منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیریت وردپرس

نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیریت وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیریت وردپرس

آیا می خواهید اعلان تایید ایمیل مدیر وردپرس را غیرفعال کنید؟

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس هر چند ماه یک‌بار یک اعلان تأیید ایمیل مدیر را به مدیران سایت نشان می‌دهد تا تأیید کند که ایمیلی که استفاده می‌کنند هنوز درست است. این یک اقدام شبه امنیتی است که بسیاری از صاحبان سایت آن را غیر ضروری و آزاردهنده می دانند.

در این مقاله نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیریت در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیریت وردپرس

اعلان تایید ایمیل ادمین چیست؟

قابلیت اعلان تایید ایمیل ادمین در وردپرس 5.3 معرفی شد. هدف از این ویژگی این است که هر چند ماه یک بار صفحه ای برای مدیران وب سایت نمایش داده شود که از آنها بخواهد آدرس ایمیل خود را در سایت تأیید کنند.

اعلامیه تأیید ایمیل سرپرست تضمین می کند که آدرس ایمیل ارائه شده توسط سرپرست دقیق است و همچنان در حال استفاده است. داشتن یک ایمیل کاری برای امنیت و مدیریت سایت مهم است.

اعلان تایید ایمیل مدیر

با این حال، در ابتدا برنامه ریزی شده بود که هر شش ماه یک بار نمایش داده شود، گاهی اوقات اعلان تأیید ایمیل مدیر ممکن است بیشتر از آنچه لازم است ظاهر شود.

این می تواند برای کاربرانی که فقط سعی در ورود به وب سایت وردپرس خود دارند آزار دهنده باشد. عالی نیست اگر بتوانید اعلان تایید ایمیل مدیر را خاموش کنید؟

بیایید نحوه غیرفعال کردن آسان اعلان تأیید ایمیل مدیر را بررسی کنیم. می توانید روی پیوندهای زیر کلیک کنید تا مستقیماً به روشی که می خواهید استفاده کنید بروید.

با افزودن یک قطعه کد به فایل های وردپرس خود می توانید به راحتی اعلان تایید ایمیل مدیر را غیرفعال کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، راهنمای مبتدیان ما را برای جاسازی قطعه‌های شبکه در وردپرس بررسی کنید.

اساسا، شما باید کد را به صورت دستی به فایل function.php تم خود اضافه کنید، اما ممکن است کمی مشکل باشد زیرا حتی یک اشتباه کوچک می تواند کل وب سایت شما را خراب کند.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم از یک افزونه قطعه کد مانند WPCode برای افزودن کد سفارشی به وردپرس بدون نیاز به ویرایش فایل های اصلی موضوع خود استفاده کنید.

ابتدا باید افزونه رایگان WPCode را نصب و فعال کنید. برای دستورالعمل های بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن افزونه به آدرس زیر بروید قطعه کد » افزودن جدید از داشبورد وردپرس شما.

به قسمت Code Snippets بروید و روی Add New کلیک کنید

این شما را به صفحه Add Snippet می برد.

از آنجایی که ما نیاز به اضافه کردن کد سفارشی داریم، کافیست روی دکمه “Use Snippet” در زیر گزینه “Add your custom code (new snippet)” کلیک کنید.

روی دکمه Use Snippet کلیک کنید

این شما را به صفحه Create Custom Snippet می برد، جایی که می توانید با وارد کردن عنوانی برای قطعه کد خود شروع کنید. ممکن است هر چیزی باشد که به شما در شناسایی کد کمک کند.

سپس “PHP Snippet” را به عنوان “Code Type” از منوی کشویی سمت راست انتخاب کنید.

PHP را به عنوان نوع کد انتخاب کنید

پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قطعه کد PHP زیر را کپی و در پیش نمایش کد قرار دهید.

// Disable WordPress Administration Email verification Screen 
add_filter( 'admin_email_check_interval', '__return_false' );
قطعه PHP تأیید ایمیل sdmin را غیرفعال کنید

سپس به قسمت Insertion بروید و یک روش درج را انتخاب کنید.

اکنون فقط گزینه “Auto-Insert” را انتخاب کنید تا هنگام ذخیره قطعه، کد سایت شما به صورت خودکار اجرا شود. مطمئن شوید که مکان “فقط مدیر” را انتخاب کرده اید.

WPCode Insert Admin Only Snippet

حالا به بالای صفحه بروید و سوئیچ را از «غیر فعال» به «فعال» در گوشه بالا سمت راست تغییر دهید و سپس روی دکمه «ذخیره قطعه» کلیک کنید.

پس از ذخیره و فعال کردن قطعه کد، به طور خودکار در سایت شما اجرا می شود.

روی دکمه Save Snippet کلیک کنید

دیگر اعلان تایید ایمیل مدیر را نخواهید دید.

روش 2. اعلان تایید ایمیل مدیر را با استفاده از یک افزونه غیرفعال کنید

اگر ترجیح می دهید کدی را به سایت وردپرس خود اضافه نکنید، همیشه می توانید از یک افزونه استفاده کنید.

برای این آموزش از افزونه Make Disable Admin Email Verification Prompt استفاده می کنیم.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Make Disable Admin Email Verification Prompt را نصب و فعال کنید. برای دستورالعمل های بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را بررسی کنید.

پس از فعال شدن افزونه، به سادگی به تنظیمات » عمومی از داشبورد وردپرس شما.

به تنظیمات بروید و سپس روی General کلیک کنید

اکنون که در صفحه تنظیمات عمومی هستید، به پایین بروید.

در اینجا گزینه “Disable Admin Email Confirmation Prompt” را خواهید دید. اکنون فقط مطمئن شوید که کادر کنار «غیرفعال کردن صفحه تأیید ایمیل مدیر» را علامت بزنید.

برای غیرفعال کردن تأیید ایمیل مدیر، کادر را علامت بزنید

برای ذخیره تنظیمات خود حتما روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

این است! شما و تیمتان دیگر نباید اعلان تأیید ایمیل مدیر را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه غیرفعال کردن اعلان تایید ایمیل مدیر در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید آموزش ما در مورد نحوه غیرفعال کردن اعلان‌های به‌روزرسانی خودکار ایمیل در وردپرس و مقایسه ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزایش بازدید و فروش وب‌سایت خود را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک