منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه فعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس برای نسخه های اصلی

نحوه فعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس برای نسخه های اصلی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه فعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس برای نسخه های اصلی

آیا می خواهید به روز رسانی خودکار را برای به روز رسانی های اصلی وردپرس فعال کنید؟

به روز رسانی خودکار برای نسخه های کوچک وردپرس فعال است. این بدان معنی است که تیم WordPress.org می تواند به طور خودکار به روز رسانی های امنیتی را بدون نیاز به ورودی کاربر نصب کند.

با این حال، هنگامی که یک نسخه اصلی جدید وجود دارد، به طور خودکار وب سایت شما را به روز نمی کند. خوشبختانه، به‌راحتی می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای نسخه‌های اصلی نیز روشن کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به‌روزرسانی خودکار در وردپرس را برای نسخه‌های اصلی فعال کنید.

نحوه فعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس برای نسخه های اصلی

نحوه کار به روز رسانی خودکار وردپرس

ویژگی به روز رسانی خودکار در وردپرس 3.7 معرفی شد. این به وردپرس اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار نسخه‌های کوچک جدید را برای بهبود امنیت وب‌سایت وردپرس شما نصب کند.

گزینه ای برای غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار در وردپرس وجود دارد. با این حال، توصیه می‌کنیم به‌روزرسانی‌های خودکار را فعال نگه دارید، زیرا معمولاً به مسائل امنیتی و آسیب‌پذیری‌های مهم رسیدگی می‌کنند.

اکنون، اگر فقط یک یا دو وب‌سایت وردپرسی را اجرا می‌کنید، می‌توانید به سادگی از راهنمای ما برای به‌روزرسانی ایمن سایت وردپرس خود در هنگام انتشار نسخه جدید وردپرس پیروی کنید. با این حال، اگر چندین سایت را مدیریت می کنید، به روز رسانی وردپرس به صورت دستی می تواند زمان بر باشد.

خوشبختانه، ارائه دهندگان میزبانی مدیریت وردپرس مانند WP Engine به طور خودکار وردپرس را برای همه نسخه های جدید، نه فقط نسخه های جزئی، به روز می کنند.

همچنین می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را در ارائه‌دهنده میزبانی مشترک مانند Bluehost و SiteGround فعال کنید. اما ابتدا، فقط باید مطمئن شوید که یک سیستم پشتیبان مناسب را در صورت بروز مشکل در محل دارید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به نحوه تنظیم به‌روزرسانی خودکار برای نسخه‌های اصلی وردپرس بیاندازیم. در اینجا چیزی است که ما در این آموزش پوشش خواهیم داد:

آماده شدن برای به روز رسانی خودکار در وردپرس

مهمترین سطح امنیتی که می توانید به هر وب سایتی اضافه کنید، راه اندازی یک سیستم پشتیبان است. چه به روز رسانی خودکار را روشن کرده باشید یا نه، همیشه باید یک سیستم پشتیبان گیری خودکار برای هر وب سایت وردپرسی داشته باشید.

چندین افزونه مفید برای پشتیبان گیری وردپرس وجود دارد که می توانید از آنها برای تنظیم پشتیبان گیری خودکار از سایت وردپرس خود استفاده کنید.

ما استفاده از Duplicator را توصیه می کنیم زیرا بهترین افزونه پشتیبان وردپرس در بازار است و رایگان است. Duplicator به شما این امکان را می دهد که به راحتی پشتیبان گیری خودکار از وب سایت کامل وردپرس خود را تنظیم کنید.

همچنین به شما این امکان را می دهد که فایل های پشتیبان خود را به طور خودکار در یک مکان راه دور مانند Google Drive یا Dropbox یا Amazon S3 ذخیره کنید.

هنگامی که پشتیبان‌گیری خودکار وردپرس را تنظیم کردید، می‌توانید ادامه دهید و به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را برای نسخه‌های اصلی روشن کنید.

روش 1: به‌روزرسانی‌های خودکار را برای نسخه‌های اصلی از Dashboard » Updates فعال کنید

وقتی بازدید می کنید داشبورد » به روز رسانی صفحه در قسمت مدیریت وردپرس خود، پیام «این سایت فقط با نسخه‌های امنیتی و نگهداری وردپرس به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود» را مشاهده خواهید کرد. اینها نسخه های کوچکی هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم.

به روز رسانی خودکار وردپرس را فعال کنید

اگر می‌خواهید همه به‌روزرسانی‌های وردپرس یکسان انجام شوند، کافی است روی پیوند با عنوان «فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار برای همه نسخه‌های جدید وردپرس» کلیک کنید.

اکنون نسخه های اصلی وردپرس نیز به صورت خودکار نصب خواهند شد.

اگر تصمیم دارید در آینده به‌روزرسانی‌های خودکار را غیرفعال کنید، کافی است به آن بازگردید داشبورد » به روز رسانی صفحه و روی پیوندی که می‌گوید «تنها برای نسخه‌های پشتیبانی و امنیتی به به‌روزرسانی‌های خودکار تغییر دهید» کلیک کنید.

به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را غیرفعال کنید، به جز به‌روزرسانی‌های امنیتی

اکنون نسخه های اصلی وردپرس به صورت خودکار نصب نمی شوند، فقط نسخه های کوچک و به روز رسانی های امنیتی هستند.

روش 2: به روز رسانی خودکار وردپرس را برای نسخه های اصلی با استفاده از یک افزونه فعال کنید

روش افزونه به شما کنترل بیشتری بر روی آنچه در سایت شما به روز می شود، می دهد. به عنوان مثال، شامل گزینه هایی برای به روز رسانی خودکار هسته وردپرس، افزونه ها، تم ها و موارد دیگر است.

ابتدا باید افزونه Easy Updates Manager را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید کنترل پنل » آپدیت گزینه ها صفحه راه اندازی افزونه

به روز رسانی خودکار را با یک افزونه فعال کنید

در قسمت Quick Configuration Actions باید روی دکمه Custom کلیک کنید. سپس روی دکمه «به‌روزرسانی خودکار همه نسخه‌ها» در بخش «به‌روزرسانی‌های اصلی وردپرس» کلیک کنید.

توجه داشته باشید: مراقب باشید که روی دکمه «به‌روزرسانی خودکار همه چیز» در زیر «عملکردهای پیکربندی سریع» کلیک کنید. این به‌روزرسانی‌های خودکار را برای همه چیز از جمله هسته وردپرس، افزونه‌ها، تم‌ها و ترجمه‌ها فعال می‌کند.

این افزونه به طور خودکار تنظیمات شما را ذخیره می کند و به روز رسانی خودکار نسخه های اصلی وردپرس را فعال می کند.

اگر شما نیز می خواهید از این افزونه برای به روز رسانی خودکار افزونه ها و تم های خود استفاده کنید، راهنمای دقیق ما در مورد نحوه مدیریت بهتر به روز رسانی خودکار وردپرس را بررسی کنید.

روش 3: به‌روزرسانی‌های خودکار را برای نسخه‌های اصلی در وردپرس به صورت دستی فعال کنید

در این روش باید کدی را به فایل های وردپرس خود اضافه کنید.

ابتدا باید خط کد زیر را به فایل wp-config.php سایت خود اضافه کنید.

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', true );

این کد یک مشکل کوچک دارد. همچنین به‌اصطلاح به‌روزرسانی‌های «شبی» یا «به‌روزرسانی‌های شبانه» را می‌دهد. آنها هنوز در حال توسعه هستند و ممکن است دارای اشکال باشند، بنابراین نباید در یک وب سایت فعال وردپرس نصب شوند.

برای غیرفعال کردن ساخت‌های شبانه و به‌روزرسانی‌های توسعه، باید کد زیر را به فایل functions.php تم خود یا با استفاده از قطعه‌های کد مانند WPCode به یک افزونه اضافه کنید.

add_filter( 'allow_dev_auto_core_updates', '__return_false' );
اضافه کردن یک قطعه متن به WPCode

این فیلتر به‌روزرسانی‌های خودکار را برای ساخت‌های شبانه یا به‌روزرسانی‌های توسعه غیرفعال می‌کند.

سایت وردپرس شما اکنون آماده است تا زمانی که نسخه جدیدی از وردپرس در دسترس باشد، بدون نظر شما به طور خودکار به روز شود.

سوالات متداول در مورد به روز رسانی خودکار وردپرس

1. چرا باید آپدیت های وردپرس را نصب کنم؟

وردپرس به طور منظم نرم افزار نگهداری می شود. هزاران توسعه دهنده برای بهتر و ایمن تر کردن وردپرس کمک می کنند.

شما باید به محض اینکه به روز رسانی های وردپرس در دسترس هستند را نصب کنید. این تضمین می کند که وب سایت شما دارای آخرین وصله های امنیتی، ویژگی های جدید و بهترین سرعت و عملکرد باشد.

2. آیا به روز رسانی برای وب سایت من امن است؟

به عنوان محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان، به روز رسانی های وردپرس بلافاصله در دسترس میلیون ها وب سایت قرار می گیرد. تیم اصلی بسیار سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که نصب آنها از همه وب سایت ها کاملاً ایمن است.

با این حال، ما به همه توصیه می کنیم که همیشه وب سایت وردپرس خود را قبل از به روز رسانی برگردانند. این به شما امکان می‌دهد در صورت بروز مشکلی پس از به‌روزرسانی، سریعاً به عقب برگردید.

3. آیا می توانم افزونه های وردپرس را نیز به صورت خودکار به روز کنم؟

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس از شما می‌خواهد که به‌روزرسانی‌های افزونه را به صورت دستی نصب کنید. با این حال، می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای افزونه‌ها نیز فعال کنید.

راهنمای ما در مورد نحوه فعال کردن به روز رسانی خودکار برای افزونه های وردپرس را بررسی کنید.

4. آیا می توانم به روز رسانی های تمام وب سایت های خود را از یک داشبورد نصب کنم؟

به‌طور پیش‌فرض، برای نصب به‌روزرسانی‌ها باید وارد هر وب‌سایت وردپرسی شوید. خوشبختانه می توانید از ابزارهایی برای مدیریت چندین سایت وردپرسی استفاده کنید. این ابزارها نصب به روز رسانی در تمام سایت های وردپرس خود را بدون نیاز به ورود به هر سایت آسان می کند.

در راهنمای ما در مورد نحوه مدیریت چندین سایت وردپرس از یک داشبورد بیشتر بیاموزید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به‌روزرسانی‌های خودکار در وردپرس را برای نسخه‌های اصلی فعال کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه انتخاب بهترین نرم افزار طراحی وب سایت را بیاموزید یا لیست خدمات بازاریابی ایمیلی ما را برای مشاغل کوچک ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک