منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اعلام WPBeginner Blog Post Idea Generator – تقویم محتوای سالانه خود را در چند ثانیه ایجاد کنید

اعلام WPBeginner Blog Post Idea Generator – تقویم محتوای سالانه خود را در چند ثانیه ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اعلام WPBeginner Blog Post Idea Generator - تقویم محتوای سالانه خود را در چند ثانیه ایجاد کنید

آیا می خواهید به سرعت ایده های محتوایی برای وبلاگ خود تولید کنید؟

من همیشه دوست داشتم آن ها را داشته باشم راه اسان برای ایجاد یک ایده های محتوا برای کل سال بدون نیاز به صرف ساعت ها، اگر نه روزها، برای تحقیق و نقشه برداری ذهنی؟

اگر شما هم مانند من و سایر وبلاگ نویسان باهوش هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود آرزوی این راه حل را داشته اید.

امروز مشتاقم یک ابزار رایگان منتشر کنم، WPBeginner، یک تولیدکننده ایده پست وبلاگ که به شما کمک می‌کند در چند ثانیه ایده‌های محتوایی یکساله را پیدا کنید.

ما این ابزار را ایجاد کردیم زیرا معتقدیم ایده های محتوا ستون فقرات یک وبلاگ هستند و هر وبلاگ نویس باید بتواند به سرعت و به راحتی هزاران ایده تولید کند.

تولید کننده ایده پست وبلاگ چیست؟

WPBeginner’s Blog Post Idea Generator یک ابزار آنلاین و رایگان قدرتمند است که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های محتوای زیادی را فوراً ارائه دهید.

برای همه خوانندگان WPBeginner کاملاً رایگان است … بدون نیاز به ثبت نام یا ثبت نام.

بدون وارد کردن آدرس ایمیل خود، می توانید تا 29 ایده برای موضوع یا اسمی که وارد می کنید ایجاد کنید. اگر لیست گسترده ای از 250 ایده پست وبلاگ می خواهید، می توانید آدرس ایمیل خود را وارد کرده و فوراً لیست را دانلود کنید.

معرفی یک مولد پست وبلاگ

یکی از بزرگترین دلایل شکست اکثر وبلاگ های وردپرس این است که ایده های پست وبلاگ را طوفان فکری نمی کنند و تقویم سرمقاله خود را از قبل برنامه ریزی نمی کنند.

متأسفانه، برنامه ریزی ایده های پست وبلاگ می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد. اما لازم نیست که باشد.

با پشتوانه داده‌ها، ابزار رایگان ما موضوع وبلاگ یا اسمی را که وارد می‌کنید تجزیه و تحلیل می‌کند و ایده‌های محتوایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که ثابت شده است که مخاطب هدف شما را درگیر می‌کند.

برخی از مزایای مولد پست وبلاگ ما عبارتند از…

  • هزاران ایده عالی برای نام پست وبلاگ را به صورت رایگان و بدون استخدام یک بازاریاب محتوا دریافت کنید
  • برای تجزیه و تحلیل بیشتر ایده ها را دانلود یا به یک برگه صادر کنید
  • صرفه جویی در زمان و هزینه در مورد موضوعات تحقیق

نحوه استفاده از ایده مولد پست وبلاگ WPBeginner

اول مهمترین چیز به مولد ایده پست وبلاگ WPBeginner بروید. سپس یک اسم یا موضوع را در نوار جستجو تایپ کرده و کلیک کنیدایده بگیرید.

ایده های پست وبلاگ

این ابزار فوراً تا 29 ایده پست ایجاد می کند که می توانید به صورت جداگانه کپی کرده و به تقویم تحریریه خود اضافه کنید. اگر آدرس ایمیل خود را ارائه دهید، می توانید بیش از 250 ایده اضافی دریافت کنید و برگه را فورا دانلود کنید.

هنگامی که فهرستی از ایده‌های بالقوه دارید، می‌توانید برنامه‌ای برای ارسال وبلاگ خود تنظیم کنید و شروع به ایجاد پست‌های وبلاگ خیره‌کننده کنید که مخاطبان شما را درگیر کند.

شماره 1 دلیل شکست اکثر وبلاگ ها و نحوه رفع آن

اکثر وبلاگ نویسان تازه کار شکست می خورند زیرا به دنبال کسب رضایت فوری از وبلاگ نویسی هستند. به محض انتشار یک پست وبلاگ، از خوانندگان می خواهند که وارد شوند، نظر ارسال کنند، آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و غیره.

اما چیزی که آنها متوجه نمی شوند این است که وبلاگ نویسی یک ماراتن است، نه یک سرعت. برای برنده شدن در ماراتن وبلاگ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ایده های محتوایی خود را آماده کنید… نه فقط یک هفته جلوتر، بلکه یک سال جلوتر، یا حداقل یک ماه جلوتر.

وقتی ایده‌های پست از قبل آماده نشده باشند، بیشتر مبتدیان تمایل دارند محتوای متوسطی را ارسال کنند که تاثیری ایجاد نمی‌کند. این در نهایت به انگیزه آنها لطمه می زند و باعث می شود آنها از ارسال پست خودداری کنند.

ایده مولد پست وبلاگ WPBeginner به شما یک شروع اولیه در ایده های محتوای طوفان فکری می دهد. هنگامی که ایده ها را ایجاد کردید، می توانید آنها را اصلاح کرده و به تقویم محتوای خود اضافه کنید.

از تحلیلگر سرفصل برای اصلاح ایده های خود استفاده کنید

اکنون می دانید که چگونه ایده های محتوا تولید کنید و آنها را به تقویم انتشارات خود اضافه کنید.

پس از تهیه ایده های محتوا، می توانید از تحلیلگر عنوان نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید که عناوین پست قبل از انتشار پست های وبلاگ قابل کلیک هستند.

یک تحلیلگر سرفصل تیتر پست نهایی شما را تجزیه و تحلیل می کند، آن را در مقیاس 1-100 رتبه بندی می کند و پیشنهاداتی برای بهبود آن ارائه می دهد.

سپس می‌توانید این توصیه‌ها را دنبال کنید و عنوان خود را دوباره تحلیل کنید تا ببینید آیا امتیاز شما را بهبود می‌بخشد یا خیر. سپس می توانید این روند را تکرار کنید تا به نتیجه عالی برسید. قاعده کلی این است که نمره 70+ را هدف بگیرید.

با نصب و فعال سازی افزونه رایگان All in One SEO یا افزونه رایگان MonsterInsights می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید.

هر دو افزونه به شما امکان دسترسی به تحلیلگر سرفصل را در ویرایشگر پست وردپرس می دهند.

روی دکمه SEO Title Analyzer کلیک کنید

از طرف دیگر، می‌توانید از ابزار تحلیل سرفصل آنلاین ما استفاده کنید، که تجزیه و تحلیل سرفصل مشابه را ارائه می‌دهد و بدون نصب افزونه یا ثبت‌نام در خبرنامه می‌توان به صورت رایگان به آن دسترسی داشت.

چه چیزی در پیش است؟

مولد پست وبلاگ ما یک ابزار عالی برای کمک به شما در ارتقاء بازی استراتژی محتوای خود است.

ما به تحویل ادامه خواهیم دادابزارهای قوی ترتا کسب و کارهای کوچک رشد کنند و با شرکت های بزرگ رقابت کنند.

ما یک نقشه راه هیجان انگیز در پیش داریم و امیدواریم در هفته های آینده ابزارهای رایگان بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

در اینجا چند ابزار تجاری دیگر وجود دارد که می توانید همین حالا از آنها استفاده کنید.

  • ابزار تجزیه و تحلیل تیتر رایگان
  • رایگان نام شرکت Generator
  • آشکارساز تم وردپرس رایگان
  • ابزارهای رایگان کسب و کار ما را بررسی کنید

هدف ما این است که به ساختن بهترین ابزارهای کلاس خود ادامه دهیم تا به شما کمک کند زمین بازی را هموار کنید.

اگر ایده ای دارید که چگونه می توانیم تولید کننده ایده پست وبلاگ WPBeginner یا ابزارهای دیگر را برای شما مفیدتر کنیم، لطفاً نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

ارادتمند شما،

سید بلحی
بنیانگذار WPBeginner

پست اعلام WPBeginner Blog Post Idea Generator – تقویم محتوای سالانه خود را در چند ثانیه ایجاد کنید اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.