منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه باکس های کلیک به توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنیم

چگونه باکس های کلیک به توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه باکس های کلیک به توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنیم

آیا می خواهید یک جعبه کلیک به توییت به پست های وردپرس خود اضافه کنید؟

این فیلدهای ساده به خوانندگان این امکان را می دهد که نقل قول های پست های شما را با یک کلیک به اشتراک بگذارند. این باعث می شود که آنها راهی عالی برای جذب بیشتر در رسانه های اجتماعی و جذب ترافیک اضافی به وب سایت شما شوند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه باکس های کلیک توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنید.

چگونه باکس های کلیک توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنیم

چرا باکس های کلیک به توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنید؟

دکمه کلیک به توییت، اشتراک‌گذاری نقل قول از پست‌ها و صفحات شما را برای خوانندگان آسان می‌کند.

بازدیدکنندگان می توانند به سادگی روی دکمه ای کلیک کنند تا یک توییت حاوی نقل قول، به علاوه پیوندی به صفحه یا پستی که نقل قول در آن نشان داده می شود، ایجاد کنند.

نمونه ای از جعبه کلیک توییت وردپرس

بسته به نحوه تنظیم فیلد، توییت ممکن است حتی حساب توییتر شما را تگ کند.

وقتی کاربران شبکه های اجتماعی افراد زیادی را می بینند که محتوای شما را پست می کنند، احتمال بیشتری دارد که با شما درگیر شوند.

نحوه اضافه کردن جعبه کلیک به توییت به وب سایت وردپرس

به این ترتیب، باکس‌های کلیک به توییت می‌توانند ترافیک وبلاگ شما را افزایش دهند، دنبال‌کنندگان بیشتری برای شما به ارمغان بیاورند و در رسانه‌های اجتماعی در اطراف برند شما سر و صدا ایجاد کنند.

همه اینها می تواند منجر به فروش بیشتر در فروشگاه آنلاین شما، مشترکین جدید خبرنامه ایمیل شما و موارد دیگر شود.

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید به راحتی جعبه‌های کلیک توییت را به پست‌های وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید.

چگونه باکس های کلیک به توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنیم

ساده ترین راه برای ایجاد جعبه کلیک توییت، استفاده از Better Click To Tweet است. این افزونه به شما امکان می دهد با استفاده از کد کوتاه یا بلوک، یک فیلد نقل قول به هر صفحه یا پست اضافه کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Better Click To Tweet را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی به تنظیمات » بهتر است برای توییت کلیک کنید برای پیکربندی تنظیمات افزونه در فیلد «Your Twitter Handle»، حسابی را که می‌خواهید در توییت‌هایی که به اشتراک گذاشته می‌شوند برچسب بزنید، وارد کنید.

پیکربندی افزونه Better Click to Tweet برای وردپرس

هیچ فرآیند احراز هویت وجود ندارد، بنابراین می‌توانید هر حساب توییتری را به تنظیمات افزونه اضافه کنید، از جمله حسابی که مالک آن نیستید.

همچنین می‌توانید این تنظیم را برای باکس‌های کلیک روی توییت‌ها لغو کنید، بنابراین به راحتی می‌توانید حساب‌های مختلف را در وبلاگ وردپرس خود برچسب‌گذاری کنید.

اگر از URL های کوتاه سفارشی استفاده می کنید، حتماً کادر کنار «استفاده از URL کوتاه» را علامت بزنید. این باعث می شود افزونه به جای نشانی اینترنتی کامل، پیوند کوتاه وردپرس را نمایش دهد، که در صورت استفاده از ابزارهای ردیابی کلیک لینک وردپرس مهم است. مجدداً، می‌توانید این تنظیم را برای باکس‌های کلیک تکی توییت‌ها لغو کنید.

پس از انجام این کار، روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

چگونه با استفاده از بلوک وردپرس یک جعبه کلیک برای توییت اضافه کنیم

می توانید با استفاده از کد کوتاه یا بلوک، یک جعبه کلیک توییت به هر صفحه یا پست اضافه کنید. از آنجایی که این ساده ترین روش است، اجازه دهید با بلوک شروع کنیم.

فقط صفحه یا پستی را که می خواهید در آن کادر ایجاد کنید باز کنید و سپس روی دکمه “+” کلیک کنید.

در پنجره پاپ آپی که ظاهر می شود، شروع به تایپ “Better click to tweet” کنید. وقتی بلوک سمت راست ظاهر شد، برای افزودن آن به صفحه کلیک کنید.

افزودن دکمه بهتر کلیک برای توییت به وردپرس

اکنون می توانید نقل قولی را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید.

به‌طور پیش‌فرض، افزونه یک اعلان «برای توییت کلیک کنید» را نمایش می‌دهد، اما می‌توانید آن را با پیام خود جایگزین کنید. به عنوان مثال، اگر در حال برگزاری یک جایزه یا مسابقه در وردپرس هستید، می توانید خوانندگان را تشویق کنید که توییت را نقل قول کنند تا وارد مسابقه شوند.

نمونه ای از هدیه توییتر

برای انجام این کار، به سادگی کلیک کنید تا بلوک را انتخاب کنید.

سپس پیام های سفارشی خود را در قسمت Prompt وارد کنید.

بلوک توییت را با نقل قول سفارشی کنید

به‌طور پیش‌فرض، افزونه حسابی را که در تنظیماتش اضافه کرده‌اید تگ می‌کند، اما می‌توانید آن را لغو کنید و به جای آن حساب دیگری را تگ کنید.

برای انجام این تغییر کافی است نام کاربری دیگری را در قسمت نام کاربری توییتر وارد کنید.

حساب توییتر مرتبط را تغییر دهید

تگ کردن حساب توییتر خود یک راه عالی برای جذب فالوور و تعامل بیشتر است. با این حال، اگر فقط می خواهید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید، می توانید این برچسب را حذف کنید تا توییت نقل قول شده فقط حاوی یک پیوند باشد.

برای انجام این کار، برای غیرفعال کردن کلید “نام کاربری در توییت؟” را غیرفعال کنید.

به‌طور پیش‌فرض، این افزونه شامل پیوندی به صفحه یا پستی است که جعبه نقل قول ارائه شده است. اگر ترجیح می دهید، می توانید به جای آن از پیوند دیگری استفاده کنید. اگر می خواهید بازدیدکنندگان بیشتری را به یک صفحه خاص هدایت کنید، مانند صفحه فرود یک محصول یا خدمات ذکر شده در پست وبلاگ، این می تواند مفید باشد.

برای انجام این کار، کافی است URL را در قسمت “URL سفارشی” وارد کنید.

همچنین می‌توانید پیوند را به‌عنوان nofollow علامت‌گذاری کنید، که اگر به یک وب‌سایت شخص ثالث پیوند می‌دهید، مانند مشتری یا شریک بازاریابی وابسته، مفید است.

یک پیوند سفارشی به بلوک رسانه اجتماعی اضافه کنید

گزینه دیگر این است که پیوند را حذف کنید تا توییت فقط دارای اکانت تگ شده باشد. اگر می خواهید به جای اینکه مردم را به سمت وب سایت خود سوق دهید، تعامل بیشتری در توییتر داشته باشید، این گزینه خوبی است.

برای انجام این کار، روی غیرفعال کردن دکمه “Include URL in Tweet” کلیک کنید.

URL را از بلوک رسانه اجتماعی کلیک به توییت حذف کنید

وقتی از نحوه تنظیم جعبه پیشنهاد رضایت دارید، روی دکمه «انتشار» یا «به‌روزرسانی» کلیک کنید تا فعال شود. اکنون، اگر از وب سایت وردپرس خود بازدید کنید، جعبه نقل قول را در عمل مشاهده خواهید کرد.

چگونه با استفاده از کد کوتاه، یک جعبه کلیک به توییت اضافه کنیم

اگر می خواهید یک پیشنهاد را در چندین صفحه نمایش دهید، اضافه کردن و پیکربندی هر فیلد به صورت جداگانه می تواند زمان و تلاش زیادی را ببرد. در عوض، قرار دادن کد کوتاه یکسان در مکان‌های مختلف ممکن است آسان‌تر باشد.

همچنین می توانید با استفاده از یک کد کوتاه، یک فیلد به نوار کناری پوسته وردپرس یا بخش مشابه خود اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درج کد کوتاه، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن کد کوتاه در وردپرس را ببینید.

برای شروع، ممکن است بخواهید از کد کوتاه زیر استفاده کنید:[bctt tweet="Quotable Tweet"]

این یک توییت ایجاد می کند که حساب پیوند شده در تنظیمات افزونه را برچسب گذاری می کند و URL صفحه یا پست فعلی را شامل می شود. مطمئن شوید که در کد کوتاه هر پیامی که می‌خواهید کاربران به اشتراک بگذارند، کلمات «توئیت قابل نقل» را تغییر دهید.

اگر نمی خواهید حسابی را برچسب گذاری کنید، می توانید به جای آن از موارد زیر استفاده کنید:[bctt tweet="Quotable Tweet" via="no"]

آیا می خواهید URL دیگری را در توییت اضافه کنید؟ این کد کوتاه است:[bctt tweet="Quotable Tweet." url="http://example.com"]

برای حذف کامل لینک، کافیست آن را روی آن تنظیم کنید url="no.” همچنین می توانید با افزودن موارد زیر به کد کوتاه، پیوند را به عنوان nofollow علامت گذاری کنید: nofollow="yes.”

پاداش: نحوه افزودن فید توییتر در وردپرس

جعبه کلیک توییت یک راه سریع و آسان برای تعامل در توییتر است. با این حال، راه‌های دیگری برای تبلیغ حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما وجود دارد، از جمله افزودن فید که به‌طور خودکار توییت‌ها و به‌روزرسانی‌های اخیر شما را هنگام ایجاد پست‌های جدید نمایش می‌دهد.

ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از Smash Balloon Twitter Feed است که بهترین افزونه توییتر برای وردپرس است.

فید توییتر با استفاده از Smash Balloon ایجاد شد

این افزونه به شما امکان می دهد توییت های واقعی را در پست های وبلاگ وردپرس جاسازی کنید تا خوانندگان بتوانند به راحتی پست اصلی را نظر دهند، لایک کنند و بازتوییت کنند.

شما می توانید توییت های خود یا حتی توییت های شخص ثالث را نقل قول کنید. برای مثال، می‌توانید پست‌هایی را از یک تأثیرگذار صنعت، یک شریک تبلیغاتی یا یک مشتری راضی جاسازی کنید.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه افزودن فید رسانه های اجتماعی به وردپرس را ببینید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه باکس های کلیک توییت را به پست های وردپرس خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه یک فرم تماس در وردپرس ایجاد کنید یا از انتخاب های متخصص ما برای بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی وردپرس برای وردپرس دیدن کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک