چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را به مشترکین ارائه دهیم

چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را به مشترکین ارائه دهیم

آیا می خواهید نسخه ممتاز و بدون آگهی وب سایت وردپرس خود را به بازدیدکنندگان خود بفروشید؟

تبلیغات به شما کمک می کند تا از وب سایت خود کسب درآمد کنید. اما می‌توانید مانند بسیاری از وب‌سایت‌های معروف دیگر، برای مشاهده سایت خود بدون آگهی، مبلغی را از مشترکین دریافت کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت مشترک وردپرس خود ایجاد کنید.

چرا یک نسخه بدون آگهی از یک سایت اشتراک وردپرس ایجاد کنیم؟

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین، اجرای انواع تبلیغات در وب‌سایت شماست. با این حال، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند محتوای شما را بخوانند، ویدیوها را تماشا کنند یا سایت شما را بدون وقفه در تبلیغات مرور کنند.

در حالی که تبلیغات می تواند به شما در ایجاد درآمد کمک کند، حذف آنها می تواند تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد. برای داشتن بهترین های هر دو جهان، می توانید اشتراکی ایجاد کنید که افراد بتوانند برای یک طرح پولی ثبت نام کنند و همه تبلیغات را از وب سایت وردپرس خود حذف کنند.

به عنوان مثال، سایت محبوب میکروبلاگینگ Tumblr به کاربران اجازه می دهد تا با عضویت در یکی از برنامه های پولی خود، بدون تبلیغات گشت و گذار کنند. به این ترتیب، می‌تواند به فروش تبلیغات به بازدیدکنندگان معمولی و پنهان کردن تبلیغات برای مشترکین ممتاز ادامه دهد.

YouTube، Hulu، و چندین پلتفرم دیگر در ازای پرداخت هزینه اشتراک اندک، تجربه ای بدون آگهی را ارائه می دهند.

با توجه به آنچه گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه تنظیم یک طرح اشتراک و ارائه نسخه بدون آگهی از وب سایت خود بیندازیم.

برنامه های اشتراک بدون آگهی در وردپرس ایجاد کنید

بهترین راه برای ایجاد عضویت در وردپرس استفاده از MemberPress است. این بهترین افزونه عضویت وردپرس است و به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس نقش های مختلف کاربر محدود کنید.

ابتدا باید افزونه MemberPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

اگر به تازگی یک وب سایت مبتنی بر اشتراک راه اندازی کرده اید، لطفاً راهنمای قطعی ما برای ایجاد یک سایت عضویت وردپرس را بررسی کنید.

پس از فعال شدن MemberPress، می توانید به MemberPress » تنظیمات برای پیکربندی افزونه و افزودن درگاه پرداخت.

فقط به تب “پرداخت ها” بروید و روی دکمه “+ افزودن روش پرداخت” کلیک کنید.

MemberPress با PayPal Standard، Stripe، Offline Payment و Authorize.net خارج از جعبه کار می کند. توصیه می کنیم از Stripe استفاده کنید. می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا روش دلخواه خود را تنظیم کنید.

هنگامی که یک سرویس پرداخت را راه اندازی کردید، مرحله بعدی اضافه کردن سطح عضویت است.

فقط برو به MemberPress » عضویت ها صفحه و روی دکمه “افزودن جدید” کلیک کنید.

سپس می توانید نام و توضیحاتی را برای طرح اشتراک خود در بالا وارد کنید.

MemberPress همچنین به شما امکان می دهد تا قیمت و انقضای طرح عضویت خود را انتخاب کنید. برای مثال، می‌توانید اشتراک یک‌باره یا پرداخت‌های مکرر را ارائه دهید.

سپس باید به پایین بروید گزینه های عضویت بخش.

در اینجا MemberPress به شما امکان می دهد تنظیمات ثبت نام را ویرایش کنید، مجوز را تغییر دهید، فیلد قیمت را سفارشی کنید و موارد دیگر. کافی است به تب Advanced بروید و گزینه Revoke roles را برای این عضویت فعال کنید.

از اینجا، می‌توانید انتخاب کنید که کدام نقش‌های کاربر وردپرس به سطح عضویت شما دسترسی دارند. به عنوان مثال، ما نقش مشترک را برای این آموزش انتخاب می کنیم.

ادامه دهید و پس از ایجاد تغییرات در سطح عضویت خود، روی دکمه “انتشار” کلیک کنید.

اکنون می توانید این مرحله را تکرار کنید و هر تعداد سطح عضویت را که می خواهید ایجاد کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید قوانین مختلفی را تنظیم کنید و محتوای سایت خود را بر اساس نقش کاربر، قابلیت‌ها و موارد دیگر محدود کنید.

یک صفحه قیمت گذاری برای نمایش طرح های اشتراک ایجاد کنید

در مرحله بعد، باید یک صفحه قیمت گذاری برای برنامه های اشتراک خود راه اندازی کنید. برای شروع، به MemberPress » گروه ها و سپس روی دکمه “افزودن جدید” کلیک کنید.

سپس می توانید عنوانی را برای صفحه قیمت گذاری خود وارد کنید که به عنوان URL صفحه نیز استفاده می شود.

از اینجا، به قسمت «گزینه‌های گروهی» بروید و انتخاب کنید که کدام قیمت در صفحه نمایش داده شود.

می‌توانید روی دکمه «+» کلیک کنید تا اعضای مختلف را اضافه کنید و از کشیدن و رها کردن برای تنظیم مجدد ترتیب آنها استفاده کنید.

MemberPress دارای انواع تم های از پیش ساخته شده برای صفحه قیمت گذاری شما است. همچنین می توانید CSS سفارشی را برای استایل جدول قیمت گذاری خود اضافه کنید.

وقتی تغییرات خود را انجام دادید، ادامه دهید و صفحه خود را منتشر کنید. اکنون می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا صفحه قیمت گذاری را در عمل مشاهده کنید.

حالا بیایید ببینیم چگونه می توانید تبلیغات را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

درج تبلیغات در وب سایت وردپرس شما

ساده ترین راه برای مدیریت تبلیغات در وب سایت شما استفاده از افزونه AdSanity است. این بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس است.

با استفاده از افزونه می توانید به راحتی تبلیغات بنری خود را در وردپرس درج و مدیریت کنید. به علاوه، یک افزونه User Role Ad Visibility را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تبلیغات را از نقش های مختلف کاربر وردپرس مخفی کنید.

ابتدا باید افزونه AdSanity را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به Adsanity » تنظیمات و به تب Licenses بروید.

سپس کلید را وارد کرده و روی دکمه «فعال کردن مجوز» کلیک کنید. به راحتی می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب خود پیدا کنید.

پس از اتمام کار، حتما روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

سپس شما می توانید به Adsanity » ایجاد آگهی از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید و یک تبلیغ تنظیم کنید.

AdSanity به شما امکان ایجاد انواع تبلیغات را می دهد. می توانید تبلیغات خود میزبانی را تنظیم کنید و به صورت دستی بنرها و گرافیک اضافه کنید.

از سوی دیگر، می‌توانید تبلیغات را از شبکه‌های خارجی مانند Google AdSense نیز اضافه کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات را زمان بندی کنید، یک بازه زمانی مشخص برای نمایش آنها تعیین کنید یا آنها را به طور نامحدود اجرا کنید.

وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه «انتشار» کلیک کنید.

اکنون می توانید با استفاده از بلوک ابزارک AdSanity یا کدهای کوتاه تبلیغات خود را در هر نقطه از وب سایت خود درج کنید.

یکی از بهترین مکان ها برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در نوار کناری وب سایت شما. این باعث می شود تبلیغات شما بیشتر دیده شود و به شما کمک می کند تا کلیک بیشتری داشته باشید.

فقط برو به ظاهر » ویجت ها از پنل مدیریت وردپرس سپس روی دکمه “+” کلیک کنید و بلوک ویجت “AdSanity Single Ad” را اضافه کنید.

ادامه دهید و روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تبلیغات در نوار کناری وب سایت شما نمایش داده شود. یا سایر مناطق آماده ویجت.

برای جزئیات بیشتر، لطفا به راهنمای ما در مورد نحوه فروش تبلیغات در وبلاگ وردپرس خود مراجعه کنید.

نحوه مخفی کردن تبلیغات اعضا در وردپرس

سپس می توانید تبلیغات مشترک وردپرس خود را با استفاده از افزونه AdSanity User Role Ad Visibility مخفی کنید.

اول، شما باید به سر بزنید AdSanity » افزونه ها از ادمین وردپرس شما

سپس به پایین اسکرول کنید تا به افزونه مشاهده تبلیغات نقش کاربر بروید و روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اکنون می توانید در وب سایت AdSanity در افزونه مشترک شوید. برای خرید افزونه فقط روی دکمه «پرداخت» کلیک کنید.

سپس می توانید افزونه را دانلود و در وب سایت خود نصب کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن بروید AdSanity » تنظیمات از داشبورد وردپرس خود و به تب مجوزها بروید.

از اینجا کلید را در عنوان AdSanity User Role Ad Visibility وارد کرده و روی دکمه Activate License کلیک کنید.

می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب AdSanity خود پیدا کنید. وقتی کارتان تمام شد، فراموش نکنید که روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

در مرحله بعد، باید به تب Add-ons در تنظیمات AdSanity بروید.

در اینجا می توانید تبلیغات را از نقش های مختلف کاربران در وب سایت خود پنهان کنید.

برای مثال، بیایید جلو برویم و نقش مشترک را انتخاب کنیم. به این ترتیب، کاربرانی که مشترک یک طرح عضویت پولی هستند، هیچ تبلیغی را در وب سایت شما نمی بینند.

پس از اتمام کار، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه ایجاد یک نسخه بدون آگهی از وردپرس برای مشترکین کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و انتخاب متخصص ما از افزونه های ضروری وردپرس برای مشاغل را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک