منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

آیا می خواهید از هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشینی در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

بسیاری از افزونه های وردپرس از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه ویژگی های هوشمندتر استفاده می کنند. به احتمال زیاد از یکی از این افزونه ها در سایت خود استفاده می کنید.

در این مقاله تعدادی از بهترین افزونه های وردپرس که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند را به اشتراک می گذاریم.

افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

اگر اخبار را دنبال کنید، مطمئناً کلمات هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی را شنیده اید.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی فناوری‌های رایانه‌ای هستند که راه‌حل‌های هوشمندتری را در دستگاه‌های محاسباتی، برنامه‌های کاربردی، دستگاه‌های GPS، تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های کمکی خانگی و غیره ارائه می‌دهند.

هوش مصنوعی به برنامه های کامپیوتری این توانایی را می دهد که بدون هوش انسانی انتخاب کنند.

یادگیری ماشینی به نرم افزار کمک می کند تا از تجربیات، داده ها و فعالیت کاربر یاد بگیرد تا هوش مصنوعی را بهبود بخشد و انتخاب های بهتری انجام دهد.

این فناوری‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند کارهایی را که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند، خودکار کنند.

به عنوان مثال، تشخیص صدا، الگوهای جستجو، ترجمه، تشخیص تصویر و موارد دیگر در حال حاضر توسط اکثر تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند مدرن استفاده می شود.

تفاوت بین هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

هوش مصنوعی می تواند بر اساس هوش برنامه ریزی شده تصمیم گیری کند.

یادگیری ماشینی هوش مصنوعی را با خودآموزی از طریق فعالیت کاربر و جمع آوری اطلاعات بهبود می بخشد. این امر هوش مصنوعی را هوشمندتر می کند و به آن اجازه می دهد تصمیمات دقیق تری بگیرد.

ماشین‌ها چطور دنیا را تسخیر می‌کنند؟

بسیاری از دانشمندان، مهندسان و کارآفرینان برجسته نسبت به تهدید احتمالی هوش مصنوعی و ماشین‌های خودآموز برای جامعه بشری ابراز نگرانی کرده‌اند.

اما پتانسیل زیادی برای بهبود زندگی میلیاردها نفر نیز دارد. به همین دلیل است که حتی برجسته ترین شکاکان هوش مصنوعی استفاده دقیق از آن را برای منافع بیشتر تشویق می کنند.

هوش مصنوعی چه کاری می تواند برای وب سایت های وردپرس انجام دهد؟

می تواند تجربه کاربری هوشمندتر و بسیار بهتری را برای کاربران شما فراهم کند.

به عنوان مثال، می تواند جستجوی وردپرس، گرامر و بررسی سبک، نمایش محتوای مرتبط، بهبود تبدیل، افزایش فروش تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بهبود بخشد.

وب سایت شما برای کاربران شما هوشمندتر، سریعتر و شخصی تر می شود. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به شما امکان می دهد کارهای دیگری برای رشد کسب و کار خود انجام دهید.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به پلاگین های وردپرسی بیندازیم که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند.

1. Akismet

Akismet

Akismet یکی از دو افزونه ای است که در هر وب سایت وردپرسی از قبل نصب شده است. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تشخیص نظرات هرزنامه استفاده می کند.

Akismet که توسط میلیون‌ها وب‌سایت استفاده می‌شود، طی سال‌ها بهبود یافته است تا تقریباً تمام هرزنامه‌های ارسال شده توسط ربات‌ها را شناسایی کند. همچنین می تواند نظرات هرزنامه ارسال شده توسط کاربران واقعی را با یادگیری از اشتباهات آنها و تشخیص الگوهای میلیون ها وب سایت شناسایی کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای مبتدیان ما برای Akismet را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه تنظیم آن در وب سایت وردپرس خود ببینید.

2. WordLift

WordLift

افزونه WordLift سرویس مبتنی بر وب خود را در وب سایت وردپرس شما ادغام می کند. او نکات سئو را برای بهبود محتوای شما با استفاده از نمودار دانش خود ارائه می دهد.

محتوای شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا حقایق، ارقام و رسانه‌ها را برای تطبیق و ایجاد پیوندهای متنی بین مقاله‌های شما پیشنهاد کند، که منجر به توصیه‌های محتوای بهتر می‌شود. این یک نمودار دانش برای وب سایت شما ایجاد می کند که با اضافه کردن محتوای بیشتر هوشمندتر می شود.

3. دستور زبان

از نظر دستوری

Grammarly یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. این یک بررسی گر دستور زبان مبتنی بر هوش مصنوعی است که خوانایی محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما کمک کند بهتر بنویسید.

از زبان های انگلیسی آمریکایی، بریتانیایی، کانادایی و استرالیایی پشتیبانی می کند. همچنین به عنوان یک افزونه Google Chrome به عنوان جایگزینی برای ماژول JetPack در دسترس است.

4. مترجم زبان گوگل

مترجم زبان گوگل

مترجم زبان گوگل به کاربران شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای وب سایت شما را بدون ایجاد یک سایت چند زبانه وردپرس ترجمه کنند. هوش مصنوعی و موتور ترجمه گوگل را به وب سایت وردپرس شما می آورد.

شما به سادگی می توانید زبان هایی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید انتخاب کنید. سپس می توانید با استفاده از ویجت نوار کناری یا کد کوتاه، مترجم را به وب سایت خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن Google Translate به وردپرس را ببینید.

5. تنظیم محتوای MyCurator

متصدی من

MyCurator یک سرویس مدیریت محتوا مبتنی بر ابر است. به شما امکان می دهد یک جمع کننده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی اضافه کنید که محتوای مرتبط با موضوعات انتخابی شما را نمایش می دهد و با یادگیری از آنچه اضافه می کنید یا به آن رای می دهید، نتایج را بهبود می بخشد.

شما می توانید با کشیدن بهترین محتوای مرتبط با مخاطبان خود، یک بخش محتوای انتخاب شده در وب سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید هر مقاله ای را که دوست دارید با یک گزیده و یک لینک به منبع به وب سایت خود اضافه کنید.

6. WebsiteVoice

وب سایت صدای

WebsiteVoice یک افزونه رایگان وردپرس است که محتوای متنی شما را به صوتی با کیفیت بالا تبدیل می کند. این به بهبود تعامل کاربر کمک می کند و باعث صرفه جویی در وقت کاربران برای گوش دادن به مقالات شما در حالی که مشغول کارهای معمول دیگر هستند، می شود.

برای فعال کردن گزینه گفتار سنتز شده در سایت خود به یک نشانه در وب سایت آنها نیاز دارید. این توکن‌ها در ابتدا رایگان هستند، اما برای ادامه استفاده از خدمات آنها باید به یک طرح برتر ارتقا دهید.

7. Quttera Web Malware Scanner

زیبا

Quttera Web Malware Scanner به شما اجازه می دهد تا سایت وردپرس خود را برای بدافزار و کدهای مخرب اسکن کنید. این به ویژه در صورتی مفید است که شک دارید سایت وردپرس شما توسط موتورهای جستجو هک شده یا در لیست سیاه قرار گرفته است.

این افزونه از هوش مصنوعی برای یادگیری از موارد مثبت کاذب و بهبود نتایج اسکن بر اساس استفاده استفاده می کند. اگرچه به اسکن یک وب سایت آلوده کمک می کند، اما از وب سایت شما در برابر آسیب محافظت نمی کند.

برای امنیت بهتر، بهترین راهنمای امنیتی وردپرس ما را برای محافظت از وب سایت خود در برابر هک، حملات DDOS و کدهای مخرب بررسی کنید.

8. چت بات

چت ربات

ChatBot یک عامل چت مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی برای وب سایت شما فراهم می کند. از یادگیری ماشین برای بهبود تجربه چت زنده و ارسال پاسخ های دقیق استفاده می کند.

شما باید برای یک حساب کاربری رایگان در وب سایت افزونه ثبت نام کنید. سپس با استفاده از آن شروع به یادگیری می کند. همچنین می‌توانید به آن آموزش دهید که چه چیزی بگوید و چگونه به سؤالات کاربر پاسخ دهد. این می تواند در جذب کاربران در وب سایت شما و ایجاد سرنخ بیشتر مفید باشد.

9. لینک Whisper

LinkWhisper

LinkWhisper یک افزونه پیوند داخلی رایگان وردپرس است که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. از محتوای سایت شما یاد می گیرد و قابلیت های پیوند داخلی قدرتمندی را برای بهبود رتبه بندی جستجو و افزایش ترافیک شما ارائه می دهد.

این افزونه به محتوای وب سایت شما از جمله صفحات و پست ها نگاه می کند. سپس پیشنهاداتی را در ویرایشگر بلوک وردپرس برای افزودن پیوندهای داخلی هنگام نوشتن و ویرایش مقاله ارائه می دهد.

10. ImageSEO

ImageSEO

ImageSEO یک افزونه رایگان بهینه سازی تصاویر وردپرس است. از هوش مصنوعی برای بهینه سازی متن جایگزین و عنوان تصاویر شما برای افزایش ترافیک ارگانیک شما استفاده می کند.

این افزونه همچنین نقشه های اجتماعی را برای توییتر، فیس بوک و کانال ها تولید می کند. پس از فعال سازی افزونه، می توانید تصاویر را در وب سایت وردپرس خود آپلود کنید و ImageSEO به طور خودکار نام، عنوان و تگ تصاویر را می نویسد. در هنگام آپلود تصاویر تکی و گروهی یکپارچه کار می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا در مورد افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بیشتر بدانید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی بهبود سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک