منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

آیا می خواهید یک ویجت وردپرس با اطلاعات تماس خود ایجاد کنید؟

افزودن ویجت اطلاعات تماس به وب سایت به شما امکان می دهد آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را نمایش دهید. این کار باعث می شود بازدیدکنندگان راحت تر با شما تماس بگیرند.

در این مقاله نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

چرا باید ویجت اطلاعات تماس را اضافه کنید

هنگام ساخت یک وب سایت وردپرس، ارائه اطلاعات تماس برای ایجاد یک لیست ایمیل، ایجاد سرنخ و رشد سایت خود بسیار مهم است.

ویجت اطلاعات تماس به شما امکان می دهد آدرس ایمیل، شماره تلفن و نمایه های رسانه های اجتماعی خود را در بخش ویجت دلخواه خود نمایش دهید.

به این ترتیب، بازدیدکنندگان در صورت تمایل به ثبت سفارش، نیاز به پشتیبانی و یا داشتن سوال می توانند به راحتی با شما تماس بگیرند.

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه می توانید به راحتی اطلاعات تماس وردپرس را در وردپرس ایجاد کنید.

نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن ویجت اطلاعات تماس به وردپرس استفاده از ویجت اطلاعات تماس است. این یک افزونه رایگان وردپرس است که استفاده از آن بسیار آسان است و با تنظیمات بسیار کمی کار می کند.

ابتدا باید افزونه Contact Information Widget را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

با استفاده از این افزونه، می‌توانید بلوک اطلاعات تماس را در هر یک از مناطقی که دارای ویجت هستند اضافه کنید. در هنگام فعال سازی، به سادگی به این آدرس بروید ظاهر » ویجت ها در پنل مدیریت وردپرس

هنگامی که در صفحه ابزارک ها قرار گرفتید، به سادگی جایی را که می خواهید ویجت را اضافه کنید، انتخاب کنید.

از Appearance به گزینه Widgets بروید

توجه داشته باشید که مناطقی که می‌توانید ویجت‌ها را در آن قرار دهید با قالب وردپرس شما تعیین می‌شود، بنابراین بسته به موضوعی که استفاده می‌کنید ممکن است متفاوت به نظر برسد.

اگر در مورد تم خود مطمئن نیستید، می توانید مقاله ما را در مورد بهترین تم های بلوک برای وردپرس بررسی کنید. در این مقاله از هستیا استفاده خواهیم کرد.

اکنون می خواهیم ویجت اطلاعات تماس را به نوار کناری اضافه کنیم.

ابتدا کافی است روی نماد فلش در گوشه سمت راست بالای کادر “Sidebar” کلیک کنید تا آن را باز کنید. سپس می توانید برای افزودن یک ویجت اطلاعات تماس، روی دکمه پلاس «+» کلیک کنید.

به نوار کناری بروید و روی دکمه پلاس کلیک کنید

با این کار «منو بلوک ابزارک» باز می‌شود، جایی که می‌توانید ویجت اطلاعات مخاطب را با نام جستجو کنید. یا روی دکمه “مشاهده همه” کلیک کنید تا منوی تمام بلوک های موجود ظاهر شود.

هنگامی که ویجت را پیدا کردید، به سادگی روی گزینه “اطلاعات تماس” کلیک کنید.

ویجت اطلاعات تماس را از منوی بلوک ویجت انتخاب کنید

اکنون، فقط تمام اطلاعات تماسی را که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید، مانند شماره تلفن، آدرس و موارد دیگر را وارد کنید.

سپس به سادگی روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

فقط اطلاعات تماس خود را پر کنید

همچنین می توانید نمادهایی را در کنار اطلاعات تماس خود نمایش دهید. کافی است به صفحه ابزارک ها برگردید و ویجت اطلاعات تماس را باز کنید.

سپس فقط به پایین بروید و کادر “نمایش نماد” را علامت بزنید. نمادی که نمایش داده می شود به طور خودکار بر اساس نوع اطلاعاتی که وارد کرده اید انتخاب می شود.

سپس فقط روی دکمه “Update” کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

تیک Show icon را انتخاب کنید

اکنون هنگامی که به سایت خود مراجعه می کنید، نمادی را در کنار اطلاعات تماس خود مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال، یک گوشی تلفن را در کنار شماره تلفن یا یک پاکت نامه در کنار آدرس ایمیل کسب و کار خود خواهید دید.

اطلاعات تماس در سایت شما نمایش داده می شود

افکار نهایی و مراحل بعدی

چالش ویجت اطلاعات تماس این است که در تمام صفحات وب سایت شما قابل مشاهده خواهد بود. این اطلاعات معمولا زمانی بهترین هستند که به فوترهای وب سایت شما اضافه شوند.

اغلب هنگام ایجاد یک وب سایت تجاری، ممکن است بخواهید این اطلاعات را فقط در صفحه تماس خود نمایش دهید. برخی از صاحبان وب سایت به هیچ وجه نمی خواهند آدرس ایمیل کاری خود را برای کاهش هرزنامه فاش کنند.

در این موارد، باید یک صفحه تماس ایجاد کنید و سپس با استفاده از افزونه ای مانند WPForms یک فرم تماس به سایت خود اضافه کنید. همچنین می توانید نقشه موقعیت مکانی خود و سایر جزئیات را در این صفحه جاسازی کنید. این همان کاری است که اکثر وب سایت های تجاری در نهایت انجام می دهند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه افزودن ویجت اطلاعات تماس در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیلی و انتخاب تخصصی ما از بهترین نرم افزار چت زنده را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.