منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه لینک های وابسته را در سایت وردپرس خود مخفی کنیم

چگونه لینک های وابسته را در سایت وردپرس خود مخفی کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه لینک های وابسته را در سایت وردپرس خود مخفی کنیم

به دنبال راهی برای مخفی کردن پیوندهای وابسته در سایت وردپرس خود هستید؟

پنهان کردن پیوندهای وابسته وردپرس، پیوندهای تمیز و خوانا را تضمین می کند، که می تواند احتمال کلیک و تبدیل را افزایش دهد. همچنین می تواند اعتماد مصرف کننده را افزایش دهد.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی لینک های وابسته را در وردپرس مخفی کنید.

مخفی کردن لینک های وابسته در وردپرس

پنهان کردن لینک وابسته چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

پنهان‌سازی پیوند تکنیکی است که برای تبدیل لینک‌های طولانی‌مدت به لینک‌های کوتاه‌تر و مارک‌دار در وب‌سایت وردپرس شما استفاده می‌شود.

اغلب، پیوندهای وابسته طولانی هستند، به خاطر سپردن آنها سخت است و نام کاربری یا شناسه وابسته شما را به صورت زیر نمایش می دهند:

http://www.affiliatesite.com/products/?product_id=123&affiliate=123

با پنهان‌کاری پیوند، می‌توانید لینک‌های وابسته زشت خود را به نشانی‌های اینترنتی برند مانند این کوتاه کنید:

http://www.yoursite.com/refer/productname

این می‌تواند لینک‌های شما را برای مخاطبان قابل اعتمادتر و حرفه‌ای‌تر کند و باعث تشویق بیشتر کلیک‌ها شود.

اگر از پیوندهای وابسته برای کسب درآمد از وبلاگ وردپرس خود استفاده می کنید، باید پیوندها را پنهان کنید زیرا این امر می تواند نرخ کلیک و تبدیل را افزایش دهد.

بسیاری از پلاگین های پنهان سازی لینک به شما کمک می کنند اثربخشی استراتژی های بازاریابی وابسته خود را اندازه گیری کرده و آنها را برای نتایج بهتر بهینه کنید.

پنهان‌کاری پیوندهای وابسته همچنین با پوشاندن URL واقعی یک شرکت وابسته، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌کند. این می تواند حساب های وابسته و درآمدهای شما را از کلاهبرداری یا سرقت محافظت کند.

این همچنین می تواند به جلوگیری از مسدود شدن لینک های شما توسط سایت های رسانه های اجتماعی یا موتورهای جستجو کمک کند و دید جستجوی محتوای وابسته شما را افزایش دهد.

با این اوصاف، بیایید ببینیم که چگونه می توانید به راحتی لینک های وابسته را در وب سایت وردپرس خود پنهان کنید، قدم به قدم.

نحوه مخفی کردن لینک های وابسته در وردپرس

پلاگین های پنهان سازی لینک های زیادی وجود دارد که می توانید در وردپرس از آنها استفاده کنید، از جمله Pretty Links و Thirsty Affiliates. هر دو افزونه عالی هستند، اما ما از Pretty Links برای این آموزش استفاده خواهیم کرد، زیرا برای این مورد استفاده برای مبتدیان کمی بیشتر است.

با استفاده از Pretty Links به راحتی می توانید لینک های وابسته را در وردپرس مخفی کنید. این یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی وابسته برای وردپرس است که به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته را اضافه، مدیریت و پنهان کنید.

Pretty Links را نصب و فعال کنید

ابتدا باید افزونه Pretty Links را نصب و فعال کنید. برای دستورالعمل های دقیق، لطفاً راهنمای مبتدیان ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

توجه داشته باشید: Pretty Links یک نسخه رایگان نیز دارد که می تواند پیوندها را پنهان کند. با این حال، ما از نسخه Pro در آموزش برای باز کردن ویژگی های بیشتر استفاده خواهیم کرد.

پیوند مخفیانه خود را ایجاد کنید

پس از فعال سازی باید به پیوندهای زیبا » افزودن جدید صفحه از نوار کناری مدیریت وردپرس برای ایجاد یک پیوند وابسته.

پس از آن، می توانید با وارد کردن یک نام برای پیوند خود در گزینه افزودن عنوان، شروع به کار کنید.

در مرحله بعد، باید یک نوع پیوند را از منوی کشویی Redirect برای ایجاد پیوندهای کوتاه و مارک برای برنامه وابسته خود انتخاب کنید.

اگر “Stealth” را انتخاب کنید، URL مقصد در مرورگر کاربر شما پنهان می شود و آنها فقط لینک مخفیانه شما را می بینند. برخی از برنامه های وابسته این اجازه را نمی دهند، بنابراین ابتدا باید بررسی کنید.

گزینه دیگر “307 موقت” است. URL اصلی را با پیوند وابسته جدید شما جایگزین می کند و به موتورهای جستجو می گوید که این پیوند ممکن است در آینده تغییر کند.

یک عنوان برای پیوند وابسته خود اضافه کنید و گزینه Stealth را به عنوان نوع تغییر مسیر انتخاب کنید

سپس به سادگی پیوند وابسته خود را کپی کرده و در قسمت “URL هدف” قرار دهید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، اسلاگی را که می خواهید برای پیوند مخفی کاری خود استفاده کنید را در قسمت “پیوند زیبا” وارد کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید اتصال مخفیانه شما مانند مثال زیر باشد، باید متن “/refer/bluetooth-speakers” را در قسمت “Pretty Connection” وارد کنید. سپس پیوندی مانند این دریافت خواهید کرد:

www.example.com/refer/bluetooth-speakers

پیوند مخفی وابسته را اضافه کنید

ویژگی ها را برای اتصال مخفیانه خود انتخاب کنید

سپس فقط از نوار کناری سمت چپ به تب Advanced بروید.

از اینجا، می‌توانید با علامت زدن کادر کنار آن گزینه‌ها، ویژگی‌های مختلفی را به پیوند وابسته خود اضافه کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید یک ویژگی nofollow را به پیوند خارجی اضافه کنید، کافی است کادر کنار No Follow را علامت بزنید. این بدان معناست که موتورهای جستجو هیچ گونه حق پیوندی را به سایتی که به آن لینک می دهید منتقل نمی کنند.

ویژگی ها را به پیوند وابسته پنهان اضافه کنید

همچنین می‌توانید کادر «Sponsored» را علامت بزنید تا به موتورهای جستجو بگویید که پیوند شما یک تبلیغ پولی است.

همچنین، اگر می‌خواهید کد کوپن یا شناسه مشتری را به اتصال پوشیده شده خود ارسال کنید، علامت زدن کادر «Pass Parameters» می‌تواند مفید باشد.

همچنین بهتر است کادر کنار «ردیابی» را علامت بزنید تا بتوانید عملکرد پیوندهای وابسته خود را در گزارش پیوندهای زیبا ببینید.

تنظیمات Pro را برای اتصال مخفیانه خود پیکربندی کنید

پس از انجام این کار، باید از نوار کناری سمت چپ به تب “Pros” بروید. اکنون می توانید با علامت زدن گزینه “Expire” تاریخ انقضا را برای پیوند وابسته تعیین کنید.

با این کار بخشی در صفحه نمایش شما گسترش می یابد که در آن می توانید تاریخ انقضای پیوند را پس از یک تاریخ خاص یا تعداد کلیک روی پیوند تعیین کنید.

به عنوان مثال، اگر از منوی کشویی «Expire After» گزینه «Clicks» را انتخاب کنید و در قسمت «Clicks» عدد 5 را وارد کنید، پس از کلیک 5 بازدیدکننده بر روی پیوند، لینک وابسته شما بلافاصله منقضی می‌شود.

همچنین می توانید URL مربوط به تغییر مسیر منقضی شده را در قسمت URL وارد کنید. این لینکی است که کاربران در صورت کلیک بر روی پیوند وابسته منقضی شده به آن هدایت می شوند.

یک تاریخ انقضا برای پیوند مخفی وابسته تعیین کنید

سپس می‌توانید کلیدواژه‌هایی را که می‌خواهید با پیوند وابسته خود جایگزین شوند، در کادر «کلمات کلیدی» وارد کنید.

این بدان معنی است که هر بار که کلمه کلیدی انتخابی شما در پست یا صفحه وردپرس شما نوشته می شود، افزونه به طور خودکار لینک وابسته خود را به کلمه کلیدی اضافه می کند.

همچنین می‌توانید با تایپ کردن آن در کادر «Replace URLs» به راحتی URL دیگری را با پیوند وابسته خود جایگزین کنید.

اکنون، وقتی Pretty Links این URL را در وب سایت شما پیدا می کند، آن را با پیوند مخفی جایگزین می کند.

یک کلمه کلیدی و یک URL جایگزین انتخاب کنید

پس از اتمام کار، کافیست روی دکمه “به روز رسانی” در بخش انتشار کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

سپس باید بر روی دکمه “انتشار” در همان بخش کلیک کنید تا پیوند مخفی وابسته شما منتشر شود.

حفظ پیوند وابسته

پیوند مخفیانه خود را به یک پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید

اکنون می توانید از پست وردپرس یا صفحه ای که می خواهید پیوند پنهان پنهان را در آن اضافه کنید، بازدید کنید.

هنگامی که آنجا هستید، به سادگی متنی را که می خواهید در بالا پیوند دهید انتخاب کنید و سپس روی نماد “پیوندهای زیبا” در نوار ابزار بلوک در بالا کلیک کنید.

با این کار یک پیام پیوند در صفحه نمایش شما باز می شود که در آن می توانید پیوند وابسته پنهان را با استفاده از عنوان آن یا خود پیوند جستجو کنید.

یک پیوند وابسته را در ویرایشگر بلوک اضافه کنید

هنگامی که پیوند را اضافه کردید، به سادگی روی دکمه “انتشار” یا “به روز رسانی” در بالا کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و بر روی لینک وابسته کلیک کنید. اکنون URL پوشانده شده را خواهید دید که شما را به صفحه محصول وابسته هدایت می کند.

مشاهده لینک های مخفی

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به راحتی پیوندهای وابسته را در وردپرس پنهان کنید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش ما در مورد نحوه ایجاد جعبه محصول وابسته وردپرس و انتخاب های متخصص ما برای بهترین تم های وردپرس برای بازاریابی وابسته را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک