منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت خود در وردپرس (راه آسان)

نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت خود در وردپرس (راه آسان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت خود در وردپرس (راه آسان)

آیا می خواهید یک نمودار سازمانی برای شرکت خود در وردپرس ایجاد کنید؟

نمودارهای سازمانی می تواند به بازدیدکنندگان، مشتریان و مشتریان احتمالی کمک کند تا درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و فرد مناسبی را برای تماس پیدا کنند. اگر کارمندان زیادی دارید، یک نمودار سازمانی نیز می‌تواند به تیم‌های مختلف کمک کند تا راحت‌تر با هم ارتباط برقرار کنند و کار کنند.

در این مقاله نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

چگونه یک نمودار سازمانی برای شرکت خود در وردپرس ایجاد کنیم

چرا نمودار سازمانی شرکت خود را در وردپرس ایجاد کنید؟

یک نمودار سازمانی نشان می دهد که چگونه یک شرکت، از مدیر عامل گرفته تا تیم های مختلف و کارکنان فردی در هر تیم، ساختار یافته است.

یک نمودار سازمانی مفید می تواند به کارمندان کمک کند تا بفهمند تیم های دیگر چگونه ساختار یافته اند و در هر شرایطی باید با چه کسانی تماس بگیرند.

نمودار همچنین می تواند برای اشخاص ثالث مفید باشد. به عنوان مثال، اگر در حال ایجاد یک پورتال مشتری هستید، یک نمودار سازمانی می تواند به مشتریان کمک کند تا بهترین فرد را برای تماس پیدا کنند.

حتی می‌توانید نمودار سازمانی شرکت را به وب‌سایت عمومی وردپرس خود اضافه کنید تا جنبه انسانی کسب‌وکارتان را نشان دهید و شهرت برندتان را افزایش دهید.

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید نگاهی به نحوه ایجاد و مدیریت آسان نمودار سازمانی شرکت در وردپرس بیندازیم.

چگونه یک نمودار سازمانی برای شرکت خود در وردپرس ایجاد کنیم

ساده ترین راه برای ایجاد نمودار کارمند، استفاده از نمودار سازمانی است.

با استفاده از این افزونه رایگان، می توانید نمودارهایی را با استفاده از یک ویرایشگر بصری ساده ایجاد کنید و تصاویر، لینک ها، متن و پنجره های بازشو را به نمودار سازمانی شرکت خود اضافه کنید.

نمودار سازمانی ایجاد شده با استفاده از وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Org Chart را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در هنگام فعال سازی به نمودار Wpdevart » نمودارها. سپس روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید.

نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت در وردپرس

این ویرایشگر بصری با استفاده آسان را راه اندازی می کند.

برای شروع، یک عنوان برای نمودار سازمانی شرکت وارد کنید. این فقط برای مرجع شماست، بنابراین می توانید از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.

عنوانی را به نمودار سازمانی شرکت اضافه کنید

به طور پیش فرض، نمودار سازمانی یک عنصر را به نمودار اضافه می کند. شما معمولاً این را رئیس سازمان خود می کنید، مانند یک رهبر تیم یا مدیر عامل.

برای افزودن افراد بیشتر به نمودار، کافی است ماوس را روی مورد پیش‌فرض نگه دارید. اکنون دو نماد کوچک را خواهید دید: یک مداد و یک فلش.

پیش بروید و روی فلشی که یک مورد را مستقیماً زیر مورد اول اضافه می کند کلیک کنید.

ساخت نمودار سازمانی در وردپرس با استفاده از افزونه

اکنون فقط روی این عنصر جدید قرار بگیرید و سه فلش را مشاهده خواهید کرد.

این به شما امکان می دهد عنصر دیگری را در سمت راست یا چپ آن شخص اضافه کنید. معمولاً افراد هم سطح در چارت سازمانی دارای عنوان شغلی یا مسئولیت های مشابه هستند.

چندین سطح را به نمودار سازمانی شرکت اضافه کنید

همچنین می توانید برای ایجاد یک سطح جدید در زیر آن شخص، روی فلش رو به پایین کلیک کنید. به طور معمول، افراد در نمودار سازمانی به فرد بالای خود گزارش می دهند.

با قرار دادن ماوس روی هر عنصر و کلیک بر روی فلش های مختلف، به راحتی می توانید ساختار شرکت خود را ایجاد کنید. این شامل چندین شاخه یا تیم مختلف است.

سفارشی کردن برنامه کارمندان شرکت

مرحله بعدی اضافه کردن محتوا به هر مورد است، مانند نام شخص، عکس نویسنده یا آدرس ایمیل.

برای شروع، نشانگر را روی هر مورد نگه دارید و سپس روی نماد مداد کوچک کلیک کنید.

افزودن محتوا به برنامه کارکنان شرکت

در پنجره پاپ آپی که ظاهر می شود، باید یک عکس از شخص اضافه کنید.

ادامه دهید و روی دکمه “آپلود” کلیک کنید و سپس یک تصویر را از کتابخانه رسانه وردپرس انتخاب کنید یا یک فایل جدید را از رایانه خود آپلود کنید.

تصاویر کارمندان را به نمودار سلسله مراتبی اضافه کنید

بعد، یک “عنوان” را وارد کنید که مستقیماً در زیر عکس چهره ظاهر می شود. معمولاً می خواهید از نام شخص استفاده کنید.

سپس می توانید یک “توضیح” را اضافه کنید که در زیر عنوان ظاهر می شود. معمولاً می خواهید عنوان شغلی فرد را وارد کنید، اما می توانید یک جمله کوتاه در مورد نقش او نیز اضافه کنید.

عنوان را به برنامه کارمندان اضافه کنید

در مرحله بعد، ممکن است بخواهید پیوندی به تصویر، عنوان یا توضیحات اضافه کنید. برای مثال، می‌توانید به یک فرم تماس برای آن شخص، یا شاید صفحه‌ای که در آن مشتریان بالقوه می‌توانند نمونه کارهای طراحی یا عکاسی کارمند را مشاهده کنند، پیوند دهید.

برای این کار کافی است URL مورد نظر خود را وارد کنید. سپس با استفاده از تنظیمات در بخش Select Link Area، ناحیه ای را که می خواهید پیوند را به آن اضافه کنید، انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید پیوندی به تصویر یا توضیحات شخص اضافه کنید.

پیوندهایی را به برنامه کارمندان اضافه کنید

به طور پیش فرض، پیوند در همان تب باز می شود. ممکن است ترجیح دهید پیوند را در یک برگه جدید باز کنید، به خصوص اگر از یک URL خارجی استفاده می کنید. برای انجام این کار، کافی است کادر کنار «باز کردن URL در یک برگه جدید» را علامت بزنید.

ممکن است بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد هر فرد در نمودار سازمانی شرکت نشان دهید. به عنوان مثال، می‌توانید آدرس ایمیل کسب‌وکار و شماره تلفن، بیوگرافی، شرح شغل دقیق‌تر یا هر اطلاعات دیگری را که می‌خواهید اضافه کنید.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که برای هر فرد یک پاپ آپ ایجاد کنید. به این ترتیب، می توانید اطلاعات دقیق را بدون اینکه نمودار پیچیده یا متن سنگین به نظر برسد، نشان دهید.

برای افزودن یک پنجره بازشو، به سادگی روی تب “پاپ آپ” کلیک کنید.

افزودن پنجره های بازشو به برنامه کارکنان در وردپرس

اکنون می توانید پیام های خود را در ویرایشگر متن کوچک تایپ کنید. این ویرایشگر دارای تمام قالب‌بندی استاندارد وردپرس است، بنابراین می‌توانید لینک‌ها را اضافه کنید، یک لیست گلوله‌دار ایجاد کنید، از قالب‌بندی متن پررنگ و ایتالیک و موارد دیگر استفاده کنید.

وقتی از اطلاعاتی که وارد کرده اید راضی هستید، می توانید مشخص کنید که بازدیدکنندگان چگونه پنجره بازشو را با استفاده از تنظیمات کنار انتخاب ناحیه بازشو باز کنند.

نحوه افزودن پاپ آپ به وب سایت تجاری

پس از انجام این کار، روی Update کلیک کنید.

حالا فقط این فرآیند را برای هر فرد در چارت سازمانی شرکت تکرار کنید.

ساخت صفحه کارمند با استفاده از وردپرس

وقتی از ظاهر نمودار راضی بودید، روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید.

سپس وقت آن است که نمودار را به وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. به سادگی صفحه یا پستی را که می خواهید نمودار سازمانی شرکت نمایش داده شود باز کنید و سپس روی نماد “+” کلیک کنید.

در پنجره ظاهر شده، “wpDevArt org chart” را تایپ کنید. وقتی بلوک صحیح نمایش داده شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه اضافه شود.

اضافه کردن بلوک به وب سایت وردپرس

سپس، منوی کشویی Select Tree را باز کنید و نمودار سازمانی را که قبلا ایجاد کرده بودید انتخاب کنید.

هنگامی که برای فعال کردن نمودار سازمانی آماده شدید، روی دکمه به‌روزرسانی یا انتشار کلیک کنید.

یک نمودار سازمانی در وردپرس منتشر کنید

اکنون می توانید از وب سایت کسب و کار خود دیدن کنید تا نمودار سازمانی شرکت خود را در عمل ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه ایجاد نمودار سازمانی شرکت خود در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد گردش کار خودکار در وردپرس و انتخاب متخصص ما از بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک را ببینید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک