منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی Broken Link Checker – جستجوگر آسان لینک شکسته برای تعمیر لینک های شکسته در وردپرس

معرفی Broken Link Checker – جستجوگر آسان لینک شکسته برای تعمیر لینک های شکسته در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معرفی Broken Link Checker – جستجوگر آسان لینک شکسته برای تعمیر لینک های شکسته در وردپرس

از پیدا کردن و تعمیر لینک های خراب در سایت وردپرس خود خسته شده اید؟

آیا تا به حال آرزو کرده اید که وجود داشته باشد روش بی عیب و نقص برای نظارت دوره ای آسان همه اتصالات داخلی و خارجی بدون هزینه های بالا؟

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب‌سایت‌های باهوش هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود این راه‌حل را آرزو کرده‌اید.

امروز مشتاقم محصول جدید خود را معرفی کنم، Broken Link Checker، که به صورت بی صدا در پس زمینه سایت شما اجرا می شود و به شما آرامش می دهد.

ما این ابزار را ایجاد کردیم تا به شما کمک کند سریعاً سایت خود را از نظر لینک های خراب بررسی کنید و به راحتی آنها را برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تعمیر کنید.

معرفی جستجوگر لینک شکسته برای وردپرس توسط aioseo

جستجوگر لینک شکسته چیست؟

Broken Link Checker یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به صورت دوره ای وب سایت شما را می خزد و هر لینک را بررسی می کند تا مطمئن شود خراب نیست.

این به عنوان یک سرویس SaaS ساخته شده است، بنابراین هرگز سرور میزبان وردپرس شما را بیش از حد بارگذاری نمی کند یا سرعت وب سایت شما را کاهش نمی دهد.

افزونه Broken Link Checker توسط همان تیم پشت سر AIOSEO (همه در یک سئو)، بهترین افزونه SEO برای وردپرس، توسعه یافته است.

هنگامی که پیوندهای شکسته پیدا می شوند، افزونه به شما این امکان را می دهد که آنها را مستقیماً از خود افزونه تعمیر کنید، بدون اینکه نیازی به بازدید از صفحات جداگانه ای داشته باشید که آن پیوندها در آن اضافه شده است.

چرا به یک جستجوگر لینک شکسته نیاز دارید؟

لینک های شکسته می توانند بازدیدکنندگان وب سایت شما را ناامید کرده و باعث ترک سایت شما شوند. آنها حتی می توانند به سئو، تبدیل و فروش وب سایت شما آسیب بزنند.

در سایت‌های وردپرسی، پیوندهای شکسته معمولاً زمانی اتفاق می‌افتند که یک سایت به یک نام دامنه جدید منتقل می‌شود یا زمانی که یک پست یا صفحه بدون تغییر مسیر مناسب حذف می‌شود.

گاهی اوقات لینک های شکسته ممکن است به دلیل یک اشتباه تایپی رخ دهند و ممکن است برای ماه ها، اگر نه سال ها، شناسایی نشوند. اما بدتر از آن، اگر زمانی به یک وب‌سایت خارجی که متعلق به شما نیست، لینک دهید و آنها صفحه را تغییر دهند، آن را حذف کنند یا سایت را ببندند، سایت شما دارای لینک‌های خراب خواهد بود.

به همین دلیل است که نظارت منظم بر لینک های شکسته برای وب سایت وردپرس شما مهم است.

در حالی که ابزارهای بررسی لینک شکسته SaaS در بازار وجود دارد، اکثر آنها یا بسیار گران هستند یا به طور خاص برای وب سایت های وردپرس ساخته نشده اند.

بنابراین تصمیم گرفتم با تیمم همکاری کنم تا در نهایت یک ابزار جستجوگر پیوند شکسته برای مبتدیان برای وردپرس ایجاد کنم.

با Broken Link Checker می توانید…

  • هر 3 روز یکبار تمام لینک های سایت خود را اسکن کنید
  • لینک های معتبر، لینک های شکسته و تغییر مسیرها را شناسایی می کند
  • نوع پست (پست‌ها، صفحات یا انواع پست سفارشی) و وضعیت‌ها (منتشر شده، پیش‌نویس و غیره) را تنظیم کنید
  • URL های خاصی را از بررسی حذف کنید

… و خیلی بیشتر.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید و می خواهید تجارت آنلاین خود را توسعه دهید، پس می دانید که چقدر مهم است که یک تجربه وبگردی یکپارچه را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید.

آخرین چیزی که می خواهید خوانندگان شما ببینند یک پیام خطای بزرگ 404 صفحه یافت نشد است که به عنوان بن بست برای سایت وردپرس شما عمل می کند.

نحوه استفاده از جستجوگر لینک های شکسته در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Broken Link Checker را در سایت خود نصب و فعال کنید.

aioseo لینک های خراب را بررسی کنید

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

سپس باید افزونه را به حساب Broken Link Checker خود پیوند دهید.

پس از پیوند افزونه به حساب خود، می توانید سوئیچ را روشن کنید تا موتورهای جستجو نتوانند لینک های خراب را دنبال کنند. حتی می‌توانید آن را طوری تنظیم کنید که زمانی که پیوند از طریق افزونه به‌روزرسانی می‌شود، تاریخ اصلاح شده برای یک صفحه/پست به‌روزرسانی نشود.

ابزاری برای گیر کردن لینک ها، لینک های شکسته

وقتی روی لینک های خراب می بینید که افزونه به طور خودکار کل سایت را اسکن کرده است و لینک ها به عنوان شکسته، تغییر مسیر و رد شده دسته بندی شده اند.

افزونه Broken Link Checker به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی لینک های شکسته را درست در افزونه خود تعمیر کنید. برای جایگزینی پیوند شکسته، فقط کلیک کنید ویرایش URL.

در غیر این صورت، اگر می خواهید پیوند را حذف کنید، فقط کلیک کنید اتصال را پایان دهید و لینک از صفحه حذف خواهد شد.

url را در جستجوگر پیوند شکسته ویرایش کنید

پس از به‌روزرسانی پیوند، می‌توانید با کلیک بر روی آن، دوباره بررسی کنید که آیا پیوند هنوز کار نمی‌کند یا خیر دوباره بررسی کن گزینه. در صورت تمایل، حتی می توانید پیام را از افزونه رد کنید.

جزئیات بیشتری را در هر پیوند دریافت کنید

جستجوگر پیوند شکسته جزئیات بیشتری در مورد هر پیوند به شما می دهد، مانند مدت زمانی که پیوند شکسته شده است و اطلاعات موجود در سرصفحه پاسخ، کد وضعیت HTTP و موارد دیگر.

جزئیاتی در مورد وضعیت پیوندهای شکسته دریافت می کنید

انواع صفحاتی که اسکن می شوند را کنترل کنید

یکی دیگر از جنبه های مهم Broken Link Checker تنظیمات پیشرفته آن است که به شما کنترل کامل بر روی صفحاتی که باید اسکن کنید می دهد. در این افزونه می‌توانید نوع پست (پست‌ها، صفحات یا انواع پست سفارشی) و وضعیت‌ها (منتشر شده، پیش‌نویس و غیره) را تنظیم کنید.

همچنین می توانید برخی از صفحات را از اسکن شدن حذف کنید.

تنظیمات پیشرفته جستجوگر لینک شکسته

این به شما کمک می کند بودجه خزیدن خود را بهتر مدیریت کنید، بنابراین می توانید مطمئن شوید که اعتبار اسکن پیوند را هدر نمی دهید.

سایت خود را به روش صحیح اسکن کنید

جستجوگر لینک شکسته هم خارجی (پیوندهای وب سایت شما به دیگران) و هم پیوندهای داخلی (پیوندهای یک صفحه در سایت شما به صفحه دیگر) را در سایت شما اسکن می کند.

برخلاف سایر افزونه های وردپرس، Broken Link Checker از یک سرور خصوصی خارجی برای اسکن (یا به عبارت دیگر، پینگ) برای لینک های شکسته در سایت شما استفاده می کند. این به این دلیل است که پینگ مکرر سایت های خارجی از سرورهای شما می تواند سایت شما را برای ISP ها مشکوک نشان دهد و سایت های شما را در معرض خطر قرار گرفتن در لیست سیاه قرار دهد.

به همین دلیل است که اکثر شرکت های میزبان وردپرس افزونه های سنتی چک کننده لینک شکسته را در لیست بلاک خود قرار می دهند.

از آنجایی که Broken Link Checker از یک سرور خصوصی خارجی برای پینگ لینک های خارجی استفاده می کند، می توانید مطمئن باشید که در دستان امنی هستید.

چه چیزی در پیش است؟

Broken Link Checker محصول تیم من در AIOSEO است که یک افزونه پیشرو در سئو وردپرس با بیش از 3 میلیون نصب است.

هدف ما ادامه ساخت بهترین ابزار سئو در کلاس است تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما همیشه از رقبای شما جلوتر است.

Broken Link Checker تنها یکی از ابزارهای جدیدی است که ما راه اندازی کرده ایم.

ما نقشه راه هیجان انگیزی برای قدرتمندتر کردن این افزونه در پیش داریم و من به تیم خود بسیار افتخار می کنم.

اگر ایده ای دارید که چگونه می توانیم پلت فرم جستجوگر لینک شکسته یا سایر ابزارهای سئو را برای شما مفیدتر کنیم، لطفاً پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

ارادتمند شما،

سید بلحی
بنیانگذار WPBeginner

PS آیا می خواهید ما کسب و کار وردپرس شما را خریداری کنیم یا در آن سرمایه گذاری کنیم؟ درباره صندوق رشد WPBeginner بیشتر بدانید.