منو سایت

به HeroThemes به صندوق رشد WPBeginner خوش آمدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به HeroThemes به صندوق رشد WPBeginner خوش آمدید

امروز بسیار هیجان‌زده هستم که اعلام کنم WPBeginner Growth Fund سهام سرمایه‌گذاری در HeroThemes، شرکت مادر پشت زمینه محبوب وردپرس و پلاگین پایگاه دانش به نام Heroic KB و KnowAll Theme را به عهده گرفته است.

بیش از 26000 صاحب کسب و کار هوشمند از پلاگین ها و تم های HeroThemes برای ایجاد یک پایگاه دانش گسترده و ارائه بهترین پشتیبانی مشتری در کلاس به مشتریان خود استفاده می کنند.

صندوق رشد WPBeginner در HeroThemes سرمایه گذاری می کند

درباره HeroThemes

HeroThemes یک شرکت وردپرس مستقر در بریتانیا است که توسط کریس هادلی و ریچارد لانگ تأسیس شده است.

آنها در ساخت ابزارهایی تخصص دارند که به شما امکان می دهد خدمات عالی به مشتریان را در وب سایت وردپرس خود ارائه دهید.

با پلاگین ها و تم های HeroThemes می توانید

  • به راحتی تمام بلیط ها و ایمیل های پشتیبانی خود را مدیریت کنید
  • یک پایگاه دانش کامل را به سایت خود اضافه کنید یا در یک پورتال پشتیبانی مشتری اختصاصی ایجاد کنید
  • بهبود زمان پاسخگویی پشتیبانی با پرسش‌های متداول مفید

همه در وب سایت وردپرس شما.

به طور خلاصه، HeroThemes وب سایت وردپرس شما را به یک پلت فرم پشتیبانی عالی از مشتری تبدیل می کند.

بیایید نگاهی دقیق به محصولات مختلف HeroThemes بیندازیم.

قهرمانانه KB: پلاگین #1 پایگاه دانش وردپرس که به شما کمک می کند یک پورتال پشتیبانی مشتری را به وب سایت تجاری موجود خود اضافه کنید.

kb قهرمانانه

KnowAll: این یک تم اختصاصی پایگاه دانش است که به شما امکان می دهد یک وب سایت پایگاه دانش بسازید و همچنین یکپارچگی عمیق با پلاگین Heroic KB ارائه می دهد.

می دانم

صندوق پست قهرمانانه: شماره 1 Help Desk و پلاگین پشتیبانی مشتری که توسط WordPress طراحی شده است که به شما امکان می دهد بلیط های پشتیبانی و ایمیل های مشتری را مستقیماً در سایت وردپرس خود مدیریت کنید.

صندوق پست قهرمانانه

سوالات متداول قهرمانانه: به شما امکان می دهد برای بهبود زمان پاسخگویی پشتیبانی و جلوگیری از دریافت ایمیل های مکرر از مشتریان، سوالات متداول را پست کنید.

فک قهرمانانه

زمینه

4 سال پیش من یک پست برای جشن دهمین سالگرد WPBeginner منتشر کردم. در این پست، از خوانندگان خود خواستم تا داستان WPBeginner خود را به صورت ویدیویی به اشتراک بگذارند و آنچه را که از WPBeginner آموخته‌اند و تأثیر آن بر تجارت خود توضیح دهند.

من تعداد زیادی ویدیوی کاربر دریافت کردم و یکی از پاسخ های ویدیویی از کریس هدلی بود، بنابراین در آن مرحله با او تماس گرفتم.

کریس یک پیرو طولانی مدت WPBeginner است. او در روزهای اولیه از یکی از مقالات WPBeginner ما در مورد حلقه فوق العاده وردپرس یاد گرفت، که نقش مهمی در ایجاد کسب و کار HeroThemes داشت.

چندین سایت پایگاه دانش خودمان نیز توسط پلاگین Heroic KB پشتیبانی می‌شوند و سایر سایت‌های doc ما از بسیاری از عملکردهایی که در روزهای قبل از این افزونه استفاده کرده‌ایم استفاده می‌کنند.

با رفتن به سال 2023، در نهایت تصمیم گرفتیم به نیروها بپیوندیم.

من از طریق صندوق رشد WPBeginner روی HeroThemes سرمایه گذاری کرده ام و به تیم در مورد چگونگی رشد کسب و کارشان مشاوره خواهم داد.

در Awesome Motive، ما سال ها تجربه ساخت افزونه های محبوب وردپرس را داریم که توسط بیش از 25 میلیون وب سایت از جمله OptinMonster، WPForms، MonsterInsights و بسیاری دیگر استفاده می شود.

ناگفته نماند، مجموعه ما از شرکت‌های سرمایه‌گذاری رشد WPBeginner مانند MemberPress، Formidable Forms، Pretty Links، Wholesale Suite، Uncanny Automator و موارد دیگر در طول سال‌ها شاهد رشد فوق‌العاده‌ای بوده است.

به اشتراک گذاری دانش ترکیبی خود با HeroThemes به همه ما کمک می کند تا به جامعه بزرگ وردپرس خدمات بهتری ارائه دهیم.

من واقعا هیجان زده هستم که با کریس، ریچارد و کل تیم کار کنم تا به رشد آنها در سال 2023 و بعد از آن کمک کنم. آنها در برنامه Mastermind بعدی ما به من خواهند پیوست.

مثل همیشه، از حمایت مداوم شما از WPBeginner بسیار سپاسگزاریم.

WPBeginner و Awesome Motive بدون شما اینجا نبودند و من فقط می خواهم بگویم که چقدر از شما قدردانی می کنم.

و من مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به شما و اکوسیستم بزرگتر وردپرس / وب برای سالهای آینده هستم.

در دسترس شما،

سید بلحی
بنیانگذار WPBeginner

PS آیا می خواهید ما کسب و کار وردپرس شما را خریداری کنیم یا در آن سرمایه گذاری کنیم؟ درباره صندوق رشد WPBeginner بیشتر بدانید.