منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • راهنمای گام به گام آسان برای شروع یک LLC (2022)

راهنمای گام به گام آسان برای شروع یک LLC (2022)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهنمای گام به گام آسان برای شروع یک LLC (2022)

اگرچه انواع مختلفی از نهادهای تجاری وجود دارد، یک LLC منحصر به فرد است و بهترین ساختارهای تجاری شراکت و شرکت را ترکیب می کند. با این حال، اگر تجربه محدودی در راه اندازی یک کسب و کار دارید، ممکن است راه اندازی یک LLC به تنهایی برای شما دشوار باشد.

راه اندازی این نوع شرکت نیازمند اقدامات خاصی است و شما را ملزم به گذراندن چندین مرحله می کند.

در اینجا در Firstsiteguide، ما تحقیقات عمیقی در مورد چگونگی راه اندازی صحیح یک LLC انجام داده ایم. در زیر هر کاری که برای تشکیل اولین LLC خود باید انجام دهید آورده شده است.

نحوه راه اندازی یک LLC در 7 مرحله ملموس

مرحله 1: ایالت خود را انتخاب کنید

اولین قدم برای تشکیل یک LLC این است که ایالت خود را انتخاب کنید. اگرچه ممکن است برداشتن این یک قدم آسان به نظر برسد، اما همچنان باید آن را جدی بگیرید.

انتخاب وضعیت مناسب برای تشکیل یک LLC بسیار مهم است زیرا می تواند بر هزینه کلی تشکیل یک LLC تأثیر بگذارد.

هر ایالت در ایالات متحده این حق را دارد که از اعضای بالقوه LLC هزینه های متفاوتی درخواست کند. به عنوان مثال، هزینه تشکیل یک LLC در کنتاکی تنها 40 دلار است، در حالی که در ماساچوست 500 دلار است.

ایالت های مختلف همچنین ممکن است الزامات و فرم های نامگذاری شرکت منحصر به فردی داشته باشند که باید قبل از انجام مراحل خاص آن ها را درک کنید.

هزینه های دولتی برای بایگانی و تمدید LLC

مرحله 2: نام LLC خود را تعیین کنید

نام LLC شما باید کوتاه و به راحتی قابل یادآوری باشد. باید بر شرکای تجاری و مصرف کنندگان بالقوه آینده تأثیر بگذارد. در حالی که شما بر روی یافتن چیزی جذاب تمرکز می کنید که به راحتی در همه کانال ها به فروش می رسد، چیز دیگری نیز در ذهن دارید.

الزامات قانون ایالتی خاصی در مورد نام LLC وجود دارد. مهم ترین چیزی که باید بدانید این است که نمی توانید از نامی استفاده کنید که در حال حاضر توسط کسب و کار دیگری در ایالت استفاده می شود. همچنین بسیاری از ایالت‌ها را خواهید دید که کلمات خاصی را ممنوع می‌کنند که می‌تواند نوع کسب‌وکاری را که می‌خواهید ایجاد کنید، توصیف کند.

همچنین، در بسیاری از ایالت ها باید نوعی از “LLC” را در نام کسب و کار خود بگنجانید. ایمن ترین رویکرد این است که ابتدا در مورد الزامات نامگذاری LLC در ایالتی که انتخاب کرده اید تحقیق کنید.

مرحله سوم: یک نماینده ثبت شده پیدا کنید

اگرچه الزامات نامگذاری و هزینه ها ممکن است از ایالت به ایالت دیگر متفاوت باشد، هر ایالت به یک LLC نیاز دارد که یک نماینده ثبت شده داشته باشد. این شخص اسناد مهمی را از طرف LLC شما دریافت خواهد کرد.

نماینده ثبت شده می تواند یک فرد مسئول LLC، یکی از کارمندان شما یا خودتان باشد. اگر ترجیح می‌دهید یک ارائه‌دهنده خدمات نمایندگی ثبت‌شده این کار را انجام دهد، می‌توانید انتخاب کنید. با این حال، این انتخاب هزینه دارد.

الزامات خاصی وجود دارد که یک شخص یا ارائه دهنده خدمات باید آنها را برآورده کند تا نماینده ثبت شده برای LLC شما باشد:

 • آنها باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشند.
 • آنها باید در آدرسی در ایالتی که برای راه اندازی LLC تشکیل پرونده می دهید در دسترس باشند.

مرحله چهارم: شکل عضو سازمان را برای ایالت خود پیدا کنید

در مرحله بعد، باید اساسنامه ای را که ایالت شما نیاز دارد، پیدا کنید. این مورد نیاز است زیرا LLC یک شخص حقوقی است و شما باید مدارک مناسب را با آژانس دولتی، معمولاً وزیر امور خارجه، ارسال کنید.

اگرچه بیشتر اطلاعاتی که به این سند به عنوان “اساسنامه” اشاره می شود، پیدا خواهید کرد، اما برخی از ایالت ها از “گواهی تاسیس” استفاده می کنند.

از وب سایت رسمی وزیر امور خارجه در ایالت خود دیدن کنید و فرم صحیح را بیابید.

در اینجا مثالی از یکی از اعضای فرم سازمانی ایالت نیویورک آمده است:

عضو فرم سازمانی نیویورک

مرحله پنجم: فرم را پر کنید

اکنون که یک نسخه از فرم اساسنامه سازمان را دارید، آماده پر کردن آن هستید. این ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی، باید جزئیات زیر را ارائه دهید:

 • نام شرکت؛
 • آدرس کسب و کار؛
 • هدف کسب و کار شما؛
 • ساختار مدیریت LLC شما؛
 • اطلاعات تماس نماینده ثبت شده؛
 • تاریخ شروع LLC؛ و
 • نام مدیر(های) LLC.

همه اعضای LLC باید قبل از اینکه بتوانید این فرم را ثبت کنید، آن را امضا کنند. برخی از کشورها الزامات اضافی دارند. به عنوان مثال، اگر در حال راه اندازی یک LLC در نیویورک هستید، باید قبل از ارسال فرم عضویت، قصد خود را برای ثبت LLC و انتشار آن در روزنامه به صورت عمومی اعلام کنید.

مجدداً از وب‌سایت رسمی وزیر امور خارجه مربوطه بازدید کنید تا تمام شرایط لازم برای اطمینان از رد نشدن درخواست شما از نظر فنی را بیابید.

فرم را به ایالت ارسال کنید

اکنون فرم شما تکمیل شده و شما آن را امضا کرده اید. سپس باید آن را ارسال کنید. قبل از انجام این کار، باید آخرین بررسی را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات خواسته شده را ارائه کرده اید و هیچ غلط املایی مرتکب نشده اید.

اکنون می توانید طبق نیاز ایالت خود هزینه تشکیل پرونده را پرداخت کنید و سپس فرم را ارسال کنید. وب سایت وزیر امور خارجه همچنین آدرسی را برای ارسال فرم در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله ششم: توافقنامه عملیاتی خود را ایجاد کنید

هر LLC باید بر اساس برنامه ای عمل کند. این طرح، قرارداد عملیاتی نامیده می شود. جزئیات حقوق و تعهدات اعضای LLC از جمله جنبه های مدیریتی، قانونی و مالی را تشریح می کند. قرار دادن عملیات LLC خود به صورت کتبی می تواند به شما کمک کند در مسیر خود بمانید. این نیز یک الزام قانونی در برخی ایالت ها است.

اگر نمی دانید چگونه توافق نامه عملیاتی خود را ایجاد کنید، دو گزینه دارید. می توانید یک الگوی رایگان را به صورت آنلاین جستجو کنید یا یک وکیل متخصص در قراردادهای عملیاتی LLC استخدام کنید.

مرحله شماره 7: EIN خود را از IRS دریافت کنید

همه افراد در ایالات متحده دارای شماره تامین اجتماعی (SSN) هستند. معادل شرکتی آن یک شماره شناسایی کارفرما (EIN) است. سایر شرایط برای EIN عبارتند از شماره شناسایی مالیات دهندگان فدرال (FTIN) و شماره شناسایی کارفرمای فدرال (FEIN).

دریافت EIN ضروری است زیرا بدون آن نمی توانید حساب بانکی تجاری باز کنید یا کارمندانی را استخدام کنید.

خبر خوب این است که می توانید یک EIN را به صورت رایگان از وب سایت رسمی IRS دریافت کنید، جایی که می توانید فرم درخواست آنلاین را پیدا کنید. از آنجایی که برای درخواست EIN خود به تاریخ ثبت کسب و کار نیاز دارید، باید منتظر بمانید تا LLC خود را قبل از دریافت EIN از IRS تشکیل دهید.

برای مدرک خارجی خود (در صورت نیاز) پرونده کنید

اگر LLC خود را در یک ایالت تشکیل می دهید و قصد دارید در ایالت دیگر تجارت کنید، باید برای صلاحیت خارجی خود اقدام کنید. ثبت شرکت LLC خارجی زمانی که شما در کشوری غیر از ایالت تاسیس LLC فعالیت می کنید الزامی است. LLC شما، در این مورد، یک نهاد تجاری خارجی است.

فرآیند تکمیل و ارسال فرم عضو سازمان کاملاً مشابه فرآیند قبلی است:

 • یک نماینده ثبت شده با آدرسی در ایالت تعیین کنید.
 • دریافت گواهی حسن نیت؛
 • پرداخت هزینه ها؛ و
 • مدارک صلاحیت خارجی را تکمیل و ارسال کنید.

نتیجه

اگر تمام این مراحل را دنبال کنید، می توانید LLC را بدون هیچ مشکلی راه اندازی کنید. از آنجایی که هر ایالت ایالات متحده الزامات و هزینه های منحصر به فردی دارد، مهم ترین گام بازدید از وب سایت وزیر امور خارجه برای ایالتی است که در آن LLC خود را تشکیل می دهید.

این سایت تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد، از جمله عضوی از فرم سازمانی، تا به شما کمک کند راه اندازی LLC خود را ساده کنید.