نحوه اتصال وردپرس به تجارت پی پال

نحوه اتصال وردپرس به تجارت پی پال

آیا می خواهید وردپرس را به تجارت پی پال متصل کنید؟

PayPal Commerce به مشتریان شما امکان می دهد بدون خروج از وب سایت شما با کارت های اعتباری پرداخت کنند. حتی بهتر از آن، آنها همچنین برای پرداخت نیازی به حساب پی پال ندارند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی وردپرس را به PayPal Commerce متصل کنید و شروع به پذیرش کارت های اعتباری در وب سایت خود کنید.

چرا از تجارت پی پال در وردپرس استفاده کنیم؟

PayPal Commerce راه حل پرداخت آسان تری را برای مشاغل و فروشگاه های آنلاین ارائه می دهد تا در وب سایت های وردپرس خود استفاده کنند.

برخلاف فرم استاندارد پرداخت PayPal، مشتری شما می تواند از طریق حساب PayPal خود یا با وارد کردن شماره کارت اعتباری پرداخت را انجام دهد. آنها برای انجام پرداخت نیازی به داشتن حساب پی پال ندارند.

می‌توانید انتخاب کنید که کدام شبکه‌های کارت اعتباری را می‌خواهید بپذیرید و نشان‌واره آن‌ها را هنگام پرداخت نمایش دهید. PayPal Commerce از Visa، Mastercard، American Express، Maestro و Discover پشتیبانی می کند.

PayPal Commerce همچنین به شما امکان می دهد پرداخت های یکباره و همچنین پرداخت های مکرر برای اشتراک ها و کمک های مالی آنلاین را بپذیرید.

این یک تجربه پرداخت تمیزتر را ارائه می دهد و کاربران می توانند بدون ترک وب سایت شما را پرداخت کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید نگاهی به نحوه اتصال آسان وردپرس به PayPal Commerce بیندازیم.

ما چندین روش را به شما نشان خواهیم داد. شما می توانید یکی را انتخاب کنید که مناسب ترین نیازهای کسب و کار شما را داشته باشد.

  • روش 1. PayPal Commerce را به هر وب سایت وردپرس اضافه کنید
  • روش 2. با استفاده از Easy Digital Downloads، PayPal Commerce را به وردپرس اضافه کنید
  • روش 3. با استفاده از MemberPress، PayPal Commerce را به وردپرس اضافه کنید

روش 1. PayPal Commerce را به هر وب سایت وردپرس اضافه کنید

این روش برای تمامی کاربرانی که از پلتفرم تجارت الکترونیک در وب سایت خود استفاده نمی کنند، ساده تر و توصیه می شود.

برای این روش از WPForms استفاده خواهیم کرد. این بهترین فرم ساز وردپرس در بازار است و به شما امکان می دهد به راحتی فرم هایی برای وب سایت خود ایجاد کنید.

با WPForms، می توانید یک فرم پرداخت آنلاین ایجاد کنید و بدون استفاده از افزونه سبد خرید کامل، شروع به پذیرش پرداخت کنید.

ابتدا باید افزونه WPForms را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

توجه داشته باشید: برای باز کردن قفل ویژگی PayPal Commerce حداقل به طرح “Pro” نیاز دارید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید WPForms » تنظیمات صفحه کلید مجوز افزونه خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب کاربری خود در وب سایت WPForms پیدا کنید.

سپس شما باید بازدید کنید WPForms » افزونه ها صفحه

از اینجا، کادر مربوط به PayPal Commerce Addon را پیدا کنید و به سادگی روی دکمه “Install Addon” کلیک کنید.

WPForms اکنون افزونه PayPal Commerce را نصب و فعال می کند.

سپس شما باید بازدید کنید WPForms » تنظیمات و به تب Payments بروید.

از اینجا، ارز را انتخاب کنید و برای ادامه روی دکمه “اتصال به تجارت پی پال” کلیک کنید.

این یک پنجره بازشو نشان می دهد که در آن از شما خواسته می شود به حساب PayPal خود وارد شوید. سپس از شما خواسته می شود که به PayPal اجازه دهید به حساب WPForms شما متصل شود.

برای ادامه روی دکمه “Agree and Connect” کلیک کنید.

بسته به حساب شما، PayPal Commerce اکنون شما را از طریق فرآیند راه اندازی راهنمایی می کند. برای تکمیل تنظیمات کافیست دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

پس از تکمیل، به برگه پرداخت‌های وب‌سایت خود بازگردانده می‌شوید و یک چک سبز رنگ زیر «وضعیت اتصال» برای تجارت PayPal مشاهده خواهید کرد که نشان می‌دهد اتصال موفقیت‌آمیز بوده است.

اکنون که آماده پذیرش پرداخت با PayPal Commerce هستید، باید یک فرم پرداخت برای افزودن به سایت خود ایجاد کنید.

سر به WPForms » افزودن جدید صفحه و یک نام برای فرم خود وارد کنید. سپس می توانید یک الگو را انتخاب کنید یا با یک فرم خالی شروع کنید.

با این کار رابط فرم ساز WPForms راه اندازی می شود.

این یک فرم ساز کشیدن و رها کردن است که می توانید به سادگی روی فیلدها کلیک کنید تا آنها را ویرایش کنید یا فیلدهای جدیدی را از ستون سمت چپ اضافه کنید.

در مرحله بعد، باید فیلد PayPal Commerce را از ستون سمت چپ به فرم خود اضافه کنید.

شما به سادگی می توانید عنصر را از سمت چپ بکشید و آن را در پیش نمایش فرم در سمت راست رها کنید.

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که به شما یادآوری می کند که باید پرداخت های PayPal Commerce را برای این فرم فعال کنید.

روی دکمه “OK” کلیک کنید تا پنجره بازشو بسته شود و سپس به بخش “پرداخت ها” در منوی سمت چپ فرم ساز بروید.

هنگامی که در بخش پرداخت ها قرار گرفتید، روی PayPal Commerce کلیک کنید و سپس نوع پرداخت (یک بار پرداخت یا پرداخت های تکراری) را فعال کنید.

بسته به انتخاب خود، گزینه های اضافی را روی صفحه خواهید دید.

به عنوان مثال، از شما خواسته می شود که فیلدهای فرم را با فیلدهای پرداخت مطابقت دهید. این بدان معنی است که فیلد “Name” در فرم شما به عنوان یک فیلد نام برای تجارت PayPal نگاشت می شود.

به همین ترتیب، اگر گزینه پرداخت های مکرر را انتخاب کنید، از شما خواسته می شود یک طرح ایجاد کنید و فرکانس پرداخت و گزینه های دیگر را انتخاب کنید.

پس از اتمام راه‌اندازی فرم، حتماً روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

اکنون آماده هستید تا فرم را به وب سایت خود اضافه کنید.

فقط پست یا صفحه ای را که می خواهید پرداخت را بپذیرید ویرایش کنید. در ویرایشگر بلوک، بلوک “WPForms” را اضافه کنید.

فرمی را که قبلاً ایجاد کرده‌اید از فهرست کشویی بلوک انتخاب کنید و WPForms پیش‌نمایش فرم را برای شما بارگذاری می‌کند.

اکنون می توانید پست یا صفحه خود را ذخیره کرده و پیش نمایش آن را در یک پنجره مرورگر جدید مشاهده کنید تا فرم پرداخت PayPal Commerce را در عمل مشاهده کنید.

روش 2. با استفاده از Easy Digital Downloads، PayPal Commerce را به وردپرس اضافه کنید

برای این روش از Easy Digital Downloads استفاده خواهیم کرد. اگر می خواهید کالاهای دیجیتالی مانند کتاب الکترونیکی، نرم افزار، موسیقی، گرافیک، عکس و غیره بفروشید، توصیه می کنیم از این روش استفاده کنید.

Easy Digital Downloads بهترین افزونه تجارت الکترونیک وردپرس برای فروش دانلودهای دیجیتال است. استفاده از آن بسیار آسان است و از بسیاری از ارائه دهندگان پرداخت، از جمله تجارت PayPal پشتیبانی می کند.

ابتدا باید افزونه Easy Digital Downloads را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در مرحله بعد، باید افزونه PayPal Commerce Pro را برای Easy Digital Downloads نصب و فعال کنید. شما آن را مانند سایر افزونه های وردپرس نصب خواهید کرد.

توجه داشته باشید: برای باز کردن قفل این افزونه حداقل به یک طرح «پیشرفته» برای Easy Digital Downloads نیاز دارید.

هنگامی که هر دو افزونه را فعال کردید، وارد قسمت مدیریت وردپرس شوید و به صفحه دانلودها » تنظیمات بروید و به تب مجوزها بروید.

می توانید اطلاعات مجوز خود را در حساب کاربری خود در وب سایت Easy Digital Downloads پیدا کنید.

در مرحله بعد، باید PayPal Commerce را به عنوان دروازه پرداخت خود در Easy Digital Downloads راه اندازی کنید.

برای انجام این کار، به دانلودها » تنظیمات و به تب “پرداخت ها” بروید.

از اینجا، شما باید “PayPal” را در بخش “Active Gateways” بررسی کنید. در صورت تمایل، می توانید آن را به عنوان دروازه پیش فرض خود نیز انتخاب کنید.

برای ذخیره تنظیمات خود حتما روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

در مرحله بعد، باید روی تب “PayPal” در زیر “Payments” کلیک کنید.

با این کار یک پنجره پاپ آپ باز می شود که در آن می توانید با حساب PayPal خود وارد شوید و دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل اتصال دنبال کنید.

پس از انجام این کار، به وب سایت خود هدایت خواهید شد، جایی که پیام موفقیت آمیز را مشاهده خواهید کرد.

در مرحله بعد، باید گزینه “فعال کردن پرداخت های پیشرفته با کارت های اعتباری و نقدی” را علامت بزنید.

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون وقتی هر محصولی را با Easy Digital Downloads می فروشید، مشتریان شما گزینه پرداخت PayPal Commerce را در حین پرداخت مشاهده خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای کامل ما برای فروش دانلودهای دیجیتال در وردپرس را بررسی کنید.

روش 3. با استفاده از MemberPress، PayPal Commerce را به وردپرس اضافه کنید

این روش از MemberPress استفاده می‌کند و به کاربرانی توصیه می‌شود که می‌خواهند عضویت، محتوای پرداخت به ازای مشاهده یا دوره‌های آنلاین را در وب‌سایت خود بفروشند.

MemberPress بهترین افزونه عضویت وردپرس در بازار است و به شما امکان می دهد اشتراک و دوره های آنلاین را به راحتی بفروشید.

ابتدا باید افزونه MemberPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید MemberPress » تنظیمات صفحه کلید مجوز خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب کاربری خود در وب سایت MemberPress پیدا کنید.

سپس باید به تب “پرداخت ها” بروید و روی دکمه “(+) افزودن روش پرداخت” کلیک کنید.

MemberPress از Stripe و PayPal خارج از جعبه پشتیبانی می کند. برای ادامه باید «PayPal» را انتخاب کنید.

ادامه دهید و آدرس ایمیل PayPal خود را اضافه کنید و روی دکمه Update Options کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود.

MemberPress اکنون به شما نشان می دهد که روش PayPal شما قدیمی است. برای ادامه، باید روی دکمه «ارتقا به پلتفرم تجاری جدید پی پال» کلیک کنید.

سپس از شما خواسته می شود که حساب PayPal خود را به MemberPress مرتبط کنید.

برای ادامه روی دکمه “Connect Live” کلیک کنید.

این یک پنجره بازشو نشان می دهد که در آن از شما خواسته می شود با حساب PayPal خود وارد شوید و اجازه دهید MemberPress را به حساب PayPal خود متصل کنید.

دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل تنظیمات دنبال کنید. پس از تکمیل، به وب سایت خود هدایت خواهید شد، جایی که به راه اندازی وب سایت عضویت خود ادامه می دهید.

توجه داشته باشید: اگر تازه وارد MemberPress هستید، ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک سایت عضویت را برای دستورالعمل های دقیق راه اندازی ببینید.

پس از اضافه کردن برنامه های اشتراک یا دوره های آنلاین، مشتریان شما می توانند تجارت PayPal را به عنوان یک گزینه پرداخت ببینند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که PayPal Commerce را به وب سایت وردپرس خود متصل کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما برای کسب درآمد آنلاین با وب سایت وردپرس خود را ببینید یا این ایده های کسب و کار آنلاین اثبات شده را که می توانید با سرمایه گذاری بسیار کمی شروع کنید، بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه اتصال وردپرس به تجارت پی پال اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.