منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

آیا می خواهید یک برچسب عنوان یا nofollow به لینک های وردپرس خود اضافه کنید؟

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس راهی برای افزودن ویژگی‌های عنوان و nofollow هنگام ایجاد پیوند با ویرایشگر بلوک وردپرس ارائه نمی‌کند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه گزینه های عنوان و ویژگی nofollow را به پنجره Insert Link در وردپرس اضافه کنید.

نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

چرا ویژگی های عنوان و NoFollow را به لینک های وردپرس اضافه کنید؟

هنگامی که محتوا می نویسید، می توانید پیوندهایی برای اتصال پست ها و صفحات خود اضافه کنید و به مقالات سایت های دیگر مراجعه کنید. این پیوندها به بازدیدکنندگان وب سایت وردپرس شما می گویند که در آن می توانند اطلاعات بیشتری در مورد یک موضوع خاص پیدا کنند.

دادن عنوان به پیوندهای خود مفید است. زمانی که شخصی ماوس را روی یک پیوند نگه می‌دارد، ظاهر می‌شود.

لینک عنوان

این می تواند برای خوانندگان شما اطمینان بخش باشد زیرا مشخص می کند که لینک به کجا منتهی می شود. همچنین سئوی سایت شما را بهبود می بخشد.

کارشناسان سئو همچنین استفاده از ویژگی nofollow را هنگام لینک دادن به وب سایت های خارجی توصیه می کنند. این ویژگی به موتورهای جستجو می گوید که می توانند این پیوندها را بخزند، اما حقوق پیوند را به این وب سایت ها منتقل نمی کنند.

با این حال، وقتی روی نماد Insert Link در وردپرس کلیک می‌کنید، هیچ گزینه‌ای برای اضافه کردن عنوان پیوند یا ایجاد پیوند nofollow وجود ندارد. پنجره بازشو فقط به شما امکان می دهد URL پیوند را اضافه کنید و گزینه ای برای باز کردن پیوند در یک پنجره جدید به شما می دهد.

به طور پیش فرض، وردپرس به شما اجازه نمی دهد که ویژگی های Title و NoFollow را اضافه کنید

با این اوصاف، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن گزینه‌های عنوان و nofollow به پنجره بازشو پیوند درج وبلاگ وردپرس خود بیاندازیم.

نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow به درج پاپ آپ لینک در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه رایگان All in One SEO Lite را نصب کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

All in One SEO (AIOSEO) بهترین افزونه سئو برای وردپرس است و به شما کمک می کند سئوی وب سایت خود را بهبود ببخشید. شما فقط به نسخه رایگان نیاز دارید تا ویژگی‌های اضافی را به پنجره افزودن پیوند اضافه کنید، اما AIOSEO Pro ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بهتری داشته باشید.

پس از فعال سازی، باید افزونه را با استفاده از جادوگر راه اندازی AIOSEO پیکربندی کنید. برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای قطعی ما در مورد نحوه راه اندازی All in One SEO برای وردپرس را ببینید.

پس از انجام این کار، افزونه به طور خودکار ویژگی های اضافی را به پنجره درج پیوند اضافه می کند.

اینها شامل یک فیلد عنوان و گزینه هایی برای اضافه کردن برچسب های nofollow، حمایت شده و UGC (محتوای تولید شده توسط کاربر) می شود.

AIOSEO ویژگی های NoFollow و Title را به پنجره درج پیوند اضافه می کند

برای افزودن عنوان پیوند، کافی است آن را در کادر «افزودن ویژگی عنوان به پیوند» وارد کنید. هنگامی که پیوند را ذخیره می کنید، AIOSEO عنوان و هر ویژگی را که اضافه می کنید اعمال می کند.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه گزینه‌های عنوان و nofollow را به پنجره درج پیوند وردپرس اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه افزایش سرعت عملکرد وردپرس را بیاموزید یا لیست افزونه های ضروری ما را برای تقویت سایت خود بررسی کنید.

اگر از این مقاله لذت بردید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست نحوه اضافه کردن عنوان و NoFollow برای درج یک لینک پاپ آپ در وردپرس اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.