منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 11 بهترین پلاگین صفحه ورود به وردپرس (ایمن و قابل تنظیم)

11 بهترین پلاگین صفحه ورود به وردپرس (ایمن و قابل تنظیم)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
11 بهترین پلاگین صفحه ورود به وردپرس (ایمن و قابل تنظیم)

به دنبال بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس هستید؟

صفحه ورود به وردپرس شما دروازه ورود به قسمت مدیریت وب سایت شما است. شما باید آن را ایمن کنید، اما همچنین باید به کاربران مجاز اجازه دهید به راحتی وارد شوند.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را که می توانید استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود به وردپرس

صفحه ورود پیش فرض وردپرس در تمام سایت های وردپرس یکسان به نظر می رسد. این بسیار ساده است و هیچ یک از سبک یا مارک سایت شما را ندارد:

صفحه ورود پیش فرض وردپرس

شاید شما یک سایت عضویت دارید. شاید چندین نفر به سایت وردپرس شما وارد شوند. در هر دو مورد، بهترین روش سفارشی کردن صفحه ورود است. این به شما این امکان را می دهد که آن را خوب جلوه دهید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.

همچنین ممکن است بخواهید بدون اینکه امنیت وردپرس را به خطر بیندازید، تا حد امکان بدون نقص، ورود به سیستم را بدون نقص انجام دهید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم. آنها می توانند تجربه ورود و امنیت وب سایت شما را بهبود بخشند.

1. SeedProd

سایت ساز SeedProd

SeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده صفحه فرود است. این به شما امکان می دهد صفحات وب سایت کاملاً سفارشی شده را بدون نوشتن هیچ کدی ایجاد کنید.

SeedProd با یک قالب صفحه ورود به سیستم ارائه می شود که به شما امکان می دهد صفحه ورود به سیستم پیش فرض وردپرس خود را به یک صفحه ورود سفارشی که برای افزایش تبدیل طراحی شده است تغییر دهید.

در اینجا یک قالب صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی از SeedProd آمده است:

صفحه ورود سفارشی برای وردپرس

همچنین می‌توانید از SeedProd برای ایجاد صفحات فرود سفارشی استفاده کنید که محصولات دیگر شما را به صورت متقابل تبلیغ می‌کنند، تخفیف‌های وفاداری را به کاربران فعلی نشان می‌دهند، محصولات جدید را معرفی می‌کنند و موارد دیگر.

صفحات فرود یک فرصت درآمد پنهان است که بسیاری از کسب و کارها از آن استفاده نمی کنند. اگر فروشگاه آنلاین یا سایت عضویت دارید، این افزونه برای سایت شما ضروری است.

2. WPForms

فرم ساز WPForms و افزونه امضا

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است. و همراه با یک افزونه ثبت نام و ورود کاربر قدرتمند است.

WPForms به شما اجازه می دهد تا فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

افزودن این فرم ها در هر جایی از سایت وردپرسی خود آسان است. همچنین می توانید از آنها به عنوان فرم های پرداخت استفاده کنید تا کاربران برای ثبت نام باید هزینه پرداخت کنند.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی را ببینید

3. Theme My Login

موضوع ورود من

Theme My Login یک افزونه محبوب برای ایجاد صفحات ورود سفارشی وردپرس است. همچنین می توانید از آن استفاده کنید تا به کاربران اجازه دهید بدون دسترسی به بخش مدیریت در سایت وردپرس شما ثبت نام کنند.

شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحات ورود، ثبت نام و “رمز عبور را فراموش کرده اید” استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی با استفاده از Theme My Login را ببینید.

4. ورود موقت بدون رمز عبور

ورود موقت بدون رمز عبور

ورود موقت بدون رمز عبور به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری به کاربران دسترسی داشته باشید. شما می توانید تاریخ یا زمان انقضا را برای ورود موقت تعیین کنید یا هر زمان که بخواهید آن را حذف کنید.

اگر می خواهید به توسعه دهندگان وردپرس اجازه دسترسی به سایت خود را بدهید، این گزینه خوبی است. شما نیازی به ایجاد یک حساب دائمی برای آنها ندارید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ورود موقت برای وردپرس را ببینید.

5. حفاظت از سپر

محافظ سپر

Shield Security یک افزونه چند منظوره است. می تواند تعدادی از عملکردهای امنیتی مفید را برای سایت شما انجام دهد.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس کاربرانی را که رمز عبور اشتباه را چندین بار امتحان کنند قفل نمی‌کند. Shield Security به شما امکان می دهد تلاش های ورود را محدود کنید و به طور خودکار ربات های Brute Force را مسدود کنید.

همچنین دارای ویژگی هایی برای جلوگیری از هرزنامه نظرات، کمک به کنترل به روز رسانی خودکار وردپرس و موارد دیگر است.

6. Next End Social Login

ورود اجتماعی بعدی

Nextend Social Login به کاربران اجازه می دهد تا از طریق فیس بوک، گوگل یا توییتر وارد سایت وردپرس شما شوند. به این ترتیب آنها می توانند سریعتر وارد شوند. آنها نیازی به ایجاد رمز عبور جداگانه برای سایت شما ندارند.

راه اندازی و استفاده از این افزونه آسان است. شما می توانید یک URL تغییر مسیر سفارشی برای ارسال کاربران به یک صفحه خاص پس از ثبت نام تنظیم کنید. همچنین می توانید از عکس نمایه فیس بوک، گوگل یا توییتر آنها به عنوان آواتار آنها در سایت خود استفاده کنید.

7. ورود دائم به وردپرس

ورود دائم به وردپرس

ورود دائمی وردپرس به طور خودکار کادر “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود به وردپرس شما را علامت می‌زند. به طور معمول، اگر در حین ورود این کادر را علامت نزنید، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر، ورود شما را فراموش می کند.

این افزونه همچنین هنگام بازدید از صفحه ورود، وضعیت ورود پیش فرض را برای یک سال تمدید می کند. اگر یک سایت عضویت را مدیریت می کنید، این تنظیمات برای کاربران شما نیز اعمال می شود.

این به شما امکان می دهد با یک کلیک کاربران را از ادمین وردپرس خود خارج کنید. شما می توانید تعداد کل کاربران وارد شده به سایت خود را کنترل کنید.

8. سفارشی ساز صفحه ورود به سیستم

صفحه ورود سفارشی

سفارشی ساز صفحه ورود به سیستم به شما امکان می دهد صفحه ورود خود را با استفاده از سفارشی ساز تم وردپرس طراحی کنید.

با استفاده از روش های دیگر می توانید صفحه ورود را تغییر دهید. با این حال، بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. سفارشی ساز صفحه ورود به سیستم این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

9. یک داستان ساده

یک داستان ساده

Simple History ردیابی فعالیت کاربر در سایت وردپرس شما از جمله ورود کاربران را آسان می کند. این یک گزارش ساده و قابل درک از فعالیت های اساسی کاربر را حفظ می کند که برای محافظت از وب سایت شما مفید است.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که ببینید کاربر چه زمانی وارد سیستم شده است و در طول جلسه چه کاری انجام داده است. شما همچنین می توانید ببینید که آنها چه زمانی بیرون آمدند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در وردپرس را ببینید.

10. رمز عبور محافظت شده است

رمز عبور محافظت شده است

Password Protected به شما این امکان را می دهد که به راحتی کل رمز عبور سایت وردپرس خود را محافظت کنید. می توانید به مدیران و کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه دهید آن را مشاهده کنند. همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام، راهنمای ما در مورد نحوه محافظت از سایت وردپرس خود با رمز عبور بدون ثبت نام کاربر را ببینید.

11. وارد WP شوید

ورود WP

LoginWP به شما اجازه می دهد تا کاربران را پس از ورود به هر صفحه ای در وب سایت خود هدایت کنید. شما می توانید این تغییر مسیرها را بر اساس نقش ها و قابلیت های کاربر تنظیم کنید.

همچنین می‌توان از آن برای راه‌اندازی حمل و نقل برای کاربران فردی استفاده کرد. اگر چندین نفر در قسمت های مختلف سایت شما کار می کنند، می تواند مفید باشد.

این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا برای فرم های ثبت نام کاربر تغییر مسیرها را تنظیم کنید. این به شما این امکان را می دهد که به درستی به کاربران تازه ثبت نام شده احوالپرسی کنید، دستورالعمل های مرحله بعدی را به آنها ارائه دهید یا به سادگی یک یادداشت تشکر به آنها نشان دهید.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقیت آمیز وردپرس مراجعه کنید.

بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس چیست؟ (انتخاب کارشناس)

ما معتقدیم SeedProd بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس است. این به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را تنها با چند کلیک تنظیم کنید و برای مبتدیان آسان است.

اگر به دنبال یک فرم ساز کامل هستید، WPForms گزینه عالی دیگری است زیرا با فرم های ثبت نام کاربر، فرم های ورود و غیره همراه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری و مقایسه ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای کارآفرینان را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک