منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Series LLC در مقابل محدود LLC: تفاوت ها و شباهت ها (2022)

Series LLC در مقابل محدود LLC: تفاوت ها و شباهت ها (2022)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Series LLC در مقابل محدود LLC: تفاوت ها و شباهت ها (2022)

شرکت با مسئولیت محدود (LLC) یک مدل تجاری آمریکایی است که در بین استارتاپ ها بسیار محبوب است. این ساختار به صاحبان مشاغل حفاظت از مسئولیت و انعطاف پذیری عملیاتی بالا را ارائه می دهد.

با انعطاف پذیری بیشتری نسبت به یک شرکت، یک LLC مزایای متعددی مانند مزایای مالیاتی را ارائه می دهد. LLC یک نهاد شرکتی گذرا است، بنابراین کسب و کار هیچ مالیاتی پرداخت نمی کند. درآمدی که LLC ایجاد می کند از طریق واحد تجاری به اعضا، مدیران و مالکان جریان می یابد.

آنها مالیات شرکت خود را به عنوان اظهارنامه مالیاتی شخصی ثبت می کنند.

تشکیل یک LLC مستلزم آن است که مدارک را در ایالت خود ثبت کنید و هزینه های ثبت نام شرکت را بپردازید. ایالت های مختلف مقررات متفاوتی برای راه اندازی یک LLC دارند.

اگرچه انواع LLC ها وجود دارد، تمرکز ما در اینجا بر روی LLC های سری و LLC های محدود است. امروز در مورد تفاوت ها و شباهت های این دو شرکت تجاری بحث خواهیم کرد.

LLC توضیح داد

LLCهای محدود نهادهای تجاری هستند که فقط در نوادا مجاز هستند. این یک نوع LLC با محدودیت‌های عملیاتی و قانونی خاص است، از این رو نام آن است. یک LLC محدود به مدت ده سال پس از تشکیل آن از مالیات معاف است.

با این حال، مالک سایت نمی تواند در این مدت توزیع هایی را برای اعضا انجام دهد. این نهاد تجاری به مالک اجازه می‌دهد تا دارایی‌های شرکت را بین اعضای خانواده با انتقال آنها از یک عضو به عضو دیگر توزیع کند.

اعضای خانواده شخصاً در قبال دارایی های شرکت مسئول نیستند. عبور دارایی ها همچنین به اعضای خانواده اجازه می دهد تا از مالیات اجتناب کنند. هنگام تشکیل یک LLC محدود، باید وضعیت شخصیت حقوقی را در اساسنامه سازمان مشخص کنید.

اسeries LLC توضیح داد

یک سری LLC به مالک یا مالکان اجازه می دهد تا چندین LLC را زیر یک چتر گرد هم آورند. این نهاد حقوقی فی نفسه یک شرکت نیست، بلکه نوعی مالکیت تجاری معتبر در هر ایالت ایالات متحده است

همچنین همان حفاظت قانونی را در برابر مسئولیت یک LLC معمولی ارائه می دهد. مزیت تشکیل یک سری LLC این است که کسب و کار را از صاحبانش جدا می کند که به آنها اعضا نیز گفته می شود.

از آنجایی که مجموعه‌های LLC شامل چندین عضو هستند، واحد تجاری مالیات‌ها را به صورت مشارکت پرداخت می‌کند. درآمدی که شرکت ایجاد می‌کند، با توجه به سهم مربوطه آنها در LLC به اعضا یا شرکا می‌رسد.

سری LLC شامل موارد زیر است:

  • چتر یا مستر LLC. و
  • LLCهای جداگانه

LLCهای جداگانه و اصلی LLC واحدهای تجاری منفرد با داراییهای جداگانه برای اهداف بدهی هستند.

اگرچه شرکت‌های LLC منفرد، که سلول‌ها نیز نامیده می‌شوند، دارایی‌های شرکتی هستند، Master LLC تمام سلول‌های سری LLC را مدیریت می‌کند.

هر سلول مسئول تعهدات و بدهی های خود است و شامل اعضا یا مالکان منحصر به فرد است. سلول‌ها نیز حسابداری جداگانه دارند.

کجا می توانید این نوع سازمان را باز کنید؟

در دسترس بودن یکی از قابل توجه ترین تفاوت های بین LLC های سری و محدود است، زیرا در هر ایالت نمی توانید هیچ کدام را تشکیل دهید.

موجودیت سری LLC که در دلاور شروع به کار کرد، اکنون در ایالات زیر در دسترس است:

آیوواتگزاسآلاباما
نوادایوتاآرکانزاس
اوکلاهماپورتوریکومنطقه کلمبیا
تنسیویرجینیاکانزاس
دلاوروایومینگمیسوری
ایلینویداکوتای شمالیمونتانا

Series LLC در کالیفرنیا در دسترس نیست، اما شما می توانید یک LLC در هر یک از ایالت های ذکر شده در بالا تشکیل دهید و کسب و کار سری خود را در ایالت کالیفرنیا ثبت کنید.

LLCهای محدود، بر خلاف سری LLCها، فقط در ایالت نوادا در دسترس هستند.

این اطلاعات ممکن است تغییر کند، بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از تشکیل یک سری LLC، وضعیت خود را بررسی کنید.

چگونه آنها مسئولیت را محدود می کنند

سری LLCها مسئولیت محدودی را به عنوان راه حل ارائه می دهند. صاحبان Series LLC می توانند از محافظت مسئولیت بهتری نسبت به اعضای عادی LLC برخوردار شوند. LLCهای منظم با محافظت از مالکان در برابر هرگونه اقدام قانونی انجام شده توسط شرکت، مسئولیت را محدود می کنند.

با این حال، شرکت های سری LLC از ساختار تجاری متفاوتی استفاده می کنند که حفاظت قانونی بهتری را ارائه می دهد. آنها با محافظت از هر سلول فردی در برابر اقدامات قانونی انجام شده توسط سلول های دیگر تشکیل دهنده LLC، مسئولیت را محدود می کنند.

هر اتفاقی که برای دارایی های یک سلول بیفتد، سلول های دیگر تحت همان LLC اصلی را تحت تأثیر قرار نخواهد داد. از سوی دیگر، LLCهای محدود با همان حمایت های مسئولیت محدود مانند LLC های سنتی روبرو هستند.

محدودیت های مختلف

سری LLC و LLCهای محدود در محدوده محدودیت هایی که شامل می شوند متفاوت هستند. LLCهای محدود روش محدودی برای انجام توزیع دارند، در حالی که LLCهای سریال تقریباً هیچ محدودیتی ندارند. صاحبان LLC پرداخت های دوره ای به نام توزیع به سایر اعضا را به عنوان سهم آنها از سود LLC انجام می دهند.

پس از تشکیل یک سری LLC، مالکان باید ده سال صبر کنند تا بتوانند هر گونه توزیعی را برای سایر اعضا انجام دهند. با این حال، این محدودیت همچنین یک مزیت غیرمنتظره را ایجاد می کند، زیرا رفتار مالیاتی مطلوبی را برای اعضا ارائه می دهد.

موضوعات فردی

اگرچه هر دو دارای یک ساختار LLC هستند، LLC های محدود و سری موجودیت های متفاوتی هستند. یک LLC محدود بیشتر یک تجارت خانوادگی است. هدف آن این است که به عنوان وسیله ای برای انتقال دارایی های شرکت به اعضای خانواده عمل کند. از آنجایی که این یک مدل تجاری موقت است، برای عملیات بلندمدت مناسب نیست.

از سوی دیگر، شرکت‌های LLC سری، شرکت‌های LLC معمولی هستند که به مالکان، اعضا و مدیران این امکان را می‌دهند که چندین سهام، دارایی یا دارایی‌های شرکت را تحت یک شرکت مادر مالک، نگه دارند و مدیریت کنند.

سری LLC از چندین سلول تشکیل شده است که هر سلول یک شخص حقوقی جداگانه با بدهی ها، دارایی ها، دارایی ها و اهداف تجاری خود است. LLCهای محدود سلولهای جداگانه یا اعضای جداگانه ندارند. آنها دارایی ها، مدیران یا مالکان را به گروه های مختلف تفکیک نمی کنند.

مسئولیت های جداگانه

در ساختار تجاری سری LLC، یک LLC اصلی و زیرمجموعه ها یا بخش های جداگانه وجود دارد. هر شرکت فرعی مسئول تعهدات، زیان ها، بدهی ها و سود خود است.

اگرچه LLC اصلی مسئولیت عملیات تجاری را بر عهده دارد، شرکت های تابعه عملیات خود را جدا از سایر بخش ها انجام می دهند. ساختار کسب و کار سریالی از یک بخش در برابر مسئولیت دیگری محافظت می کند.

تفاوت های مالیاتی

در سری LLCها، فقط LLC مادر باید اظهارنامه مالیاتی ارائه کند. اما این اظهارنامه مالیاتی شامل تمامی زیرمجموعه های دیگر نیز می شود. در حالی که یک LLC سری از مزایای دوره بهره معاف از مالیات برخوردار نیست، یک LLC محدود این مزیت را دارد.

یک مالک LLC محدود ممکن است تصمیم بگیرد که سود ایجاد شده توسط شرکت را بین اعضای خانواده تقسیم کند و آن را به عنوان هدیه بنویسد. تمام منافع محدود LLC با استعداد معاف از مالیات است، اما فقط برای یک دوره محدود.

محدودیت های رشد

یک ساختار تجاری سری LLC می تواند به تعداد نیاز سلول های LLC داشته باشد. ایجاد واحدهای تجاری جدید مانند شرکت های LLC معمولی با هزینه های اضافی همراه نیست.

افزودن بخش‌های فرعی جدید به LLC موجود، شما را ملزم به پرداخت هزینه‌های بایگانی دولتی برای هر بخش فرعی جدیدی که تشکیل می‌دهید، می‌کند. در اصل، یک LLC سریال می تواند با توجه به نیازهای فعلی رشد کند.

از سوی دیگر، یک LLC محدود به سادگی یک مشارکت خانوادگی است. از آنجایی که دارای ساختار تجاری یکسانی با یک LLC سنتی است، نمی تواند بخش ها یا دارایی های جداگانه تحت یک شرکت مادر داشته باشد.

چگونه شبیه هستند؟

از آنجا که LLCهای سری و LLCهای محدود ساختار تجاری یکسانی دارند، هر دو نهاد از مزایای LLC بهره مند می شوند.

مسئولیت محدود

در هر دو ساختار، مالکان، مدیران و اعضا شخصاً مسئولیتی در قبال ادعاها یا اقدامات قانونی شرکت مربوطه خود ندارند.

LLC از آنها و دارایی های شخصی آنها مانند سرمایه گذاری ها، حساب های بانکی، اتومبیل ها، املاک و دارایی ها در برابر مسئولیت های قانونی و طلبکارانی که به دنبال دریافت از شرکت هستند محافظت می کند.

یک قرارداد عملیاتی LLC از کسب و کار شما در برابر مسئولیت های شخصی و مالی و همچنین تضاد منافع و به اشتراک گذاری اسرار تجاری محافظت می کند.

عبور از مالیات فدرال

همه LLCها نهادهای تجاری عبوری هستند. این بدان معنی است که سود آنها متعلق به اعضا است و مشمول مالیات دولت در سطح شرکت نمی شود.

ساختار تجاری LLC به هر عضو اجازه می دهد تا مالیات بر درآمد شرکت را در اظهارنامه مالیاتی فدرال خود بپردازد.

مدیریت انعطاف پذیر

یک Master LLC تمام عملیات را انجام می دهد و سایر بخش های فرعی را در یک سری LLC مدیریت می کند. با این حال، هر بخش یک مدیر دارد که بر عملیات تجاری فردی آنها نظارت دارد. LLCهای محدود به طور مشابه عمل می کنند، مگر اینکه در پرونده های با وزیر امور خارجه خلاف آن ذکر شده باشد.

راه اندازی و نگهداری آسان

تشکیل یک LLC مستلزم برخی مدارک و پرداخت هزینه های دولتی است. ایالت های مختلف مالیات، هزینه ها و الزامات متفاوتی برای تشکیل یک LLC دارند. ما توصیه می کنیم برای رسیدگی به تمام الزامات تشکیل LLC در حال انجام، خدمات تشکیلات استخدام کنید.

نتیجه

اگرچه مجموعه‌ها و LLC‌های محدود ممکن است ساختار تجاری یکسانی داشته باشند، اما اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند. هر دو واحد تجاری مزایا و معایب خود را دارند. بهترین راه برای تصمیم گیری اینکه کدام مدل کسب و کار برای شما مناسب است، بررسی تفاوت ها و شباهت های آنهاست.

صاحبان مشاغلی که قصد دارند فعالیت های خود را گسترش دهند و شرکت های جدیدی را در ایالت های مختلف در آینده قابل پیش بینی تاسیس کنند، باید Series LLC را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر بگیرند. با این حال، اگر می خواهید آینده ای مرفه برای کسب و کار خود در نوادا تضمین کنید، باید یک LLC محدود را انتخاب کنید.