منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

آیا می خواهید کاربران را از تایید نظر آنها در وردپرس مطلع کنید؟

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس هنگام ارسال نظر کاربران را مطلع نمی‌کند. این می تواند بازدیدکنندگان را متعجب کند که آیا نظر آنها را دریافت کرده اید یا حتی قصد دارید آن را ارسال کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها مطلع کنید.

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

چرا وقتی نظر آنها در وردپرس تایید شد به کاربران اطلاع دهید

نظرات به بازدیدکنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا با شما و سایر خوانندگان ارتباط برقرار کنند.

آنها یک راه عالی برای دریافت تعامل و بازخورد هستند و می توانند به ایجاد یک جامعه در اطراف وبلاگ وردپرس شما کمک کنند.

به طور پیش فرض، وردپرس تمام نظرات جدید را در یک صف تعدیل قرار می دهد. شما می توانید این نظرات را در قسمت مدیریت ببینید، اما تا زمانی که آنها را تایید نکنید، در وب سایت شما ظاهر نمی شوند.

تایید نظرات در قسمت مدیریت وردپرس

تعدیل نظرات بهترین راه برای ایمن نگه داشتن بحث ها و بدون هرزنامه است. با این حال، وردپرس به‌طور پیش‌فرض زمانی که نظر آنها را تأیید می‌کنید، به کاربران اطلاع نمی‌دهد.

در عوض، بازدیدکنندگان باید به بررسی سایت شما ادامه دهند تا ببینند نظر آنها ظاهر شده است یا خیر. اکثر نظر دهندگان این کار را فراموش می کنند. گاهی اوقات بازدیدکنندگان حتی ممکن است تصور کنند که شما نظر آنها را رد کرده اید، اگر اعلانی دریافت نکنند.

با اذعان به اینکه نظر آنها را ارسال کرده اید، می توانید بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا به وب سایت وردپرس خود بازگردند. این برای تعامل عالی است و می تواند بحث جالب و پر جنب و جوش بیشتری ایجاد کند.

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها مطلع کنیم.

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

ساده ترین راه برای آگاه کردن افراد هنگام ارسال نظر آنها، استفاده از Comment Approved Notifier Extended است. راه اندازی این افزونه آسان است و به شما امکان می دهد ایمیل های شخصی سازی شده را برای کاربران خود ارسال کنید.

ابتدا باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن، افزونه به صورت خودکار کار می کند. هر زمان که نظری را تأیید کنید، وردپرس یک اعلان به آدرس ایمیل آن شخص ارسال می کند.

ایمیل تایید نظر

اگر می خواهید محتوای ایمیل را تغییر دهید، فقط کلیک کنید نظر تایید شده است در داشبورد وردپرس شما

اکنون ایمیل پیش فرض و تمام کدهای کوتاه مختلف را که می توانید در پیام خود استفاده کنید، مشاهده خواهید کرد.

نحوه اطلاع کاربران از تایید نظر آنها در وردپرس

هنگامی که ایمیلی ایجاد می کنید، اعلامیه تأیید نظر، کد کوتاه را با اطلاعات واقعی جایگزین می کند. به عنوان مثال، جایگزین خواهد شد [commentauthor] با نام وارد شده توسط شخص در وب سایت وردپرس شما.

می‌توانید هر کد کوتاهی را در ویرایشگر ایمیل کوچک تایپ یا جای‌گذاری کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانید متن ساده را نیز وارد کنید.

یک کد کوتاه به ایمیل تأیید نظر اضافه کنید

وقتی از ظاهر ایمیل راضی هستید، می‌توانید ادامه دهید و روی دکمه «به‌روزرسانی» کلیک کنید.

اکنون Comment Approver Notification ایمیل جدید را برای کاربران شما ارسال می کند.

ایمیل راه مهمی برای ارتباط با بازدیدکنندگان، کاربران و مشتریان شماست. با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که از یک افزونه SMTP برای بهبود ارسال ایمیل استفاده کنید و اعلان های نظرات را از پوشه اسپم دور نگه دارید.

WP Mail SMTP بهترین افزونه وردپرس SMTP در بازار است. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی از هر سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس ایمن و ایمن استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه رفع عدم ارسال ایمیل وردپرس را بررسی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که یاد بگیرید چگونه کاربران را هنگام تایید نظر آنها در وردپرس مطلع کنید. همچنین می‌توانید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیلی و انتخاب تخصصی ما از بهترین نرم‌افزار چت زنده برای مشاغل کوچک را بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک