منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • با یک کلیک بیش از 300 ایده برای کلمه کلیدی ایجاد کنید

با یک کلیک بیش از 300 ایده برای کلمه کلیدی ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با یک کلیک بیش از 300 ایده برای کلمه کلیدی ایجاد کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که مخاطبان شما چگونه شما را در گوگل پیدا می کنند؟

تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش راه آسانی وجود داشت شرایط دقیق را پیدا کنید آیا مخاطب هدف شما بدون هزینه های بالا در موتورهای جستجو تایپ می کند؟

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب‌سایت‌های باهوش هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود این راه‌حل را آرزو کرده‌اید.

امروز مشتاقم که ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی WPBeginner خود را منتشر کنم که به شما امکان می‌دهد بفهمید کاربران شما در گوگل به دنبال چه چیزی هستند.

اعلام ابزار تحقیق کلمات کلیدی

ما این ابزار را ایجاد کردیم زیرا می‌خواهیم با تحقیقات کلمات کلیدی، افزایش ترافیک ارگانیک خود را برای هر کسی آسان و رایگان کنیم.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی WPBeginner چیست؟

ابزار تحقیق کلمات کلیدی ما یک پلت فرم آنلاین رایگان قدرتمند است که به شما امکان می دهد با یک کلیک بیش از 300 ایده کلمه کلیدی را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی

با استفاده از این ابزار، می توانید به سرعت هر ترکیب ممکنی از کلمات کلیدی را که مشتریان بالقوه شما در گوگل تایپ می کنند، پیدا کنید. به این ترتیب، می‌دانید که برای بهبود سئو و افزایش ترافیک ارگانیک باید در گوگل رتبه‌بندی کنید.

اکثر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی موجود در بازار یا بسیار گران هستند یا تعداد کلمات کلیدی را که می توانید کشف کنید محدود می کند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی ایجاد کنیم و آن را برای خوانندگان WPBeginner خود رایگان کنیم.

با ابزار کلمه کلیدی ما، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کلمه کلیدی seed را وارد کنید و فوراً صدها ایده برای کلمه کلیدی پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، حتی می توانید تمام ایده های کلمه کلیدی را برای استفاده در آینده در یک فایل CSV دانلود کنید.

و کاملا رایگان است. برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام یا ثبت نام نیست.

برخی از مزایای استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی ما عبارتند از:

 • راحتی در استفاده: شما فقط 1 کلیک تا ایجاد صدها ایده برای کلمه کلیدی فاصله دارید.
 • دسترسی نامحدود رایگان: دسترسی نامحدود به صورت رایگان دریافت کنید. هر تعداد پیشنهاد کلمه کلیدی را که می خواهید ایجاد کنید.
 • صرفه جویی در منابع: صرفه جویی در زمان و پولت می شود. برای اینکه کار را برای شما آسان تر کند، کلمات کلیدی به خوبی در چندین گروه سازماندهی شده اند.

چگونه از ابزار تحقیق کلمات کلیدی WPBeginner استفاده کنم؟

برای یافتن ایده های کلیدواژه برای رتبه بندی، اولین کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه ابزار تحقیق کلمه کلیدی ما بروید. بعد، کلمه کلیدی seed خود را وارد کنید، که یک کلمه کلیدی کوتاه است که معمولاً از 1 تا 3 کلمه تشکیل شده است. سپس کلیک کنید تجزیه و تحلیل می کنم.

گزارش تحلیل کلمه کلیدی

این ابزار فوراً صدها ایده ایجاد می کند که می توانید آنها را کپی کرده و در رایانه خود ذخیره کنید. برای سهولت در طوفان فکری و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، همه کلمات کلیدی در این بخش ها سازماندهی شده اند.

 • حروف الفبا: همه کلمات کلیدی بر اساس حروف الفبا از A تا Z مرتب می شوند.
 • حروف اضافه: در این بخش کلمات کلیدی با حروف اضافه مانند for، is، near to و غیره را دریافت خواهید کرد.
 • سوالات: می توانید کلمات کلیدی طولانی را با سوالات پیدا کنید.

ابزار کلمه کلیدی ما علاوه بر ایجاد ایده های کلیدواژه به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی را به صورت گرافیکی در SVG ببینید. می توانید SVG را در کلیپ بورد خود کپی کنید. همچنین، می‌توانید کلمات کلیدی را در یک فایل CSV برای استفاده در آینده دانلود کنید.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی گرافیک svg

یافتن کلمات کلیدی بذر مناسب برای بهترین نتایج

در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی، رسیدن به یک کلمه کلیدی بذر همیشه نقطه شروع است. و برای یافتن کلمات کلیدی بذر مناسب، باید چند سوال از خود بپرسید:

 • وب سایت وردپرس من در مورد چیست و چه چیزی می فروشم؟
 • برای چه کلمات کلیدی می خواهم رتبه بندی کنم؟
 • چه موضوعات اصلی را می خواهم در سایت خود پوشش دهم؟

پاسخ های خود را بنویسید سپس سعی کنید چند کلمه کلیدی اصلی که هر کدام از 1 تا 3 کلمه تشکیل شده است، بیابید.

تحلیلگر کلمات کلیدی ما به شما دسترسی نامحدودی به این ابزار می دهد، به این معنی که می توانید بر اساس هر تعداد کلیدواژه اولیه، هر تعداد ایده برای کلمه کلیدی که می خواهید ایجاد کنید.

فقط به این دلیل که هزاران پیشنهاد برای کلمات کلیدی دریافت خواهید کرد، همیشه به این معنی نیست که باید همه آنها را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که فیلتر کردن ایده هایی که به کسب و کار شما مرتبط نیستند نیز بخش مهمی از تحقیقات کلمات کلیدی است.

ایده های پست وبلاگ را بر اساس کلمات کلیدی ایجاد کنید

اکنون که می دانید چگونه ایده های کلمه کلیدی را برای سایت خود ایجاد کنید، نوبت شماست که آنها را عملی کنید، مانند ایجاد پست های وبلاگی که آن کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند. برای اینکه بتوانید به طور مداوم پست های وبلاگ عالی را منتشر کنید، ابتدا باید ایده هایی برای پست وبلاگ ایجاد کنید.

ایده های پست وبلاگ

با ایده مولد پست وبلاگ WPBeginner، می توانید فوراً حدود 250 ایده محتوا تولید کنید که در غیر این صورت ساعت ها، اگر نه چند روز طول می کشد. با پشتوانه داده ها، ابزار رایگان ما کلیدواژه ای را که وارد می کنید تجزیه و تحلیل می کند و ایده های محتوایی را در اختیار شما قرار می دهد که ثابت شده است مخاطبان هدف شما را جذب می کند.

درست مانند ابزار تحقیق کلمات کلیدی ما، ایده مولد پست وبلاگ نیز یک ابزار آنلاین رایگان است. بدون نیاز به نصب یا ثبت نام ایمیل!

از همین امروز تحقیق کلمات کلیدی را شروع کنید!

ابزار تحقیق کلمات کلیدی ما یک پلت فرم عالی برای کمک به شما در ارتقاء بازی SEO است.

شروع به کار با ابزار ما فقط چند دقیقه طول می کشد و شما در راه تولید کلمات کلیدی خواهید بود که می توانند ترافیک ارگانیک بیشتری ایجاد کنند.

در اینجا تعدادی از ابزارهای رایگان ما وجود دارد که به شما کمک می کند سئوی خود را حتی بیشتر کنید.

اگر ایده ای دارید که چگونه می توانیم ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی WPBeginner یا سایر ابزارها را برای شما مفیدتر کنیم، لطفاً نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

ارادتمند شما،

سید بلحی
بنیانگذار WPBeginner