منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما

12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما

آیا به دنبال یک افزونه ماشین حساب برای وب سایت وردپرس خود هستید؟

انواع مختلفی از افزونه های وردپرس برای محاسبه قیمت ها، اندازه گیری ها، تاریخ ها، فیلدهای فرم و موارد دیگر وجود دارد.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین پلاگین های ماشین حساب را برای سایت وردپرسی شما انتخاب کرده ایم.

بهترین افزونه های ماشین حساب برای سایت وردپرسی

در افزونه ماشین حساب وردپرس به دنبال چه چیزی باشید

پلاگین های ماشین حساب زیادی وجود دارد که می توانید در سایت وردپرس خود از آنها استفاده کنید.

برخی از پلاگین های ماشین حساب می توانند برای ایجاد هر ماشین حساب دلخواه شما استفاده شوند. با این حال، این می تواند کار زیادی باشد. در صورت امکان، می‌خواهید افزونه‌ای را با الگوی ماشین‌حساب از پیش ساخته شده برای نوع ماشین حسابی که می‌خواهید ایجاد کنید، انتخاب کنید.

انتخاب یک ماشین حساب پاسخگو که در تلفن های همراه و کامپیوترها خوب به نظر می رسد نیز مهم است. همچنین ممکن است افزونه ای بخواهید که به شما امکان می دهد رنگ ها و سبک های ماشین حساب خود را تغییر دهید تا بتواند با طرح رنگ و برند وب سایت شما مطابقت داشته باشد.

1. Formidable Forms Calculator

ماشین حساب فرم عالی

Formidable Forms یک فرم ساز کشیدن و رها کردن با مجموعه بزرگی از قالب های ماشین حساب از پیش ساخته شده است. آنها به شما این امکان را می دهند که به راحتی ماشین حساب های مختلف را در وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

با قالب های ماشین حساب Formidable Forms می توانید ماشین حساب های زیر را ایجاد و به سایت خود اضافه کنید:

 • ماشین حساب BMI
 • الگوی ماشین حساب درصد
 • الگوی ماشین حساب پیشرفته وام مسکن
 • قالب ساده ماشین حساب وام مسکن
 • پیکربندی محصول WooCommerce
 • الگوی ماشین حساب پرداخت
 • قالب فرم ماشین حساب بدهی به درآمد
 • قالب ماشین حساب بیمه عمر
 • قالب فرم ماشین حساب ROI
 • قالب فرم ماشین حساب پس انداز و سرمایه گذاری
 • قالب فرم سفارش/فاکتور
 • قالب فرم ماشین حساب سن
 • الگوی ماشین حساب سود مرکب
 • الگوی ماشین حساب نمره نهایی
 • قالب فرم ماشین حساب تاریخ بارداری
 • قالب محاسبه کالری روزانه
 • قالب فرم ماشین حساب تبدیل طول
 • قالب فرم ماشین حساب حقوق
 • الگوی فرم ماشین حساب نکته
 • الگوی ماشین حساب استهلاک

برخی از آنها ابزارهای ساده و مفیدی مانند ماشین حساب درصد، ماشین حساب تبدیل طول، ماشین حساب نوک و ماشین حساب سن هستند. سایر موارد بسیار دقیق تر هستند و ارزش فوق العاده ای را برای کاربران شما ارائه می دهند.

به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ پزشکی یا بهداشتی دارید، ممکن است بخواهید یک ماشین حساب BMI (شاخص توده بدن) یا یک ماشین حساب کالری روزانه ارائه دهید. اینها با استفاده از Formidable Forms به راحتی ایجاد می شوند.

اگر املاک می فروشید، می توانید از ماشین حساب ساده وام مسکن یا ماشین حساب پیشرفته وام مسکن در سایت خود استفاده کنید. شما حتی می توانید ابزارهایی مانند ماشین حساب بدهی به درآمد را برای کمک به کاربران در تعیین مقرون به صرفه بودن وام مسکن ارائه دهید.

همه ماشین حساب های Formidable Forms پاسخگو هستند و در دستگاه های تلفن همراه عالی به نظر می رسند. همچنین می توانید به راحتی آنها را مطابق با برند وب سایت خود سفارشی کنید.

Formidable Forms به دلیل طیف گسترده ماشین‌حساب‌ها و سهولت استفاده، بهترین انتخاب ما در ماشین‌حساب است. همچنین یکی از بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس است.

2. فرم برای فیلدهای محاسبه شده

فرم های فیلدهای محاسبه شده

فرم Calculated Fields به شما این امکان را می دهد که فرم هایی ایجاد کنید و محاسبات ریاضی را در بین فیلدهای فرم انجام دهید. دارای فرم و سازنده منطق است که می توانید از آن برای اضافه کردن فیلدها، اختصاص مقادیر به آن فیلدها و تعریف عملگرهای ریاضی برای اجرا استفاده کنید.

فرم فیلدهای محاسبه شده دارای پنج ماشین حساب نمونه داخلی است که می توانید از آنها استفاده یا تغییر دهید:

 • عملیات ماشین حساب ساده
 • محاسبه با تاریخ (رزرو با تاریخ ورود و خروج)
 • ماشین حساب وزن ایده آل
 • ماشین حساب بارداری
 • ماشین حساب لیزینگ

به راحتی می توانید از فرم فیلدهای محاسبه شده با ویرایشگر محتوای وردپرس (ویرایشگر بلوک) و ویرایشگر کلاسیک قدیمی استفاده کنید. همچنین با افزونه های محبوب صفحه ساز کار می کند.

3. ماشین حساب وام مسکن پاسخگو

ماشین حساب تطبیقی ​​وام مسکن

ماشین حساب وام مسکن پاسخگو یک ماشین حساب وام مسکن آسان برای استفاده برای وب سایت های املاک و مستغلات است. این دارای یک ابزارک نوار کناری و یک کد کوتاه است که می توانید در پست ها، صفحات و زیر لیست های وردپرس خود استفاده کنید.

همچنین در رنگ های روشن و تیره موجود است. با این حال، می‌توانید استایل پلاگین را غیرفعال کنید و از رنگ‌های تم خود استفاده کنید یا CSS سفارشی را برای استایل دادن به ماشین حساب اضافه کنید.

4. ماشین حساب قیمت اندازه گیری

ماشین حساب هزینه اندازه گیری

ماشین حساب اندازه گیری قیمت برای مدیریت فروشگاه آنلاین WooCommerce که در آن اقلامی با اندازه های مختلف می فروشید ایده آل است. به شما امکان می‌دهد قیمت یک مورد را بر اساس اندازه‌گیری‌های انتخاب شده توسط مشتری اضافه کنید.

دو روش مختلف برای محاسبه اندازه گیری وجود دارد، بنابراین می توانید مناسب ترین روش را برای محصول خود انتخاب کنید. شما می توانید قیمت واحد را بر اساس مقادیر تعیین شده (مانند یک جعبه کاشی) ارائه دهید. یا می توانید به کاربر اجازه دهید ابعاد را وارد کند و مقدار مناسبی را برای طول، مساحت یا حجم مورد نیاز خود خریداری کند.

با دیگر افزونه ها و افزونه های برتر WooCommerce به خوبی کار می کند.

5. گزینه های محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت

گزینه های محصول WooCommerce

گزینه های محصول و فرمول های محاسبه ووکامرس گزینه های اضافی محصول ووکامرس و فرمول های محاسبه قیمت را ارائه می دهد. با یک سازنده طرح بندی محصول سفارشی ارائه می شود که به شما امکان می دهد گزینه های محصول بیشتری را برای هر مورد اضافه و نمایش دهید.

این شامل منطق شرطی و فرمول هایی برای محاسبه قیمت گذاری مبتنی بر انتخاب است. می توانید از آن برای نمایش، پنهان کردن یا تغییر قیمت محصول بر اساس انتخاب مشتری استفاده کنید. همچنین می توانید از فرمول های ریاضی برای محاسبه قیمت محصول و گزینه های نمایش استفاده کنید.

6. قیمت WooCommerce بر اساس کشور

قیمت ووکامرس بر اساس کشور

افزونه WooCommerce Price Based on Country دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که می گوید. این افزونه از ویژگی موقعیت جغرافیایی WooCommerce برای حدس زدن مکان مشتری استفاده می کند. سپس قیمت را به واحد پول محلی نشان می دهد.

این می تواند به طور خودکار قیمت گذاری را بر اساس نرخ ارز فعلی محاسبه کند، یا می توانید آن را به صورت دستی برای هر ارز تنظیم کنید. همچنین شامل یک ویجت سوئیچینگ کشور است که به کاربران امکان می دهد کشور و واحد پول خود را به طور مستقل تغییر دهند. این افزونه با سایت های چند زبانه وردپرس به خوبی کار می کند.

7. استاتیک ماشین حساب وام مسکن وردپرس

ماشین حساب وام مسکن استاتیک

وردپرس Mortgage Calculator Estatik یک افزونه مفید برای املاک و مستغلات است که به کاربران شما امکان می دهد پرداخت های وام مسکن خود را محاسبه کنند.

این می تواند یک ماشین حساب ساده با قیمت خرید، پیش پرداخت و نرخ بهره باشد. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید به گزینه های پیشرفته مانند بیمه خانه، مالیات بر دارایی و PMI (بیمه وام مسکن خصوصی) ارتقا دهید.

کد کوتاه به شما امکان می دهد ماشین حساب وام مسکن خود را به نوار کناری یا هر پست یا صفحه اضافه کنید. می توانید نتایج را در یک پنجره پاپ آپ با گرافیک یا با یک تصویر و متن ساده نمایش دهید.

8. ماشین حساب وام مسکن

ماشین حساب وام مسکن

Mortgage Calculator یکی دیگر از افزونه های مفید محاسبه گر وام مسکن است. جدولی از اصل، سود و مانده باقیمانده برای کل مدت وام مسکن را نشان می دهد. همچنین می تواند مالیات بر دارایی را مدیریت کند.

شما به راحتی می توانید ماشین حساب را در نوار کناری وب سایت خود یا در هر پست یا صفحه ای با استفاده از کد کوتاه قرار دهید. این یک افزونه رایگان است، اما توجه داشته باشید که از طریق تبلیغات پشتیبانی می شود.

9. YITH WooCommerce ارزش کالاها

قیمت Yith کالا

YITH WooCommerce Cost of Goods یک افزونه مفید است که به شما کمک می کند هزینه کالا را اضافه کنید و سپس حاشیه سود را در گزارش های WooCommerce خود محاسبه کنید.

شما می توانید قیمت محصول، هزینه های حمل و نقل و پردازش پرداخت را برای هر محصول درج کنید. سپس این افزونه حاشیه سود شما را در گزارش های ووکامرس شما به عنوان یک ستون جداگانه محاسبه و نمایش می دهد.

این به شما این امکان را می دهد که فوراً محاسبه کنید که کسب و کار شما چگونه است و چه کاری می توانید انجام دهید تا فروش بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید تخفیف‌های بیشتری برای محصولات خاص ارائه دهید یا قیمت‌هایی را برای محصولاتی که سودی از آن‌ها کسب نمی‌کنید، افزایش دهید.

10. ماشین حساب بازپرداخت وام و فرم درخواست

ماشین حساب بازپرداخت وام

ماشین حساب بازپرداخت وام و فرم درخواست یک افزونه ماشین حساب عالی برای مدیریت یک وب سایت مالی یا کسب و کار است. می توانید آن را طوری استایل دهید که با سایت شما مطابقت داشته باشد.

می توانید از آن برای پرداخت هزینه های ثابت، پرداخت های معمولی، پس انداز، مقایسه و موارد دیگر استفاده کنید. ماشین حساب می تواند انواع مختلف سود را مدیریت کند: ثابت، ساده، مرکب و مستهلک.

نسخه حرفه ای همچنین دارای نوار لغزنده و گزینه ای است که کاربران می توانند ارز خود را انتخاب کنند.

11. CC BMI ماشین حساب

ماشین حساب Bmi

CC BMI Calculator یک پلاگین ساده برای محاسبه شاخص توده بدن (BMI) است که در وب سایت های سلامت و تناسب اندام استفاده می شود. به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات قد و وزن خود را وارد کنند تا BMI خود را ببینند. این نشان می دهد که آیا وزن آنها در محدوده سالم قرار دارد یا خیر.

این افزونه به شما این امکان را می دهد تا با تغییر رنگ، سبک های مختلفی را انتخاب کنید. با این حال، استفاده از این ویژگی مستلزم افزودن لینک به وب سایت نویسنده افزونه است. این در هر دو سیستم امپریال و متریک موجود است، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که کدام واحد را به عنوان گزینه پیش فرض استفاده کنید.

12. ماشین حساب هزینه شیک

ماشین حساب هزینه سبک

ماشین حساب هزینه شیک یک راه عالی برای ارائه قیمت های فوری شخصی به مشتریان بالقوه و مشتریان است. برای شروع سریع می توانید از یکی از هفت الگوی داخلی استفاده کنید.

ماشین حساب می تواند به طور خودکار بین ارزها با شناسایی موقعیت مکانی کاربر تبدیل کند تا ارز صحیح را نمایش دهد. می‌توانید با افزودن یا حذف گزینه‌ها، تغییر رنگ‌ها و موارد دیگر، محاسبه‌گر هزینه را به دلخواه شخصی‌سازی کنید.

همچنین می توانید یک تخفیف گروهی تنظیم کنید، فاکتورهای مارک دار و موارد دیگر ایجاد کنید. اگر نسخه Pro را دارید، می توانید کوپن ایجاد کنید. همچنین می توانید نسخه Pro را با PayPal ادغام کنید تا پرداخت ها را بپذیرید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های ماشین حساب برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست پلاگین های ضروری وردپرس ما برای وب سایت های تجاری و مقایسه ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش خود را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست 12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.