منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تغییر نام فرستنده در ایمیل خروجی وردپرس

نحوه تغییر نام فرستنده در ایمیل خروجی وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تغییر نام فرستنده در ایمیل خروجی وردپرس

آیا می خواهید نام فرستنده و آدرس ایمیل پیش فرض را برای ایمیل های خروجی وردپرس تغییر دهید؟

به طور پیش فرض، وردپرس از «وردپرس» به عنوان نام فرستنده برای همه ایمیل های اعلان وردپرس استفاده می کند. این خیلی حرفه ای به نظر نمی رسد و ممکن است بخواهید آن را به نام کسب و کار خود تغییر دهید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی نام فرستنده و آدرس ایمیل پیش فرض را در ایمیل های خروجی وردپرس تغییر دهید.

نام فرستنده و آدرس ایمیل را در ایمیل های خروجی وردپرس تغییر دهید

چرا باید اطلاعات فرستنده پیش فرض در وردپرس را تغییر دهید؟

وردپرس چندین اعلان ایمیل به مدیر سایت و همچنین سایر کاربران وب سایت شما ارسال می کند.

این شامل اعلان‌های ایمیل مهم مانند ایمیل‌های رمز عبور فراموش شده، ایمیل‌های خطای وب‌سایت و بازیابی، ثبت نام کاربر جدید و غیره است.

به‌طور پیش‌فرض، از «وردپرس» به عنوان نام فرستنده و یک آدرس ایمیل ناموجود ([email protected]) به عنوان ایمیل فرستنده استفاده می‌کند.

بسیاری از فیلترهای اسپم ایمیل های وردپرس شما را به عنوان اسپم مسدود می کنند. حتی گاهی اوقات به پوشه هرزنامه هم نمی رسد، اما به دلیل فیلترها بلافاصله حذف می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، راهنمای ما در مورد نحوه رفع عدم ارسال ایمیل وردپرس را ببینید.

اعلان‌های ایمیل خروجی مهم هستند و شما باید از نام تجاری و آدرس ایمیل خود استفاده کنید. این امر اعتبار برند شما را افزایش می دهد و شناخت نام را در بین مصرف کنندگان شما افزایش می دهد.

برای مثال، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، دوست دارید مشتریان اعلان‌های ایمیلی را با نام فروشگاه شما به عنوان فرستنده دریافت کنند.

راهنمای ما را در مورد چگونگی دریافت آدرس ایمیل تجاری رایگان برای وب سایت خود در 5 دقیقه بررسی کنید.

بیایید ببینیم که چگونه نام فرستنده و آدرس ایمیل پیش فرض را در اعلان های ایمیل خروجی وردپرس تغییر دهیم.

روش 1. نام فرستنده و ایمیل پیش فرض را با استفاده از WP Mail SMTP تغییر دهید

این روش ساده تر است و برای همه کاربران وردپرس توصیه می شود.

برای این روش از افزونه WP Mail SMTP Pro استفاده خواهیم کرد. این بهترین افزونه وردپرس SMTP است که توسط بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت استفاده شده است.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی نام فرستنده و آدرس ایمیل پیش فرض را برای ایمیل های خروجی وردپرس تغییر دهید. همچنین به شما کمک می کند تا مشکل ارسال ایمیل در وردپرس را برطرف کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Mail SMTP Pro را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید مراجعه کنید WP Mail SMTP » تنظیمات برای پیکربندی تنظیمات افزونه در بخش Mail، به سادگی می توانید آدرس ایمیل و نامی را که می خواهید برای ارسال ایمیل های وردپرس استفاده کنید، وارد کنید.

نام فرستنده و ایمیل را در وردپرس با استفاده از WP Mail SMTP تغییر دهید

در زیر می توانید گزینه های راه اندازی سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس را بیابید. به طور پیش فرض، این افزونه از روش PHP ارائه شده توسط شرکت میزبان وردپرس شما استفاده می کند که کمتر قابل اعتماد است.

توصیه می کنیم از یکی از خدمات SMTP لیست شده برای ارسال صحیح ایمیل های وردپرس برای تحویل تضمین شده بالاتر استفاده کنید.

Mailer را انتخاب کنید

اگر یک سرویس SMTP را انتخاب می کنید، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا افزونه را به ارائه دهنده خدمات SMTP خود متصل کنید.

برای ذخیره تغییرات، حتما روی دکمه “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید.

ایمیل های وردپرس خود را تست کنید

WP Mail SMTP Pro همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات ایمیل وردپرس خود را آزمایش کنید. فقط برو به WP Mail SMTP »ابزارها و به تب Email Test بروید.

ایمیل های وردپرس را با استفاده از WP Mail SMTP تست کنید

از اینجا، فقط باید یک آدرس ایمیل که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و سپس روی دکمه “ارسال ایمیل” کلیک کنید.

اکنون افزونه یک ایمیل آزمایشی به آدرسی که شما مشخص کرده اید ارسال می کند. می‌توانید صندوق ورودی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید می‌توانید از وردپرس ایمیل دریافت کنید و نام فرستنده و آدرس ایمیل فرستنده صحیح باشد.

WP Mail SMTP با تمام افزونه های محبوب وردپرس مانند WooCommerce، WPForms و موارد دیگر کار می کند.

برای دستورالعمل های دقیق تر، ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد نحوه استفاده از SMTP برای ارسال ایمیل در وردپرس ببینید.

روش 2: تغییر نام فرستنده پیش فرض و ایمیل با استفاده از WP تغییر فرستنده ایمیل

این روش فقط در صورتی توصیه می شود که از سرویس SMTP استفاده نمی کنید یا روش اول کار نمی کند.

استفاده از این روش قابلیت تحویل ایمیل وردپرس شما را بهبود نمی بخشد یا عیب یابی مشکلات ایمیل را آسان تر نمی کند. با این حال، اگر ایمیل های وردپرس شما کار می کنند، به شما امکان می دهد نام فرستنده و آدرس ایمیل را تغییر دهید.

ابتدا افزونه WP Change Email Sender را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی باید به تنظیمات » عمومی در قسمت مدیریت وردپرس شما. در آنجا، فیلدهای «نام فرستنده ایمیل» و «آدرس ایمیل فرستنده» را خواهید یافت.

WP تغییر فرستنده ایمیل

شما باید نام و آدرس ایمیلی را که می خواهید برای ایمیل های خروجی وردپرس استفاده کنید وارد کنید.

برای ذخیره تنظیمات خود حتما روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

این همه است. ایمیل های اعلان وردپرس شما اکنون نام و آدرس ایمیلی را که در تنظیمات افزونه وارد کرده اید نمایش می دهند.

هیچ روشی توسط افزونه برای تست تنظیمات ایمیل شما ارائه نشده است. می‌توانید این کار را با انجام اقداماتی که ایمیل‌های اعلان وردپرس ایجاد می‌کنند، انجام دهید، مانند ایجاد کاربر جدید، درخواست بازنشانی رمز عبور و موارد دیگر.

روش 3: نام فرستنده و آدرس ایمیل را با استفاده از WPCode تغییر دهید

یکی دیگر از راه های عالی برای تغییر نام فرستنده و آدرس ایمیل خود، اضافه کردن یک قطعه کد است. و ما WPCode را توصیه می کنیم، ساده ترین و ایمن ترین راه برای افزودن کد به وردپرس.

به طور معمول شما باید کدی را به فایل functions.php خود اضافه کنید، اما WPCode اضافه کردن این قطعه کد را تنها با چند کلیک آسان می کند.

نه تنها این، بلکه WPCode قطعات بسیاری دیگر را نیز در اختیار دارد تا به شما کمک کند تا سایت خود را سفارشی کنید. به علاوه، شما به راحتی می توانید قطعه های سفارشی خود را اضافه کنید.

ابتدا باید افزونه رایگان WPCode را نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

سپس بر روی آن کلیک کنید قطعه کد » افزودن قطعه به داشبورد وردپرس شما. فقط “فرستنده” را در نوار جستجو تایپ کنید و دکمه “Use Snippet” را در زیر “Change Outgoing Email Sender” بزنید.

با استفاده از قطعه WPCode

سپس به صفحه ویرایش اسنیپت هدایت خواهید شد.

در اینجا باید ایمیل و نام فرستنده را در قطعه کد به روز کنید.

قطعه ویرایش WPCode

سپس سوئیچ را روی «فعال» تغییر دهید و روی دکمه «به‌روزرسانی» کلیک کنید.

یکی از مزایای استفاده از WPCode این است که دارای یک کتابخانه پر از قطعه های از پیش ساخته شده است. شانس خوبی برای جایگزینی افزونه های دیگر در سایت خود وجود دارد، مانند غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار، اجازه آپلود فایل SVG یا حتی استفاده از ویرایشگر کلاسیک به جای ویرایشگر بلوک پیش فرض.

شما هم نیازی به استفاده از کتابخانه ندارید. همچنین می‌توانید با انتخاب دکمه «افزودن کد سفارشی (قطعه جدید)» به جای جستجو در کتابخانه، هر کد دیگری را که نیاز دارید اضافه کنید.

یک قطعه سفارشی جدید اضافه کنید

پس از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی کد خود را بچسبانید و تصمیم بگیرید که کجا آن را در سایت خود اجرا کنید.

برای مثال، می‌توانید این قطعه زیر را در قطعه کد سفارشی WPCode کپی و جای‌گذاری کنید و آن را سفارشی کنید تا نام فرستنده و ایمیل را تغییر دهید.

// Please edit the address and name below.
// Change the From address.
add_filter( 'wp_mail_from', function ( $original_email_address ) {
	return '[email protected]';
} );

// Change the From name.
add_filter( 'wp_mail_from_name', function ( $original_email_from ) {
	return 'Tim Smith';
} );

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه تغییر نام فرستنده و آدرس ایمیل در ایمیل های خروجی وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی انبوه برای ارسال ایمیل های انبوه به همه کاربران خود و مقایسه ما با بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس برای سفارشی کردن سایت خود بدون کد را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک