منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 بهترین افزونه شمارش معکوس برای وردپرس (استفاده آسان)

7 بهترین افزونه شمارش معکوس برای وردپرس (استفاده آسان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 بهترین افزونه شمارش معکوس برای وردپرس (استفاده آسان)

آیا می خواهید یک تایمر شمارش معکوس به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

تایمرهای شمارش معکوس یک راه عالی برای ایجاد پیش بینی، هیجان و ایجاد جلوه FOMO در وب سایت شما هستند. تعداد زیادی پلاگین شمارش معکوس مختلف وجود دارد که به شما امکان می دهد تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید، بنابراین از کدام یک باید استفاده کنید؟

در این مقاله بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس را به اشتراک می گذاریم و ویژگی های اصلی هر کدام را توضیح می دهیم.

بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس

افزونه تایمر شمارش معکوس چیست و چه زمانی به آن نیاز دارید؟

افزونه Countdown Timer وردپرس به شما اجازه می دهد تایمری را نمایش دهید که تا زمان یا تاریخ خاصی شمارش معکوس می کند.

بازاریابان باهوش از تایمرهای شمارش معکوس برای ایجاد هیجان و ایجاد حس فوریت در بین مشتریان خود استفاده می کنند. این به آنها کمک می کند تا از اثر FOMO برای افزایش تبدیل استفاده کنند.

افزونه های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد تایمرهای شمارش معکوس را به وب سایت خود اضافه کنید. این تایمرهای شمارش معکوس را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

تایمرهای شمارش معکوس معمولی

یک تایمر شمارش معکوس معمولی، که گاهی اوقات تایمر شمارش معکوس ثابت یا ثابت نامیده می شود، چیزی است که اکثر مردم هنگام فکر کردن به تایمر به آن فکر می کنند. این تایمر تا یک زمان ثابت معکوس شمارش می کند. این می تواند راه اندازی یک وب سایت وردپرس، پایان فروش یا رویداد دیگری باشد.

نقطه پایان ساعت شمارش معکوس برای همه یکسان است و بسته به اینکه چه کسی آن را تماشا می کند تغییر نمی کند.

تایمر همیشه سبز

تایمر شمارش معکوس همیشه سبز که گاهی اوقات تایمر شمارش معکوس پویا نامیده می شود، مختص هر کاربر است. شمارش معکوس با ورود شخص به سایت شما شروع می شود. به عنوان مثال، آنها ممکن است 4 ساعت فرصت داشته باشند تا از یک پیشنهاد ویژه استفاده کنند.

این می تواند یک تکنیک بازاریابی قدرتمند باشد زیرا به شما امکان می دهد احساس فوریت ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که اکثر افزونه های وردپرس برای اجرای تایمرهای شمارش معکوس معمولی طراحی شده اند و تنها تعداد کمی به شما اجازه می دهند تایمرهای همیشه سبز را اجرا کنید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های تایمر شمارش معکوس برای وردپرس بیندازیم.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یک افزونه قدرتمند پاپ آپ و تولید سرنخ برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت رها شده را به مشترکین و مشتریان پولی تبدیل کنید.

با OptinMonster، می توانید تایمرهای شمارش معکوس ثابت و همیشه سبز ایجاد کنید. شما می توانید به تعداد دلخواه تایمر بسازید و از تایمرهای مختلف در صفحات مختلف استفاده کنید.

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از OptinMonster تایمر شمارش معکوس خود را قرار دهید. یکی از بهترین ها استفاده از نوار شناور است که به بالا یا پایین صفحه شما می چسبد. به این ترتیب همیشه قابل مشاهده است.

در اینجا یک تایمر شمارش معکوس با استفاده از افزونه OptinMonster ایجاد شده است:

مشاهده تایمر شمارش معکوس

برای استفاده از تایمرهای شمارش معکوس به برنامه OptinMonster Pro یا بالاتر نیاز دارید.

آنها به شما امکان می دهند تایمرهای شمارش معکوس را به پنجره های بازشو، نوارهای شناور، پدهای خوش آمدگویی تمام صفحه، جعبه های اسکرول و ویجت های داخلی اضافه کنید. همچنین می توانید تایمرها را بر اساس موقعیت مکانی کاربر، صفحه ای که در آن قرار دارد، از کجا بازدید می کند و موارد دیگر سفارشی کنید.

2. SeedProd

سایت ساز SeedProd

SeedProd بهترین افزونه سایت وردپرس و سازنده صفحه فرود است. اگر می خواهید انیمیشن تایمر شمارش معکوس را به صفحات فرود خود اضافه کنید، این گزینه عالی است.

SeedProd به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک صفحه فرود اختصاصی راه اندازی کنید و سایت خود را در حالت ارسال یا نگهداری اخیر قرار دهید. همچنین دارای یک سازنده وب سایت قدرتمند کشیدن و رها کردن است. شما به راحتی می توانید پوسته وردپرس خود را بدون لمس یک خط کد سفارشی کنید.

با این افزونه می توانید یک تایمر معمولی و همیشه سبز برای وب سایت خود ایجاد کنید. بسیاری از گزینه های سفارشی سازی، از جمله الگوهای تایمر شمارش معکوس از پیش ساخته شده را ارائه می دهد.

در اینجا یک تایمر شمارش معکوس با استفاده از افزونه Coming Soon Page Pro SeedProd ایجاد شده است:

شمارنده اعداد را مشاهده کنید

برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه نمایش انیمیشن شمارش اعداد در وردپرس را ببینید.

3. تایمر شمارش معکوس نهایی

تایمر شمارش معکوس نهایی

Countdown Timer Ultimate یکی دیگر از گزینه های خوب برای ایجاد یک تایمر شمارش معکوس معمولی است. این یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد تایمرهای گسترده وب سایت یا خاص بازدیدکنندگان سایت را نمایش دهید.

می‌توانید از Countdown Timer Ultimate برای ساختن تعداد تایمرهای شمارش معکوس به تعداد دلخواه استفاده کنید و می‌توانید ظاهر آن‌ها را تا حدودی سفارشی کنید.

در اینجا پیش نمایشی از تایمر شمارش معکوس است که می توانید با استفاده از نسخه رایگان افزونه Countdown Timer Ultimate ایجاد کنید:

بررسی نهایی تایمر شمارش معکوس

افزونه حرفه ای گزینه های پیشرفته تری را در اختیار شما قرار می دهد. اینها شامل امکان نمایش متن خاص در زمان پایان شمارش معکوس و ویژگی های طراحی اضافی می شود.

4. شمارش معکوس ساز

صفحه افزونه Countdown Builder

Countdown Builder یک تایمر شمارش معکوس ساده با سبک های مختلف داخلی است. اینها شامل شمارش معکوس دایره، شمارش معکوس ساعت و حتی صفحه ای که به زودی منتشر می شود، می باشد.

می توانید با انتخاب بلوک شمارش معکوس یا استفاده از یک کد کوتاه، تایمر خود را در یک پست یا صفحه در ویرایشگر بلوک وردپرس وارد کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که به طور خودکار در پست ها یا صفحات خاصی نمایش داده شود.

در اینجا پیش نمایش یک تایمر شمارش معکوس است که می توانید با استفاده از این افزونه ایجاد کنید:

پیش نمایش تایمر پلاگین شمارش معکوس

اگر بخواهید، می‌توانید با تغییر مواردی مانند اندازه فونت، برچسب‌ها و سبک انیمیشن، نحوه ظاهر ساعت خود را با جزئیات ویرایش کنید. شما نیازی به انجام این کار با CSS ندارید. این افزونه دارای یک ویرایشگر داخلی است.

5. تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

Evergreen Countdown Timer پلاگین شمارش معکوس بعدی در لیست ما است. این به شما امکان می دهد همانطور که از نام آن انتظار دارید، شمارش معکوس همیشه سبز ایجاد کنید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد یک شمارش معکوس معمولی استفاده کنید.

می‌توانید نحوه شناسایی بازدیدکنندگان توسط افزونه از طریق کوکی یا آدرس IP آنها را انتخاب کنید.

برای افزودن تایمرها به صفحه خود، باید یک کد کوتاه وارد کنید. شما به سادگی می توانید این را از قسمت Countdown Timer Settings Manager کپی و جایگذاری کنید.

هنگامی که تایمر به صفر رسید، می توانید به طور خودکار بازدید کننده را به URL دلخواه خود هدایت کنید. به عنوان مثال، اگر در حال شمارش معکوس برای شروع دوره جدید خود هستید، می توانید آنها را به صفحه ثبت نام ارسال کنید.

در اینجا یک تایمر است که ما با استفاده از افزونه Evergreen Countdown Timer ایجاد کردیم:

نمونه ای از تایمر ایجاد شده با استفاده از تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

یک نسخه حرفه ای از این افزونه وجود دارد که گزینه های اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد رنگ های بیشتری نسبت به سیاه یا سفید برای تایمر خود انتخاب کنید.

با نسخه Pro، می‌توانید شمارش معکوس برای صندلی‌های موجود، مانند صندلی‌ها یا بلیط‌ها فراهم کنید. اگر در حال فروش صندلی به یک وبینار پولی یا رویداد زنده دیگر هستید، این می تواند به خوبی کار کند.

6. HurryTimer

هاری تایمر

HurryTimer یک افزونه رایگان تایمر شمارش معکوس است که به شما امکان می دهد تایمرهای همیشه سبز و معمولی ایجاد کنید. تایمر Evergreen از شناسایی کوکی و IP برای نشان دادن تایمر صحیح به هر کاربر استفاده می کند.

همچنین می توانید تایمرهایی را برای شمارش معکوس بین دو تاریخ ثابت تنظیم کنید. اگر می خواهید از قبل برای فروش آتی آماده شوید، این کار مفید است.

تایمر با WooCommerce کار می کند، اگرچه برای استفاده از آن نیازی به اجرای WooCommerce ندارید. در صورت تمایل می توانید تایمر خود را چندین بار در یک صفحه نمایش دهید.

در اینجا یک تایمر است که ما با استفاده از HurryTimer ایجاد کردیم:

نمونه تایمر ایجاد شده با استفاده از HurryTimer

اگر نسخه Pro را دارید، می توانید یک تایمر تکرارشونده تنظیم کنید. این یک تایمر است که طبق قوانینی که شما تعیین کرده اید کار می کند. به عنوان مثال، می توانید یک تایمر داشته باشید که زمان های تحویل نهایی را نشان می دهد.

با نسخه حرفه ای، همچنین می توانید یک نوار پیام ایجاد کنید که به بالا یا پایین صفحه می چسبد تا تایمر شما قابل مشاهده باشد.

7. تایمر شمارش معکوس فروش

تایمر شمارش معکوس فروش

تایمر شمارش معکوس فروش برای فروشگاه های WooCommerce طراحی شده است. این به نمایش تایمرهای فروش، پیشنهادات تبلیغاتی و آخرین کمپین ها کمک می کند.

شما به راحتی می توانید این افزونه را با محصولات ووکامرس خود ادغام کنید. همچنین گزینه های مختلف سفارشی سازی را ارائه می دهد. می‌توانید سبک تایمرها را تغییر دهید، پیام را ویرایش کنید، رنگ‌های ساعت تایمر و موارد دیگر را تغییر دهید.

علاوه بر این، این افزونه همچنین به شما امکان می دهد مکان تایمر را انتخاب کنید، اینکه آیا می خواهید آن را چسبناک کنید، و همچنین انتخاب کنید که چه نوع صفحات محصولی را می خواهید تایمر شمارش معکوس نمایش داده شود.

در اینجا نگاهی به تایمر شمارش معکوس که با استفاده از این افزونه ایجاد کرده‌ایم:

نمونه ای از تایمر شمارش معکوس فروش

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس آشنا شوید. همچنین ممکن است به نکات ما برای بازیابی فروش سبد خرید رها شده در WooCommerce و لیست ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش خود علاقه مند شوید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک