپرس خود راه اندازی کرده اید، باید اشتراک در کانال یوتیوب خود را برای بازدیدکنندگان آسان کنید.

یک دکمه اشتراک YouTube در اینجا ظاهر می شود.

این دکمه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا در عرض چند ثانیه در کانال شما مشترک شوند. یک دکمه اشتراک همچنین می تواند کانال YouTube شما را برای بازدیدکنندگانی که ممکن است هنوز در مورد آن نشنیده باشند تبلیغ کند.

در این پست دو روش مختلف برای اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس داریم. اگر ترجیح می دهید مستقیماً به یک روش خاص بروید، می توانید از پیوندهای زیر استفاده کنید.

  • روش 1. کد دکمه اشتراک YouTube را به صورت دستی اضافه کنید
  • روش 2. استفاده از یک افزونه برای افزودن نوار اشتراک YouTube

روش 1: کد دکمه اشتراک YouTube را به صورت دستی اضافه کنید

یکی از روش ها ایجاد دکمه اشتراک YouTube در وب سایت Google Developer است. سپس می توانید این دکمه را با استفاده از یک کد کوتاه به هر ویجت، پست یا صفحه اضافه کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که از صفحه دکمه اشتراک در یوتیوب دیدن کنید.

در اینجا باید نام یا شناسه کانال YouTube خود را در کادر «نام یا شناسه کانال» وارد کنید. برای دریافت این اطلاعات، یک تب جدید در مرورگر خود باز کنید و سپس به صفحه اصلی YouTube بروید.

سپس می توانید روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

در منوی سمت چپ، پیش بروید و روی تنظیمات پیشرفته کلیک کنید.

پس از انجام این کار، فقط قسمت “Channel ID” را پیدا کنید و روی دکمه “Copy” کلیک کنید.

اکنون به صفحه دکمه اشتراک YouTube برگردید و شناسه کانال را در قسمت “نام یا شناسه کانال” قرار دهید.

اکنون پیش‌نمایش به‌روزرسانی می‌شود تا تعداد کل مشترکین YouTube را که دارید نشان دهد.

دو طرح بندی مختلف وجود دارد که می توانید برای دکمه اشتراک YouTube خود استفاده کنید. طرح‌بندی «پیش‌فرض» دکمه اشتراک و کل مشترکین YouTube شما را نشان می‌دهد.

گزینه دیگر “طرح کامل” است. این دکمه اشتراک YouTube، تعداد مشترکین شما، به علاوه تصویر نمایه کانال و عنوان کانال YouTube شما را نشان می دهد.

برای اینکه ببینید دکمه اشتراک YouTube شما با طرح بندی کامل چگونه خواهد بود، کافی است منوی کشویی Layout را باز کنید و سپس روی کامل کلیک کنید.

اکنون پیش‌نمایش به‌روزرسانی می‌شود تا نشان دهد دکمه اشتراک YouTube شما با اعمال طرح‌بندی کامل چگونه خواهد بود.

پس از انتخاب بین طرح‌بندی پیش‌فرض و کامل، می‌توانید موضوعی را برای دکمه اشتراک YouTube خود انتخاب کنید.

تم پیش‌فرض یک پس‌زمینه سفید است، اما در صورت تمایل می‌توانید به تم تیره تغییر دهید. این یک پس‌زمینه تیره‌تر را به دکمه اشتراک YouTube شما اضافه می‌کند.

برای اینکه ببینید دکمه اشتراک شما با تم های مختلف چگونه خواهد بود، منوی کشویی Theme را باز کنید. اکنون می‌توانید بین «پیش‌فرض» و «تاریک» جابه‌جا شوید تا ببینید کدام تم را برای وب‌سایت خود بیشتر دوست دارید.

در تصویر زیر می توانید دکمه اشتراک یوتیوب را با تم تیره ببینید.

به طور پیش‌فرض، دکمه اشتراک YouTube کل دنبال‌کنندگان YouTube شما را نشان می‌دهد. نشان دادن تعداد افرادی که شما را در یوتیوب دنبال می‌کنند شکل قدرتمندی از اثبات اجتماعی است.

اگر بازدیدکنندگان ببینند که افراد زیادی کانال یوتیوب شما را دنبال می‌کنند، احتمالاً وب‌سایت شما را به عنوان یک مرجع در زمینه وبلاگ‌نویسی شما می‌بینند. همچنین می تواند افراد بیشتری را متقاعد کند که در کانال شما مشترک شوند.

با این حال، گاهی اوقات ممکن است بخواهید کل مشترکین YouTube خود را پنهان کنید. به عنوان مثال، اگر یک کانال جدید هستید، ممکن است بخواهید قبل از نمایش کل مشترکین خود در وب سایت وردپرس خود، فالوورهای خود را ایجاد کنید.

برای پنهان کردن تعداد افرادی که در کانال YouTube شما مشترک شده‌اند، کافی است منوی کشویی Subscribers را باز کنید و سپس روی گزینه hidden کلیک کنید.

همانطور که دکمه اشتراک را سفارشی می کنید، Google کد جاسازی دکمه را به روز می کند.

وقتی از ظاهر دکمه خود راضی هستید، می توانید ادامه دهید و همه کدها را در بخش “کد” کپی کنید.

اکنون می توانید به سادگی کد را در هر ویجت، پست یا صفحه در سایت وردپرس خود قرار دهید. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه درج کد، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس را ببینید.

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید از وب سایت وردپرس خود دیدن کنید تا دکمه اشتراک یوتیوب را به صورت زنده مشاهده کنید.

روش 2: استفاده از یک افزونه برای افزودن نوار اشتراک YouTube

راه دیگر برای افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به وب سایت خود استفاده از افزونه نوار اشتراک YouTube است. پس از راه اندازی، این افزونه رایگان به طور خودکار نوار «اشتراک در کانال YouTube» را به هر ویدیوی YouTube که در وب سایت خود جاسازی می کنید اضافه می کند.

این نوار اشتراک در ویدیوهای YouTube خودتان و همچنین در ویدیوهایی که از کانال‌های دیگر جاسازی می‌کنید ظاهر می‌شود. این برای به اشتراک گذاری ویدیوهای مفید شخص ثالث YouTube در سایت شما و در عین حال تشویق مردم برای مشترک شدن در کانال شما عالی است.

فقط توجه داشته باشید که این افزونه فقط برای ویدیوهای YouTube که با استفاده از فرمت oEmbed جاسازی می کنید کار می کند. ساده ترین راه برای جاسازی یک ویدیوی YouTube با استفاده از oEmbed این است که به ویدیوی YouTube بروید و سپس روی دکمه “اشتراک گذاری” کلیک کنید.

با این کار یک پنجره بازشو با روش های مختلف برای جاسازی ویدیو باز می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های مختلف، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه جاسازی آسان فیلم ها در پست های وبلاگ وردپرس را ببینید.

از آنجایی که می خواهیم از oEmbed استفاده کنیم، مطمئن شوید که گزینه “Embed” را انتخاب کرده اید. سپس پیش بروید و روی “کپی” کلیک کنید.

پس از انجام این کار، کافی است به صفحه یا پستی که می‌خواهید ویدیو را در آن جاسازی کنید، بروید. سپس روی نماد + کلیک کنید و به دنبال “Embed” بگردید.

وقتی بلوک Embed را مشاهده کردید، روی آن کلیک کنید تا آن بلوک به صفحه یا پست خود اضافه شود.

سپس می‌توانید پیوند جاسازی YouTube را در بلوک جای‌گذاری کنید.

پس از اتمام، روی دکمه Embed کلیک کنید تا ویدیو جاسازی شود. سپس می توانید صفحه را ذخیره یا منتشر کنید.

شما باید این فرآیند را برای هر ویدیوی YouTube که می‌خواهید نوار اشتراک را نمایش دهید دنبال کنید.

هنگامی که حداقل یک ویدیو را جاسازی کردید، می توانید ادامه دهید و افزونه نوار اشتراک YouTube را نصب و فعال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس بررسی کنید.

هنگامی که افزونه نوار اشتراک YouTube را فعال کردید، به آن بروید تنظیمات » نوار اشتراک YouTube.

در قسمت شناسه کانال YouTube، شناسه کانال خود را وارد یا جای‌گذاری کنید. شما می توانید این شناسه را با دنبال کردن همان فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، دریافت کنید.

در قسمت “اشتراک در متن کانال”، به سادگی متنی را که می خواهید در نوار اشتراک ظاهر شود وارد کنید.

به طور پیش فرض، این افزونه از “Subscribe to my YouTube channel” استفاده می کند، اما شما می توانید از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

سپس می توانید رنگ پس زمینه و متن نوار را با استفاده از تنظیمات رنگ در پایین صفحه تغییر دهید. همچنین می توانید طرح بندی نوار را تغییر دهید و بین تم های روشن و تاریک یکی را انتخاب کنید.

تنظیماتی که بهترین عملکرد را دارند بسته به قالب وردپرس شما متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید تنظیمات مختلفی را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی در وب سایت وردپرس شما بهترین به نظر می رسد.

هنگامی که از تغییراتی که ایجاد کرده اید راضی هستید، می توانید نوار اشتراک خود را با کلیک بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” منتشر کنید.

اکنون می توانید از هر صفحه یا پستی که در آن ویدیوی YouTube را در آن جاسازی کرده اید بازدید کنید تا نوار اشتراک را در عمل مشاهده کنید.

چگونه بازدیدکنندگان وب سایت را به مشترکین یوتیوب تبدیل کنیم

افزودن دکمه اشتراک یوتیوب به سایت وردپرس خود یک راه عالی برای به دست آوردن مشترکین بیشتر است. با این حال، راه های بسیار بیشتری برای تشویق بازدیدکنندگان وب سایت شما برای تبدیل شدن به مشترک YouTube وجود دارد.

اگر وبلاگ می‌زنید و ویدیوهایی در مورد موضوعات مشابه ایجاد می‌کنید، می‌توانید به راحتی ویدیوهای YouTube را در پست‌های وبلاگ وردپرس خود جاسازی کنید.

اگر بازدیدکننده به پست وبلاگ علاقه مند باشد، ممکن است به ویدیوی YouTube مرتبط نیز علاقه مند باشد. این به این معنی است که شانس زیادی برای تماشای ویدیو و سپس مشترک شدن در کانال YouTube شما وجود دارد.

حتی بهتر از آن، اگر ویدیوهای مرتبط زیادی دارید، می‌توانید آن ویدیوها را در فهرست‌های پخش در YouTube سازماندهی کنید. سپس می توانید لیست پخش YouTube را در وب سایت وردپرس خود جاسازی کنید.

یک لیست پخش موثر بازدیدکنندگان شما را به ترتیب از یک ویدیو به ویدیوی بعدی راهنمایی می کند و آنها را با محتوای شما درگیر نگه می دارد. اگر یک بازدیدکننده یک لیست پخش کامل را در YouTube تماشا کند و از آن لذت ببرد، احتمالاً در کانال شما مشترک می شود.

اگر مرتباً ویدیوهای یوتیوب را در کانال خود ارسال می کنید، ممکن است بخواهید آخرین ویدیوها را از کانال YouTube خود در وردپرس نمایش دهید.

این یک راه آسان برای نشان دادن به بازدیدکنندگان است که یک کانال YouTube فعال دارید. اگر بازدیدکننده آنچه را که در وب سایت شما می بیند دوست داشته باشد، ممکن است تصمیم بگیرد که در کانال شما مشترک شود تا هرگز یک ویدیو را از دست ندهد.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه افزودن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه جاسازی یک ویدیوی فیس بوک در وردپرس و بهترین افزونه های گالری ویدیوی YouTube برای وردپرس بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه اضافه کردن دکمه اشتراک یوتیوب در وردپرس اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.