چگونه صفحه توییتر وردپرس خود را با یک پاپ آپ ارتقا دهید

چگونه صفحه توییتر وردپرس خود را با یک پاپ آپ ارتقا دهید

آیا می خواهید تبلیغات توییتر خود را با استفاده از یک پاپ آپ در سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید؟

نمایش صفحه توییتر خود به عنوان یک پنجره بازشو یک راه عالی برای جذب فالوورهای بیشتر و افزایش تعامل است. شما می توانید از ترافیک وب سایت موجود خود برای رشد و ارتقاء محتوای اجتماعی در حساب توییتر خود استفاده کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه صفحه توییتر خود را در وردپرس با یک لایت باکس پاپ آپ تبلیغ کنید.

چرا صفحه توییتر خود را در وردپرس تبلیغ کنید؟

توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. بسیاری از کسب و کارها از آن برای تبلیغ محصولات خود، پست های وبلاگ، به اشتراک گذاری پیام ها و اخبار استفاده می کنند. به علاوه، این مکان عالی برای دریافت بازخورد کاربران، انجام یک نظرسنجی و میزبانی وبینارهای صوتی از طریق فضاهای توییتر است.

با این حال، جذب افراد بیشتری برای دنبال کردن شما در توییتر می تواند کار دشواری باشد. اگر بتوانید از ترافیک وب سایت فعلی خود برای افزایش فالوورهای رسانه های اجتماعی خود با استفاده از یک لایت باکس بازشو استفاده کنید چه؟

شما می توانید صفحه توییتر خود را در یک پنجره بازشو در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید. این به بهبود دید نمایه توییتر شما و افزایش فالوورها کمک می کند.

این همه چیز نیست، شما همچنین می توانید از یک لایت باکس بازشو برای ایجاد یک لیست ایمیل، تولید سرنخ، ارائه ارتقاء محتوا، نمایش فرم تماس و موارد دیگر استفاده کنید.

بیایید ببینیم چگونه می‌توانید از یک لایت باکس بازشو برای تبلیغ صفحه توییتر خود استفاده کنید.

صفحه توییتر وردپرس خود را با یک پنجره لایت باکس تبلیغ کنید

بهترین راه برای افزودن لایت باکس پاپ آپ در وردپرس استفاده از OptinMonster است. این بهترین افزونه وردپرس پاپ آپ و نرم افزار تولید سرنخ در بازار است.

OptinMonster افزایش فروش، ایجاد سرنخ، رشد لیست ایمیل خود و بهینه سازی سایت خود را برای تبدیل بیشتر آسان می کند.

ابتدا باید از وب سایت OptinMonster دیدن کنید و روی دکمه «دریافت OptinMonster Now» کلیک کنید تا یک حساب کاربری ایجاد کنید.

برای این آموزش، از مجوز OptinMonster Pro استفاده خواهیم کرد زیرا شامل ویژگی Exit Intent، گزینه های سفارشی سازی بیشتر و قالب های از پیش ساخته شده است. با استفاده از کد کوپن OptinMonster ما می توانید 10٪ تخفیف اضافی دریافت کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری، باید افزونه OptinMonster را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن، به صفحه جادوگر راه اندازی OptinMonster هدایت خواهید شد. پیش بروید و روی دکمه “پیوند کردن حساب موجود خود” کلیک کنید.

یک پنجره بازشو باز می شود که حساب OptinMonster را برای استفاده تأیید می کند.

برای ادامه، فقط روی دکمه “اتصال به وردپرس” کلیک کنید.

سپس می توانید به OptinMonster » کمپین ها از داشبورد وردپرس خود برای ایجاد یک کمپین.

ادامه دهید و روی دکمه “ایجاد اولین کمپین خود” کلیک کنید.

سپس OptinMonster انواع مختلف کمپین را برای انتخاب به شما پیشنهاد می کند.

از آنجایی که می خواهیم یک پاپ آپ در لایت باکس ایجاد کنیم، کافی است نوع کمپین “Popup” را انتخاب کنید.

در زیر نوع کمپین، الگوهای مختلفی را برای کمپین بازشو خواهید دید.

می توانید یک الگو را با نگه داشتن ماوس روی آن و سپس کلیک بر روی دکمه “استفاده از الگو” انتخاب کنید. برای این آموزش، از قالب Social استفاده می کنیم.

سپس یک پنجره باز می شود که در آن می توانید نام کمپین خود را وارد کنید.

هنگامی که نامی را اضافه کردید، ادامه دهید و روی دکمه “شروع ساخت” کلیک کنید.

با این کار سازنده کمپین OptinMonster راه اندازی می شود که در آن می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن پنجره خود استفاده کنید.

این افزونه عناصر مختلفی را برای افزودن به قالب از منوی سمت چپ ارائه می دهد.

همچنین می توانید بلوک های موجود در قالب را ویرایش کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید سایر شبکه‌های اجتماعی را حذف کنید، اما دکمه توییتر را نگه دارید تا یک دکمه فراخوان برای اقدام ارائه دهید که به کاربران اجازه می‌دهد صفحه توییتر شما را دنبال کنند.

علاوه بر این، گزینه هایی برای ویرایش متن در سرفصل ها و متن اصلی وجود دارد. برای مثال، اگر می‌خواهید به جای «توئیتر»، دکمه «فالو من» را نشان دهد، می‌توانید قسمت «متن دکمه» را در سمت چپ تغییر دهید.

سپس می توانید روی دکمه Twitter کلیک کنید تا گزینه های بیشتری را در منوی سمت چپ مشاهده کنید. ادامه دهید و پیوند صفحه توییتر خود را در قسمت “URL پنجره جدید” وارد کنید.

سپس به سادگی بلوک “HTML” را از منو بکشید و آن را روی قالب رها کنید.

اکنون یک بلوک برای کد HTML آماده دارید که در مرحله بعد دریافت خواهید کرد.

ایجاد کد تعبیه شده در صفحه توییتر

سپس باید با رفتن به صفحه توییتر خود یک کد جاسازی ایجاد کنید در توییتر پست کنید ابزار

توصیه می کنیم ابزار را در یک تب یا پنجره جدید باز کنید، زیرا برای وارد کردن کد HTML باید به سازنده کمپین OptinMonster بازگردید.

هنگامی که ابزار ارسال پست را باز کردید، می توانید URL صفحه توییتر خود را در کادر “What do you want to embed” اضافه کنید و اینتر را روی صفحه کلید خود فشار دهید.

آدرس توییتر شما به این شکل خواهد بود https://twitter.com/YourUserNameHere. فقط “YourUserNameHere” را با دسته توییتر خود جایگزین کنید.

سپس می توانید به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید که آیا می خواهید خط زمانی توییتر یا دکمه ها را جاسازی کنید.

ما گزینه «خط زمانی جاسازی شده» را برای این آموزش انتخاب می کنیم تا توییت های صفحه توییتر خود را در لایت باکس بازشو نمایش دهیم.

سپس می توانید برای باز کردن تنظیمات سفارشی سازی به پایین اسکرول کنید.

فقط روی پیوند “تنظیم گزینه های سفارشی سازی” در بالای کد جاسازی کلیک کنید.

در گزینه های سفارشی سازی، می توانید ارتفاع و عرض خط زمانی توییتر را ویرایش کنید. این به شما امکان می دهد ظاهر خط زمانی خود را در پنجره بازشو کنترل کنید.

تنظیمات بیشتری برای انتخاب تم روشن یا تیره برای خط زمانی و زبانی که توییت‌ها در آن نمایش داده می‌شوند، وجود دارد.

پس از انجام تنظیمات بر روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید.

سپس ابزار انتشار یک کد جاسازی ایجاد می کند. می توانید روی دکمه “کپی کد” کلیک کنید.

یک پنجره بازشو نشان می دهد که کد جاسازی را با موفقیت کپی کرده اید.

ادامه دهید و روی نماد ضربدر در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا پنجره بازشو بسته شود.

یک پنجره لایت باکس صفحه توییتر به وب سایت خود اضافه کنید

اکنون می توانید به پنجره یا تب ایجاد کمپین OptinMonster در مرورگر خود بازگردید.

سپس روی بلوک HTML در پنجره بازشوی که طراحی می کنید کلیک کنید. کادری را در سمت چپ می‌بینید که می‌توانید کد جاسازی شده را از ابزار ارسال توییتر در آن جای‌گذاری کنید.

با وارد کردن کد جاسازی، پیش نمایشی از تاریخچه توییتر خود را در قالب کمپین خواهید دید.

سپس می توانید به تب Display Rule بروید. در اینجا می توانید شرایطی را برای زمانی که پنجره لایت باکس در وب سایت شما ظاهر می شود تنظیم کنید.

به عنوان مثال، زمانی که کاربر یک صفحه را برای مدت زمان معینی مشاهده می کند، از یک صفحه خاص بازدید می کند یا می خواهد وب سایت شما را ترک کند، می تواند ظاهر شود.

برای این آموزش، “Time on Page” را به عنوان قانون نمایش انتخاب می کنیم و تعداد ثانیه هایی را که پس از آن پنجره ظاهر می شود را تعیین می کنیم.

سپس می‌توانید با تنظیم «مسیر URL فعلی» روی «is every page»، پنجره بازشو در هر صفحه از سایت خود ظاهر شود.

سپس می توانید به تب Actions در پایین بروید.

اکنون مطمئن شوید که «Optin» برای گزینه «نمایش نمای کمپین» انتخاب شده است. همچنین تنظیمات اختیاری برای افزودن جلوه ها و صدا به پنجره بازشو وجود دارد.

سپس می توانید برای فعال کردن کمپین خود به تب “منتشر شده” بروید.

به سادگی “وضعیت انتشار” را از پیش نویس به انتشار تغییر دهید.

اکنون می توانید روی دکمه “ذخیره” در بالا کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید و سازنده کمپین را ببندید.

برای تأیید اینکه آیا کمپین شما منتشر شده است، به OptinMonster » کمپین ها در پنل مدیریت وردپرس شما در زیر ستون «وضعیت» باید متن سبز رنگی را ببینید که «منتشر شده» است.

اگر نه، می‌توانید روی گزینه «تغییر وضعیت» در زیر نام کمپین خود کلیک کنید و از منوی کشویی «انتشار» را انتخاب کنید.

کمپین OptinMonster شما اکنون زنده خواهد بود.

برای مشاهده صفحه توییتر خود در پنجره لایت باکس، کافی است از وب سایت خود دیدن کنید. پس از اجرای کمپین OptinMonster، نمایه توییتر شما در یک پنجره لایت باکس به همراه دکمه CTA که در زیر آن اضافه کرده اید ظاهر می شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه صفحه توییتر خود را در وردپرس با یک پنجره لایت باکس تبلیغ کنید. همچنین ممکن است بخواهید بهترین راهنمای ما برای SEO وردپرس برای مبتدیان و بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک