منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای بهبود رتبه بندی، چگالی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید

برای بهبود رتبه بندی، چگالی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای بهبود رتبه بندی، چگالی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید

آیا می خواهید از نظر اخلاقی ایده های کلمات کلیدی را از رقبای خود بدزدید؟

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش یک راه آسان وجود داشت بهینه سازی بیش از حد سایت خود را برطرف کنید و رتبه جستجوی خود را افزایش دهید بدون استخدام مشاور سئو؟

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب‌سایت‌های باهوش هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود این راه‌حل را آرزو کرده‌اید.

امروز مشتاقم یک ابزار رایگان برای WPBeginner، جستجوگر چگالی کلمات کلیدی منتشر کنم، که به شما امکان می دهد بهینه ترین کلمات کلیدی را برای هر محتوا یا URL، چه سایت های خودتان و چه سایت های رقبا، بررسی کنید.

ما یک بررسی کننده چگالی کلمه کلیدی را معرفی می کنیم

ما این ابزار را ایجاد کردیم تا به شما کمک کند تا با شناسایی کلمات کلیدی مناسب برای رتبه بندی، رتبه سئوی خود را بهبود ببخشید.

چرا از جستجوگر چگالی کلمات کلیدی استفاده کنیم؟

WPBeginner’s Keyword Density Checker یک ابزار آنلاین قدرتمند است که یافتن بهینه ترین کلمات کلیدی را از هر محتوا یا URL آسان می کند.

بهترین بخش این است که استفاده از این ابزار کاملا رایگان است … بدون نیاز به ثبت نام، نصب یا ثبت نام!

تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی

یکی از دلایلی که اکثر صاحبان وب سایت در رتبه بندی سایت خود در موتورهای جستجو شکست می خورند این است که یافتن کلمه کلیدی مناسب برای رتبه بندی آسان نیست. اگرچه چندین ابزار تحقیق کلمات کلیدی در بازار وجود دارد، اما اکثر آنها یا بسیار گران هستند یا محدودیت جستجو دارند.

به همین دلیل تصمیم گرفتم یک ابزار آنلاین بدون محدودیت جستجو ایجاد کنم و آن را برای همه خوانندگان WPBeginner رایگان کنم.

ابزار رایگان ما محتوا یا URL وب سایت شما را بررسی می کند و بهینه ترین کلمات کلیدی را از محتوای ارسالی شما برای افزایش رتبه شما به شما نشان می دهد.

فهرستی از عبارات یک کلمه ای، دو کلمه ای و سه کلمه ای را که بر اساس فراوانی و چگالی آنها رتبه بندی شده اند در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از مزایای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی ما عبارتند از…

  • از هر مقاله ای که ارسال می کنید 30 کلمه کلیدی بسیار بهینه را دریافت کنید
  • جستجوی نامحدود رایگان بدون هیچ محدودیتی
  • اگر کلمه کلیدی با درصد چگالی بالا پیدا کند به شما هشدار می دهد

بررسی چگالی کلمات کلیدی ما چگونه کار می کند

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به جستجوگر چگالی کلمات کلیدی WPBeginner بروید.

سپس URL یا محتوا را برای بررسی چگالی کلمه کلیدی ارسال کنید.

ابزار ما تمام محتوا را تجزیه و تحلیل می کند و 30 کلمه کلیدی بسیار بهینه را در آن محتوا به شما می دهد. این بدان معناست که هر کدام 10 کلمه کلیدی برای یک عبارت یک کلمه ای، یک عبارت دو کلمه ای و یک عبارت سه کلمه ای دریافت خواهید کرد.

همچنین کل زمان استفاده از هر یک از این کلمات کلیدی در محتوا و درصد چگالی آن به شما نشان داده خواهد شد.

همچنین اگر ابزار تشخیص دهد که هر یک از این کلمات کلیدی دارای درصد چگالی بالایی هستند، به شما یک هشدار بهینه سازی بیش از حد می دهد.

تجزیه و تحلیل رقبا با ابزار چگالی کلمات کلیدی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که رقبای شما برای چه کلمات کلیدی سعی در رتبه بندی دارند؟

انجام تجزیه و تحلیل سئوی رقیب و استخراج کلمات کلیدی پرکاربرد از وب سایت رقیب خود یکی از کارهای بزرگی است که می توانید با ابزار چگالی کلمات کلیدی ما انجام دهید.

بیایید دریابیم که چگونه آن را انجام دهیم.

ابتدا صفحات برتر از سایت های رقبای خود را که فکر می کنید محبوب ترین هستند فهرست کنید.

سپس این URL ها را یکی یکی در ابزار تراکم خود وارد کنید.

برای هر جستجو، فهرستی از 30 کلمه کلیدی را دریافت خواهید کرد که رقبای شما سعی کرده اند برای آنها رتبه بندی کنند. این گزارش به شما می گوید که می توانید هنگام ایجاد محتوای جدید یا بهینه سازی محتوای موجود روی چه کلمات کلیدی تمرکز کنید.

بهینه سازی بیش از حد را برطرف کنید و سئوی خود را تقویت کنید

بهینه سازی بیش از حد می تواند به رتبه بندی جستجوی شما آسیب برساند.

اگر تعجب می‌کنید، بهینه‌سازی بیش از حد، تمرین اضافه کردن بیش از حد بهبودهای سئو است که در نهایت به تلاش‌های سئوی شما نتیجه معکوس می‌دهد.

محتوای بهینه شده بهترین عامل رتبه بندی باقی می ماند، اما گاهی اوقات گوگل ممکن است سایت شما را به بهینه سازی بیش از حد، مانند پر کردن کلمات کلیدی، مشکوک کند. هنگامی که صفحاتی را که اخیراً در رتبه بندی جستجو و ترافیک کاهش یافته اند شناسایی کردید، باید شروع به حذف بهینه سازی آن صفحات کنید.

با جستجوگر چگالی کلمات کلیدی، می توانید کلمات کلیدی را که بیش از حد بهینه شده اند شناسایی کنید. همچنین توصیه می کنیم برای یافتن سایر اشتباهات سئو که می تواند به سئو شما آسیب برساند، تجزیه و تحلیل سئو انجام دهید.

ممیزی SEO را درست در وردپرس انجام دهید

اگر می خواهید ممیزی SEO را درست در داشبورد وردپرس خود انجام دهید، توصیه می کنیم از افزونه WordPress All in One SEO (AIOSEO) استفاده کنید.

ممیزی SEO

افزونه رایگان آن دارای تمام ویژگی های ضروری است که به شما کمک می کند سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید، از جمله ابزار تجزیه و تحلیل SEO.

همچنین یک نسخه پریمیوم از AIOSEO وجود دارد که ویژگی های پیشرفته ای مانند مدیر تغییر مسیر، نشانه گذاری طرحواره، ابزارهای نقشه سایت قدرتمند و غیره را ارائه می دهد.

از طرف دیگر، اگر به دنبال ابزار آنلاینی هستید که به شما کمک می‌کند تا تحلیل سئو را به صورت رایگان انجام دهید، می‌توانید ابزار آنالیز SEO ما را بررسی کنید.

امروز چگالی کلمات کلیدی خود را تجزیه و تحلیل کنید!

جستجوگر تراکم کلمات کلیدی ما ابزاری عالی است که به شما کمک می کند استراتژی تحقیق کلمات کلیدی رقبای خود را کشف کنید و در صورت بهینه سازی بیش از حد محتوای خود را تنظیم کنید.

این تنها یکی از ابزارهایی است که اخیراً منتشر کرده ایم. ما همچنین چندین ابزار رایگان دیگر را برای کمک به رشد کسب‌وکارهای کوچک و رقابت با شرکت‌های بزرگ منتشر کرده‌ایم. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم…

اگر ایده‌ای دارید که چگونه می‌توانیم جستجوگر چگالی کلمات کلیدی WPBeginner یا ابزارهای دیگر را برای شما مفیدتر کنیم، لطفاً نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

ارادتمند شما،

سید بلحی
بنیانگذار WPBeginner