منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهیم نظرات را در وردپرس تعدیل کنند

چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهیم نظرات را در وردپرس تعدیل کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهیم نظرات را در وردپرس تعدیل کنند

آیا می خواهید به کاربران وبلاگ اجازه دهید نظرات را در وردپرس تعدیل کنند؟

اگر سایت شما نظرات زیادی دریافت می کند، تعدیل همه آنها می تواند دشوار باشد. یک راه حل این است که یک نقش کاربری جداگانه ایجاد کنید تا افراد دیگر بتوانند نظرات را برای شما مدیریت کنند.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهید به راحتی نظرات را در وبلاگ وردپرس خود تعدیل کنند.

چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهیم نظرات را در وردپرس تعدیل کنند

چرا به کاربران وبلاگ اجازه می دهیم نظرات وردپرس را تعدیل کنند؟

تعدیل نظرات می تواند زمان و تلاش زیادی را صرف کند، به خصوص برای وبلاگ های بزرگ که نظرات زیادی دریافت می کنند. اگر در تأیید نظرات یا حذف هرزنامه ها کند هستید، بازدیدکنندگان ممکن است تعامل با شما را متوقف کنند.

با دادن قدرت به کاربران وبلاگ برای تعدیل نظرات، می توانید با هرزنامه ها مبارزه کنید و تجربه بهتری را برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنید.

این کاربران ممکن است اعضای تیم پشتیبانی مشتری، مدیر انجمن یا حتی یک نظر دهنده فعال و قابل اعتماد در وبلاگ وردپرس شما باشند.

به طور پیش فرض، وردپرس به شما اجازه نمی دهد کاربری ایجاد کنید که فقط مسئول نظارت بر نظرات باشد. با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه می توانید به راحتی به کاربران وبلاگ اجازه دهید نظرات را با استفاده از افزونه وردپرس تعدیل کنند.

فقط از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید تا مستقیماً به روشی که می خواهید استفاده کنید بروید.

افزونه Comment Moderation Role به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی نقش ناظر نظر را به کاربران خاصی بدهید. این افزونه یک نقش ناظر نظر WPB جدید ایجاد می کند که به کاربر اجازه می دهد نظرات هر پستی را بدون دسترسی به سایر قسمت های داشبورد وردپرس تأیید، رد یا ویرایش کند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن، به یک نقش کاربری جدید به نام «مدیریت نظر WPB» دسترسی خواهید داشت.

برای تخصیص این نقش به یک کاربر موجود، به سادگی به کاربران » همه کاربران. سپس کادر کنار نام کاربری آن شخص را علامت بزنید.

ویرایش نقش های کاربر در وردپرس

سپس به سادگی منوی کشویی «تغییر نقش به…» را باز کرده و نقش «مدیریت نظر WPB» را انتخاب کنید.

سپس می توانید ادامه دهید و روی “تغییر” کلیک کنید.

نقش های کاربر داخلی را در وردپرس ویرایش کنید

این شخص اکنون به پنل مدیریت نظرات وردپرس دسترسی خواهد داشت.

همچنین می توانید یک کاربر جدید ایجاد کنید و نقش ناظر نظر را به او اختصاص دهید. برای انجام این کار، فقط به کاربران » افزودن جدید و اطلاعات شخص مانند آدرس ایمیل او را وارد کنید.

یک نقش کاربری جدید برای مدیریت نظرات وردپرس ایجاد کنید

بعد، باید منوی کشویی «نقش» را باز کرده و «WPB Comment Moderator» را انتخاب کنید.

هنگامی که از اطلاعاتی که وارد کرده اید راضی هستید، به سادگی روی دکمه “افزودن کاربر جدید” کلیک کنید.

افزودن نقش ناظر نظر جدید در وردپرس

آن شخص اکنون می تواند وارد حساب کاربری خود شود و داشبورد تعدیل نظر مشابه تصویر زیر را ببیند.

همانطور که می بینید، این شخص فقط می تواند نظرات را تعدیل کند و نمایه خود را ویرایش کند. تمام ویژگی های دیگر داشبورد مدیریت وردپرس پنهان است.

به کاربران اجازه دهید نظرات را در وردپرس تعدیل کنند

روش 2: قابلیت تعدیل نظر را به هر نقش کاربر اضافه کنید

همچنین می توانید مجوز تعدیل نظر را به یک نقش کاربری اضافه کنید یا حتی یک نقش کاربری کاملاً جدید برای مدیریت نظرات در سایت خود ایجاد کنید.

اگر می خواهید به چند نفر اجازه دهید نظرات را تعدیل کنند، این یک انتخاب عالی است.

به عنوان مثال، می توانید یک تیم نظارت بر نظرات ایجاد کنید یا به مشارکت کنندگان سایت خود اجازه دهید نظرات را تعدیل کنند. این باعث می شود وبلاگ نویسان مهمان راحت تر با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنند.

ساده ترین راه برای ویرایش مجوزهای کاربر در وردپرس استفاده از افزونه Members است. این افزونه رایگان به شما امکان می دهد مجوزهای هر نقش کاربر را شخصی سازی کنید و حتی نقش های کاملاً جدیدی ایجاد کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که اعضا را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی به اعضا » نقش ها صفحه ای برای مشاهده تمام نقش های مختلف کاربر در وب سایت وردپرسی خود.

ویرایش نقش اعضای وردپرس

برای شروع، می توانید مجوز تعدیل نظر را به هر نقش کاربری موجود اضافه کنید.

برای انجام این کار، کافی است ماوس را روی آن نقش نگه دارید و سپس روی پیوند «ویرایش» وقتی ظاهر شد کلیک کنید.

نحوه ویرایش نقش کاربر در وردپرس

ستون سمت چپ تمام انواع محتوای مختلف، مانند بلوک های قابل استفاده مجدد و محصولات WooCommerce را نشان می دهد. فقط روی یک برگه کلیک کنید و تمام مجوزهای آن نوع محتوا را مشاهده خواهید کرد.

برای اینکه کاربران بتوانند نظرات را تعدیل کنند، باید برگه “عمومی” را در منوی سمت چپ انتخاب کنید. در مرحله بعد، “Comment Moderation” را پیدا کنید و کادر “Provide” را علامت بزنید.

به یک نقش کاربر وردپرس مجوزهای اظهار نظر متوسط ​​اعطا کنید

هنگامی که این کار را انجام دادید، فقط روی “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید. اکنون هر کسی که این نقش کاربری را داشته باشد می تواند نظرات را در وب سایت شما تعدیل کند.

گزینه دیگر ایجاد یک نقش کاربری جدید با رفتن به اعضا » افزودن نقش جدید. اکنون می توانید عنوانی را برای نقش جدید وارد کنید، مانند مدیر انجمن، ناظر نظرات یا موارد مشابه.

چگونه یک نقش کاربری جدید در وردپرس اضافه کنیم

سپس می‌توانید با پیروی از فرآیندی که در بالا توضیح داده شد، مجوز مدیر نظر را به این نقش اضافه کنید. برای دادن مجوزهای اضافی به این نقش، کافی است یکی از کادرهای «Grant» دیگر را علامت بزنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد نقش‌ها و مجوزهای کاربر، لطفاً راهنمای مبتدیان ما برای نقش‌ها و مجوزهای کاربر وردپرس را ببینید.

وقتی از نحوه تنظیم نقش کاربر راضی هستید، حتما روی افزودن نقش کلیک کنید.

یک نقش مدیر جامعه برای تعدیل نظرات در وردپرس ایجاد کنید

اکنون می توانید این نقش را به هرکسی که به مجوز ناظر نظر نیاز دارد اختصاص دهید. برای دستورالعمل های گام به گام، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه افزودن کاربران و نویسندگان جدید به وبلاگ وردپرس خود را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به کاربران وبلاگ اجازه دهید نظرات را در وردپرس تعدیل کنند. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب های متخصص ما را برای بهترین خدمات ایمیل مارکتینگ برای مشاغل کوچک ببینید و راهنمای ما در مورد نحوه فعال کردن ثبت نام کاربر در سایت وردپرس خود را بخوانید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک