نحوه مدیریت ایمیل های اعلان نظر در وردپرس

نحوه مدیریت ایمیل های اعلان نظر در وردپرس

آیا می خواهید ایمیل های اطلاع رسانی نظرات وردپرس خود را بهبود ببخشید؟

نظرات باعث ایجاد بحث و تعامل کاربران در بسیاری از وبلاگ ها می شود. با این حال، وردپرس در هنگام اطلاع رسانی به کاربران از فعالیت نظرات، کار چندان خوبی انجام نمی دهد.

در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهتر مدیریت کنید تا تعامل کاربران در وب‌سایت خود را افزایش دهید.

چرا ایمیل‌های اعلان نظرات وردپرس را بهبود می‌دهیم؟

نظرات یک عنصر مهم در بسیاری از وب سایت های وردپرسی، به ویژه سایت ها و وبلاگ های خبری وردپرس هستند. فعالیت نظرات بیشتر به معنای جذب مخاطب بیشتر است که منجر به بازدید بیشتر از صفحه و در نهایت درآمد بیشتر می شود.

با این حال، سیستم نظر دهی که با هر وب سایت وردپرس ارائه می شود بسیار محدود است. فقط اعلان نظرات را برای مدیران سایت و نویسندگان مقاله ارسال می کند. همچنین گزینه پیش فرضی برای اطلاع سایر کاربران سایت از نظرات جدید وجود ندارد.

آیا خوب نیست اگر کاربران بتوانند اعلان‌های نظر را در مورد پست‌هایی که دوست دارند یا زمانی که کسی به نظری که گذاشته‌اند پاسخ می‌دهد، دریافت کنند؟

با این حال، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید سیستم نظرات پیش‌فرض وردپرس و ایمیل‌های اعلان را برای تجربه کاربر جذاب‌تر در وب‌سایت خود بهبود بخشید.

گزینه های پیش فرض اعلان نظر در وردپرس

به طور پیش فرض، وردپرس گزینه ای برای ارسال اعلان به نظر دهندگان ندارد.

با این حال، گزینه ای برای ارسال اعلان های ایمیل به مدیران سایت در هنگام ارسال نظر جدید و زمانی که نظر برای نظارت نگه داشته می شود، دارد.

می توانید با رفتن به این گزینه ها را مشاهده کنید تنظیمات » بحث از داشبورد وردپرس خود و به بخش «همیشه ایمیل من» بروید.

هر دو اعلان فقط برای مدیران سایت ارسال می شود. با این حال، وردپرس همچنین یک اعلان ایمیل در مورد نظرات جدید به نویسنده پست ارسال می کند.

اگر نظرات زیادی در وب‌سایت خود دریافت می‌کنید، ممکن است نخواهید اعلان‌های ایمیلی درباره همه نظراتی که برای نظارت نگه داشته شده‌اند دریافت کنید. برای غیرفعال کردن آنها می توانید به سادگی تیک کادر را بردارید.

چگونه کاربران را در صورت تایید نظرشان مطلع کنیم

اگر نظر یک کاربر برای تعدیل نگه داشته شود، پیامی با این مضمون مشاهده خواهد کرد. با این حال، آنها هیچ ایده ای نخواهند داشت که آیا آن را بدون بازگشت به سایت خود تأیید می کنید یا نه.

متأسفانه، بسیاری از این کاربران هرگز برای بررسی به وب سایت شما باز نمی گردند، بنابراین هرگز متوجه نمی شوند که شما نظرات آنها را تأیید کرده اید.

می توانید با استفاده از افزونه افزودنی Comment Approved Notifier این مشکل را برطرف کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

Comment Approved Notifier Extended زمانی که نظر آنها تایید شد به کاربران اطلاع می دهد. درست خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیمات اضافی برای پیکربندی وجود ندارد.

همچنین می توانید لیست ما از بهترین افزونه های افزایش نظرات وردپرس را مشاهده کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم در نظرات در وردپرس مشترک شوند

نظر دهندگان علاوه بر اینکه نمی دانند نظر آنها تایید شده است یا خیر، از پاسخ ها مطلع نمی شوند.

پس از گذاشتن نظر، آنها باید دوباره به صورت دستی از وب سایت شما بازدید کنند تا ببینند آیا کسی پاسخ داده است یا خیر.

برای فعال کردن این، باید افزونه اشتراک بارگذاری مجدد نظرات را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

این به کاربران شما اجازه می دهد تا در نظرات هر مقاله با یا بدون گذاشتن نظر مشترک شوند. کاربران همچنین می توانند به راحتی در هر زمان اشتراک خود را لغو کنند.

برای دستورالعمل های گام به گام دقیق، به مقاله ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای اشتراک در نظرات در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به کاربران اجازه دهیم فقط در نظرات خود در وردپرس مشترک شوند

بسیاری از کاربران ممکن است نخواهند از تمام نظرات یک مقاله مطلع شوند. با این حال، آنها ممکن است بخواهند بدانند که آیا کسی فقط به نظرات خود پاسخ داده است یا خیر.

همچنین می توانید این ویژگی را با استفاده از همان افزونه اشتراک بارگذاری مجدد نظرات اضافه کنید. ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

سپس فقط بازدید کنید StCR » فرم نظر در داشبورد وردپرس شما از اینجا روی گزینه Yes در کنار گزینه Advanced Subscription کلیک کنید.

کاربران اکنون گزینه جدیدی را در زیر کادر نظر می بینند که آیا می خواهند در همه نظرات مشترک شوند یا فقط نظرات خود را.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه اطلاع رسانی به کاربران در مورد پاسخ به نظرات خود در وردپرس مراجعه کنید.

چگونه به نویسندگان اجازه دهیم در پست های نویسندگان دیگر مشترک شوند

اگر وبلاگی با چندین نویسنده راه اندازی می کنید، ممکن است نویسندگان دیگر بخواهند با بحث های وب سایت شما همراهی کنند. اگر از قبل اشتراک نظر را فعال کرده اید، هر نویسنده ای می تواند به صورت دستی برود و در نظرات مشترک شود.

با این حال، اگر می خواهید کاربران خاصی همه اعلان های نظرات را دریافت کنند، می توانید این کار را با افزونه Better Notifications for WordPress انجام دهید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن مراجعه کنید اخبار » افزودن جدید از داشبورد وردپرس خود و می توانید عنوانی را برای اعلان خود در بالا وارد کنید.

سپس می‌توانید «نظر جدید» را از منوی کشویی «Notify For» انتخاب کنید. سپس به سادگی نقش های کاربری را که این اعلان ها را دریافت می کنند در قسمت “ارسال به” اضافه کنید.

این افزونه همچنین گزینه ای برای ارسال اعلان ها به نویسنده پست و حتی حذف نقش های کاربر از دریافت اعلان های ایمیل برای نظرات جدید ارائه می دهد.

نحوه ایجاد یک اعلان نظر سفارشی در وردپرس

آیا می خواهید اعلان های نظرات وردپرس سفارشی خود را ایجاد کنید؟ اعلان‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند اعلان‌های پیش‌فرض وردپرس را با اعلان‌های خود جایگزین کنید.

ابتدا باید افزونه Better Notifications for WordPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید اخبار » افزودن جدید صفحه ای از پنل مدیریت وردپرس خود را برای ایجاد اعلان نظرات سفارشی خود.

می‌توانید اعلان‌ها را برای نظرات جدید، نظرات در انتظار نظارت و پاسخ به نظرات ویرایش کنید. همچنین می‌توانید اعلان‌ها را به هر نقش کاربری یا به تک تک کاربران ارسال کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل را به صورت دستی اضافه کنید که حتی با یک کاربر سایت مرتبط نیستند.

شما می توانید اعلان نظر ارسال شده توسط وردپرس را به طور کامل سفارشی کنید و از کدهای کوتاه در متن ایمیل برای اضافه کردن برچسب های سفارشی استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه افزودن اعلان های سفارشی بهتر در وردپرس مراجعه کنید.

نحوه بهبود تحویل اعلان های ایمیل وردپرس

اگر سایت وردپرس شما نتواند اعلان‌های ایمیل ارسال کند یا اگر آن ایمیل‌ها توسط ارائه‌دهندگان ایمیل به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شوند، تمام نکات بالا موفقیت‌آمیز نخواهد بود.

برای رفع مشکلات ایمیل وردپرس و بهبود ارسال ایمیل، باید افزونه WP Mail SMTP را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

وقتی فعال شد، بازدید کنید تنظیمات » WP Mail SMTP صفحه پیکربندی تنظیمات افزونه

این افزونه به شما امکان می دهد از SMTP (پروتکل انتقال نامه ساده) برای ارسال ایمیل استفاده کنید. SMTP روشی بسیار بهتر و قابل اعتمادتر از تابع ایمیل پیش فرض مورد استفاده وردپرس است.

با هر سرویس ایمیلی که از SMTP پشتیبانی می کند کار می کند. این شامل حساب رایگان جیمیل شما و همچنین Google Workspace، Mailgun و Sendgrid می شود.

برای جزئیات، به مقاله ما در مورد نحوه استفاده از سرور SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه مدیریت ایمیل‌های اعلان نظر در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای گام به گام قطعی ما برای بهبود سرعت و عملکرد وردپرس برای مبتدیان و نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه مدیریت اعلان نظرات ایمیل در وردپرس اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.