منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معاملات وردپرس قبل از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2022 (تا 60٪ تخفیف)

معاملات وردپرس قبل از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2022 (تا 60٪ تخفیف)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آیا برای معاملات وردپرس قبل از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2022 هیجان زده هستید؟

بله، چیزی که شنیدید درست است. ما بسیار خوشحالیم که در اوایل جمعه سیاه و سایبر دوشنبه معاملات وردپرس خود را اعلام می کنیم که در آن ما تخفیف های بزرگی را در قالب های وردپرس خود ارائه می دهیم.

جمعه سیاه اوایل امسال برای کاربران ThemeGrill ما آغاز شد. موفق باشی! با این حال، اگر عضوی از خانواده ما نیستید، این شانس طلایی شما برای پیوستن است.

توجه داشته باشید: این یک فروش قبل از جمعه سیاه وردپرس است، بنابراین فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است. نیازی به وحشت نیست، ما همچنین به جمعه سیاه و دوشنبه سایبری واقعی وردپرس باز خواهیم گشت.

معرفی کرد! کوپن ها و معاملات وردپرس قبل از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2022

در زیر توضیحات، کد کوپن، تاریخ اعتبار و درصد تخفیف را نیز آورده ایم.

بنابراین، بیایید شروع کنیم!

1. تا 60٪ تخفیف تم های ThemeGrill

ThemeGrill معاملات وردپرس قبل از جمعه سیاه و سایبر دوشنبه

ThemeGrill یکی از فروشگاه های پیشرو قالب وردپرس در وب است. و سزاوار این همه ستایش است. ThemeGrill در حال حاضر مورد اعتماد 400000 مشتری است و تعداد کاربران هر روز در حال افزایش است. ThemeGrill بیش از 16 تم وردپرس را ارائه می دهد که در میان آنها ColorMag، Spacious و Flash محبوب ترین ها هستند.

جزئیات پیشنهاد: تا 60٪ تخفیف (همه برنامه های سالانه: 60٪ تخفیف، همه برنامه های مادام العمر: 50٪ تخفیف)

کد کوپن: BFCM2022

تاریخ معتبر: از 20 اکتبر 2022 تا 31 اکتبر 2022

2. تا 60 درصد تخفیف تم Zakra

وردپرس اوایل جمعه سیاه معامله Zakra

یکی دیگر از تم های پرجمعیت، Zakra است که تخفیف زیادی را در تمام برنامه های ممتاز خود ارائه می دهد. Zakra بیش از 80 قالب اولیه دارد و این فرصتی است که همه آنها را با قیمت کمتری خریداری کنید و به جمع 60 هزار مشتری خوشحال آن بپیوندید.

جزئیات پیشنهاد: تا 60٪ تخفیف (همه برنامه های سالانه: 60٪ تخفیف، همه برنامه های مادام العمر: 50٪ تخفیف)

کد کوپن: BFCM2022

تاریخ معتبر: از 20 اکتبر 2022 تا 31 اکتبر 2022

معاملات بیشتر جمعه سیاه و سایبر دوشنبه وردپرس به زودی برای سال 2022 ارائه می شود

یک بار دیگر به شما یادآوری می کنیم که این یک معامله وردپرس قبل از جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است. با این حال، ما به زودی به جمعه سیاه واقعی و دوشنبه سایبری نیز باز خواهیم گشت. در ضمن، از پیش فروش ما لذت ببرید!

لطفا این پست را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا عزیزان شما نیز از این فروش لذت ببرند. همچنین حتما ما را دنبال کنید توییتر و فیس بوک برای اطلاع از پیشنهاد بعدی ما.

آیا می خواهید وبگاه خودتان را راه بیاندازید؟ به دنبال یک پلت فرم هاست ارزان و قابل اعتماد هستید؟ سپس Bluehost، SiteGround و Kinsta برخی از بهترین خدمات میزبانی هستند که می توانید دریافت کنید.

و برای این پست تمام شد. امیدواریم همه شما را در پست جمعه سیاه بعدی خود ببینیم. قبل از رفتن، می توانید از صفحه وبلاگ ما دیدن کنید 😊.

سلب مسئولیت: برخی از پیوندهای این پست ممکن است پیوندهای وابسته باشند. بنابراین اگر چیزی را از طریق پیوند خریداری کنید، ما یک کمیسیون وابسته دریافت خواهیم کرد.