منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنیم

چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنیم

آیا می خواهید یک صفحه فرزند در وردپرس ایجاد کنید؟

صفحات وردپرس می توانند مستقل یا سلسله مراتبی باشند، به این معنی که یک صفحه صفحات فرعی خود را دارد که به عنوان صفحات فرزند شناخته می شوند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک صفحه والد برای مطالعات موردی ایجاد کنید و سپس صفحات فرزند را برای هر یک از مطالعات موردی خود ایجاد کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با ایجاد صفحه فرزند در وردپرس، صفحات خود را سازماندهی کنید.

چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنیم

صفحه کودک در وردپرس چیست؟

وردپرس دارای دو نوع پست پیش‌فرض به نام‌های پست و صفحات است.

پست ها محتوای وبلاگ هستند و به ترتیب زمانی معکوس نمایش داده می شوند، بنابراین افرادی که از وبلاگ وردپرس شما بازدید می کنند ابتدا جدیدترین پست ها را مشاهده می کنند.

پست‌ها معمولاً با دسته‌ها و برچسب‌ها سازماندهی می‌شوند، که راهی عالی برای کمک به بازدیدکنندگان در یافتن محتوای مرتبط است.

صفحات محتوای یکباره یا مستقلی هستند که بخشی از وبلاگ نیستند. به عنوان مثال، بسیاری از وب سایت ها دارای صفحه درباره ما و تماس با ما هستند. این صفحات می توانند سلسله مراتبی باشند، به این معنی که می توانید آنها را با صفحات والدین و فرزند سازماندهی کنید.

به طور معمول، وب‌سایت‌های تجاری از صفحاتی برای ساختن وب‌سایت استفاده می‌کنند بدون اینکه لزوماً وبلاگ ایجاد کنند. کسب و کارهایی که می خواهند یک وبلاگ را به استراتژی بازاریابی محتوای خود اضافه کنند، هنوز هم می توانند این کار را با ایجاد یک صفحه وبلاگ جداگانه انجام دهند، اما این اختیاری است.

اگر صفحات زیادی دارید، سازماندهی آنها دشوار می شود. اینجاست که صفحات کودک وارد می شوند.

می توانید یک صفحه والد ایجاد کنید و سپس صفحات فرزند را اضافه کنید تا منوهای پیمایش و وب سایت خود را به طور کلی سازماندهی کنید. برای مثال، وب‌سایت MonsterInsights دارای یک صفحه اصلی «ویژگی‌ها» است که برای هر ویژگی یک صفحه فرزند جداگانه دارد. این کار باعث می‌شود که مشتریان راحت‌تر ویژگی مورد نظرشان را پیدا کنند.

وب سایت MonsterInsights

بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین نیز از صفحات فرزند و والدین برای کمک به بازدیدکنندگان برای کشف سایت تجارت الکترونیکی خود و یافتن محصولات برای خرید استفاده می‌کنند.

هر صفحه فرزند نیز می تواند صفحات فرزند خود را داشته باشد. به این ترتیب، می توانید پیوندهایی بین صفحات خود ایجاد کنید و ساختار منطقی ایجاد کنید که برای بازدیدکنندگان آسان تر است.

هنگامی که صفحات در دسته‌های والدین و فرزند سازمان‌دهی می‌شوند، مدیریت آن‌ها در قسمت مدیریت وردپرس نیز آسان‌تر است. این امر به ویژه هنگامی که وب سایت وردپرس شما همچنان در حال رشد است صادق است.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه ایجاد آسان صفحه فرزند در وردپرس بیندازیم.

چگونه یک صفحه کودک در وردپرس ایجاد کنیم؟

برای ایجاد یک صفحه فرزند، ابتدا به یک صفحه پدر نیاز دارید. می توانید از هر صفحه ای به عنوان والدین استفاده کنید یا صفحه جدیدی ایجاد کنید.

هنگامی که یک صفحه والد دارید، آماده اضافه کردن چند صفحه فرزند هستید. مجدداً، می توانید هر صفحه موجود را به یک صفحه فرزند تبدیل کنید، یا یک صفحه کاملاً جدید ایجاد کنید که به صفحه فرزند شما تبدیل می شود.

سپس فقط صفحه فرزند را برای ویرایش باز کنید.

در منوی سمت راست، روی تب “صفحه” کلیک کنید. سپس قسمت Page Attributes را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا آن را بزرگ کنید.

تنظیمات صفت صفحه وردپرس

اگر به قسمت “صفحه والد” نگاه کنید، به طور پیش فرض خالی است. این بدان معنی است که صفحه در حال حاضر والد است.

برای اینکه این والد به یک صفحه فرزند تبدیل شود، کافی است منوی کشویی والدین را باز کنید. سپس می توانید صفحه ای را که می خواهید به عنوان صفحه والد استفاده کنید انتخاب کنید.

یک صفحه فرزند در وردپرس ایجاد کنید

سپس ادامه دهید و تغییرات خود را با کلیک بر روی دکمه Update یا Publish ذخیره کنید.

برای ایجاد صفحات فرزند بیشتر، به سادگی فرآیند توضیح داده شده در بالا را تکرار کنید.

برای دیدن همه صفحات فرزند خود، به صفحات » همه صفحات. وردپرس تمام صفحات فرزند شما را که در زیر صفحه والد آنها فهرست شده اند با پیشوند — نمایش می دهد.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که “Google Analytics Dashboard” و “WooCommerce Analytics” صفحات فرزند “MonsterInsight Functions” هستند.

صفحات والدین و فرزند وردپرس

پس از ایجاد چندین صفحه فرزند، ممکن است بخواهید لیستی از صفحات فرزند را برای یک صفحه والد به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه ایجاد صفحه فرزند در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای کامل ما را در مورد نحوه ایجاد صفحه فرود در وردپرس و بهترین صفحه سازهای کشیدن و رها کردن ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک