منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه اضافه کردن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس (راه آسان)

نحوه اضافه کردن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس (راه آسان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اضافه کردن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس (راه آسان)

آیا می خواهید به طور خودکار سلب مسئولیت و اطلاعیه های مهم را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید؟

سلب مسئولیت به محافظت از کسب و کار شما در برابر اقدامات قانونی کمک می کند و اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. معمولاً باید به صورت دستی سلب مسئولیت را در محتوای خود وارد کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از روشی آسان، به طور خودکار یک سلب مسئولیت در وردپرس اضافه کنید.

به طور خودکار یک سلب مسئولیت در وردپرس اضافه کنید

چرا سلب مسئولیت وردپرس نمایش داده می شود؟

افزودن یک سلب مسئولیت به وب سایت وردپرسی خود راهی عالی برای اطلاع رسانی و اطلاعیه های مهم به بازدیدکنندگان است. همچنین از کسب و کار شما در برابر مسئولیت قانونی در قبال هرگونه ادعایی که توسط کاربر ایجاد می شود محافظت می کند.

موقعیت های زیادی وجود دارد که می توانید سلب مسئولیت را در وب سایت خود نمایش دهید. به عنوان مثال، فرض کنید سایت شما حاوی توصیه های محصول یا دارای لینک های وابسته است. می‌توانید افشای FTC را نمایش دهید که بیان می‌کند چگونه می‌توانید از شرکت‌هایی که محصولاتشان را در وب‌سایت خود قرار می‌دهید، غرامت دریافت کنید.

به همین ترتیب، اگر در صنعتی کار می کنید که توسط مقررات مختلف اداره می شود، می توانید سلب مسئولیت های قانونی را نشان دهید. اگر مشاوره پزشکی یا بهداشتی، مشاوره حقوقی یا مشاوره سرمایه گذاری مالی ارائه می دهید، واقعاً مفید است.

فرض کنید در حال نوشتن یک پست وبلاگ در مورد مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) هستید. می‌توانید سلب مسئولیتی را نمایش دهید که به کاربران اطلاع می‌دهد که باید با یک وکیل حقوقی اینترنتی تماس بگیرند تا مشاوره حقوقی دریافت کنند.

نمونه ای از افشای حقوقی

از سوی دیگر، اگر یک وبلاگ وردپرس دارید که در آن نظرات شخصی خود را به اشتراک می گذارید، افزودن یک افشا می تواند شما را از هرگونه اقدام قانونی محافظت کند.

با این حال، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس بیندازیم. برای رفتن به هر بخش از این پست می توانید روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

یک سلب مسئولیت در وردپرس ایجاد کنید

می توانید با استفاده از ویرایشگر محتوا، افشاگری ها را به صورت دستی در وردپرس اضافه کنید. به سادگی محتوای سلب مسئولیت را در پست های وبلاگ یا صفحه خود درج کنید. با این حال، این زمان بر است زیرا وردپرس گزینه ای برای نمایش خودکار این سلب مسئولیت ها ارائه نمی دهد و شما باید هر صفحه را ویرایش کنید.

یک راه آسان برای انجام این کار استفاده از WPCode است. این بهترین افزونه قطعه کد وردپرس است که مدیریت و اضافه کردن قطعه کد سفارشی را بسیار آسان می کند.

یک قطعه با بلوک های کد چیست؟

WPCode یک ویژگی Custom Blocks Snippets را ارائه می دهد که می توانید از آن برای ایجاد سلب مسئولیت استفاده کنید. کاری که انجام می دهد این است که یک بلوک وردپرس سفارشی ایجاد می کند که می توانید به طور خودکار در هر نقطه از سایت خود قرار دهید.

این معمولا نیاز به ویرایش کد یا ساخت یک بلوک قابل استفاده مجدد دارد. WPCode این فرآیند را آسان می‌کند و نیازی نیست که با کد وب‌سایت یا ویرایش دستی پست‌ها و صفحات سر و کار داشته باشید.

علاوه بر ایجاد سلب مسئولیت، می‌توانید از این ویژگی WPCode برای ایجاد بلوک‌های سفارشی وردپرس برای فیلدهای فراخوان، نمایش اعلان‌های مهم، ایجاد بلوک‌های تعاملی که شامل فرم‌ها یا لغزنده‌های تصویر هستند و موارد دیگر استفاده کنید.

برای این آموزش ما از نسخه WPCode Pro استفاده خواهیم کرد زیرا شامل گزینه Custom Blocks Snippets است. با این حال، یک نسخه رایگان از WPCode نیز وجود دارد که می توانید برای شروع از آن استفاده کنید.

ابتدا باید افزونه WPCode Pro را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی می توانید به قطعه کد » تنظیمات از پنل مدیریت وردپرس و کلید مجوز را وارد کنید. کلید مجوز را در ناحیه حساب WPCode خود پیدا خواهید کرد.

کلید مجوز WPCode را وارد کنید

سپس می توانید به قطعه کد » + افزودن قطعه از داشبورد وردپرس شما.

از اینجا، باید گزینه “Add Custom Code (New Snippet)” را انتخاب کنید.

برای درج آگهی، گزینه Custom Code را در کتابخانه WPCode انتخاب کنید

سپس می توانید یک نام برای قطعه خود وارد کنید، مانند «سلب مسئولیت».

سپس باید روی آن کلیک کنید نوع کد منوی کشویی را انتخاب کنید و گزینه Block Fragment را انتخاب کنید. وقتی کارتان تمام شد، فقط روی دکمه «ذخیره قطعه» کلیک کنید.

قطعات بلوک را انتخاب کنید و ذخیره کنید

اکنون می توانید سلب مسئولیت خود را با استفاده از ویرایشگر محتوای وردپرس ویرایش کنید.

برای انجام این کار، پیش بروید و روی دکمه «ویرایش با ویرایشگر بلوک» کلیک کنید.

سپس به ویرایشگر بلوک وردپرس منتقل خواهید شد. ادامه دهید و متن سلب مسئولیت خود را وارد کنید.

متن را برای سلب مسئولیت خود وارد کنید

می‌توانید با استفاده از گزینه‌های سبک در ویرایشگر بلوک، سلب مسئولیت خود را سفارشی کنید.

فقط به تب Style در پانل تنظیمات سمت راست بروید. از اینجا می توانید رنگ متن، پس زمینه و پیوند را تغییر دهید. همچنین گزینه هایی برای ویرایش اندازه متن وجود دارد.

برای این آموزش، یک رنگ پس زمینه برای سلب مسئولیت اضافه می کنیم تا از بقیه متن متمایز شود. فراموش نکنید که روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید.

سلب مسئولیت خود را سفارشی کنید

پس از سفارشی کردن سلب مسئولیت خود، می توانید روی دکمه “بازگشت به قطعه WPCode” در بالا کلیک کنید.

افزودن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس

هنگامی که در صفحه WPCode Snippet قرار گرفتید، به سادگی به بخش “Insert” بروید. در اینجا می توانید زمان و مکان نمایش سلب مسئولیت خود را انتخاب کنید.

می‌توانید «روش درج» را در آن ذخیره کنید درج خودکار. سپس پیش بروید و روی منوی کشویی Location کلیک کنید.

یک روش درج برای قطعه کد انتخاب کنید

WPCode اکنون چندین گزینه را نمایش می دهد. برو جلو و به صفحه خاص بخش.

سپس می توانید انتخاب کنید که سایت شما سلب مسئولیت را در کجا نمایش دهد. به عنوان مثال، می تواند در ابتدای یک پست، پس از چند پاراگراف، در انتهای پست و غیره ظاهر شود.

برای اهداف این آموزش، گزینه “Insert After Paragraph” را انتخاب می کنیم. به این ترتیب قطعه پس از تعداد مشخصی پاراگراف در تمام صفحات ظاهر می شود.

مکانی را برای قطعه کد انتخاب کنید

WPCode همچنین به شما امکان می دهد تعداد پاراگراف ها را انتخاب کنید و پس از آن قطعه بلوک سفارشی ظاهر می شود.

به عنوان مثال، ما می خواهیم سلب مسئولیت به طور خودکار پس از 3 پاراگراف اول در تمام صفحات سایت آزمایشی ما ظاهر شود.

قطعه را آپدیت و فعال کنید

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که قطعه بلوک را فعال کنید و روی دکمه «به‌روزرسانی» در بالا کلیک کنید.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید سلب مسئولیت را در صفحات خاصی با استفاده از کدهای کوتاه درج کنید.

فقط برو به روش درج از درج خودکار به کد کوتاه.

از یک کد کوتاه برای اضافه کردن یک قطعه بلوک استفاده کنید

سپس می توانید کد کوتاه را کپی کرده و آن را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه کنید. به عنوان مثال، می توانید سلب مسئولیت را در صفحات و پست های خاص نمایش دهید.

WPCode همچنین به شما امکان می دهد اسکریپت های سلب مسئولیت خود را برنامه ریزی کنید. اگر یک اعلان حساس به زمان برای نمایش در وب سایت خود دارید، این واقعا مفید است. شما به سادگی می توانید تاریخ شروع و پایان را برای زمان بندی قطعه انتخاب کنید.

قطعه خود را برنامه ریزی کنید

وقتی کارتان تمام شد، فراموش نکنید که قطعه را فعال کنید و روی دکمه «به‌روزرسانی» کلیک کنید.

اکنون می توانید از وب سایت خود بازدید کنید تا سلب مسئولیت را در عمل مشاهده کنید.

سلب مسئولیت را مشاهده کنید

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه اضافه کردن خودکار سلب مسئولیت در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید فهرست ما از افزونه ها و ابزارهای ضروری وردپرس را برای سایت های تجاری و نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیلی به روش صحیح مشاهده کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک